Jayem

Jeden z najlepších trillerov čo poznám s dobre premysleným scenárom a dobrou dávkou napätia. Aj Dennis Quaid to dobre rozohral s Jamesom Caviezelom. Film ako má byť. ()

Senfi

No původně jsem si od toho moc neslibovala, ale teď jsem docela překvapená. Zajímavý námět, dobře zahrané...Asi jdu na půdu hledat starou vysílačku po děděčkovi. ()

Vejrrr

Asi si musítě říkat že je to sci-fi, aby vás nerozčilovalo to, že nějaká oslnivá polární záře mlůže udělat kouzelný dveře do minulosti a šachovat s dějinama. Pro obdivovatele reality tytento film jistě není, ale pokud se nebráníte pojmu sci-fi potom ve Frekvency najdete úžasný thiler, který jako já zhltnete jedním dechem. Film graduje a má spoustu efektně vypadajících vychytávek co nám režisér připravil... A víc než kdy jindy.. Jsem si přál aby ten parchant zhebnul...:) ()

lukasd

Celkem zdařilý snímek, který je s přibývajícími minutami lepší a lepší(možná až na typicky hollywoodský konec). Ovšem co se týče časových paradoxů doporučuji spíše Butterfly Effect, který je ještě o třídu lepší. 70% ()

spiritus

Velmi milé překvapení. Tento film, pro mě dlouhou dobu utajovaný, ve mě nevzbuzoval velké očekávání. Čekal jsem další průměrný rádoby sci-fi Thriller. Brzy mě však vyvedl z omylu. Po téměř celou dobu trvání filmu, jsem s napětím očekával, co dalšího se bude dít. Nečekané zvraty jsou na každém kroku a film překvapuje pořád něčím novým, co vás zaručeně udrží koukat až do konce. Promyšlení jednotlivých časových smyček je opravdu povedené a působivé. Jakýkoliv menší zásah do minulosti se okamžitě projeví nějakou menší, či větší změnou v budoucnosti, resp. přítomnosti. Až z toho běhá mráz po zádech. Zkrátka jsem spokojený a těším se až si tento povedený film budu moct pustit ještě jednou a opět si vychutnat jeho perfektní atmosféru. Bravo ()

Yardie

70%. Výborný nápad a tématiku cestování časem mám rád. Film se celkem povedl, bavil mě a v místech, kdy gradovalo napětí to byla celkem jízda. Nicméně, mám několik výtek, kvůli kterým nemohu dát větší hodnocení. Celkem často se tam střídaly napínavé části s takovými lehkými a ty skoky mi nějak nedělaly dobře, rušily mě. Další věc, která mě zarazila byla, když protagonisti zjistili, že mluví otec se synem přes hranici 30 let a přešli to, jako by to bylo normální. To jsem nějak nepobral. A ten konec - film měl skončit zabitím záporáka a ne hraním baseballu na hřišti a vzpomínek na dětství. To celkem narušilo atmosféru. Ale krom toho dobrý film, být více napětí a ještě hlubšího napětí, je to na čisté 4, možná více. Takhle jen 70%. Ale v podstatě spokojenost. Howgh! ()

dehlie

tak napätý som už dlho nebol. mám rád filmy s cestovaním v čase, s menením minulosti, ktorá sa prejaví v budúcnosti, ale frekvencia je aj medzi nimi úplná špica. výborný scenár, skvelý herci. uff, v závere som si dal párkrát pauzu, aby som to všetko vstrebal. opäť sa mi vyplatila taktika nič o filme nevedieť. naozaj skvelý scifi thriller táto frekvencia. ()

sona123

Docela starý film, a přesto zabavil a byl napínavý - tedy kromě začátku, který se zbytečně táhl. Jednotlivé dějové zvraty jsou v dostatečném počtu, ani málo, ani moc, Dennis Quaid vypadá dobře, téma je zajímavé, byť ne nijak nové, film si na nic nehraje a toho si vždycky cením. Trochu bych možná ubrala ze škatulek - až takové drama thriller to není, sci-fi vlastně kromě té ústřední myšlenky také ne, no kriminálka je to zajímavá, a že je zrovna nemusím. ()

mira007

Solidní thriller se zajímavým motivem ovlivňování minulého času z budoucnosti. Bylo to svižné, napínavé, akční , ale některé logičnosti byl ne úplně dotažené do konce. ()

MiaMahoney

Až někdy najdu na půdě starou vysílačku a bude mi zrovna nad střechou lítat au róra s boreliózou, těším se, jak si promluvím se svým mladším já. Asi to nebude takový drámo o záchraně životů a pátrání po vrahounovi, ale malá Mia se aspoň dozví pár zajímavostí a dostane cenné rady do života. Začneme třeba v první třídě: Mio, Denisa po Tobě sice loudí část svačiny a chová se jak kráva, ale dej jí to posrané jablko a odpářeš si tím devět let šikany. Zadruhé, schov si ten líbesbríf psaný v hodině pod lavicí pořádněji, nebudeš ho pak muset při vyzvání k odevzdání sežrat. Zatřetí, na střední se snaž a tu dvojku z chování v druháku třeba zmákneš už o rok dřív! Začtvrté, němčinu se stejně nenaučíš a na konci třeťáku ji vzdáš, nemusíš tedy vynakládat snahu a jebej na ni hned od začátku. Zapáté, neříkej profesorovi Foxovi "šulin anglickej", umí obstojně česky. Zašesté, po studiích ihned odjeď dělat kariéru do Británie. Ušetříš si spoustu starostí a nervů, když se vrátíš až někdy v roce 2012. Zasedmé, pod uvolněným prknem v obýváku Ti nechávám další prameny z budoucnosti týkající se té prohnilé vatikánské instituce. Až do ní budeš ve své knížce šít, přidej je tam a pořádně jim rozmázni hovno po sutanách! V roce 2014 míň přemýšlej a víc jednej a až potkáš poprvé Violetu a přistrčí Ti pod pazouru Contract, přeškrtej, přepiš rovnou na Termination a podepiš až pak. Ušetříš si slušný základ pro žaludeční vředy a nebudeš muset koukat na androgynního korporobota naprogramovanýho k postupné eliminaci zdravé psychiky všech v okolí kilometru. Zaosmé, až Tě napadne v září roku 2016 myšlenka, že ne všichni menší lidé trpí napoleonským komplexem, tak ji rovnou zažeň. Trpí. ... Tak, to bychom měli a k filmu dodám snad jen, že byl originální a i přes ten emerický závěr fakt povedený. Jasné 4 ()

kecinzer

Tohle je přesně ta pastva, kterou já můžu. Perfektní nápad, skvělé podání. Napětí střídá akci. Hrátky s časem a lidskými osudy jsou pro mě velkým lákadlem. Dovolil bych tento filmek považovat o chlup lepší než Butterfly Effect. ()

zdenur

Film se zajímavým námětem, ovšem s nevychytaným dějem. Chtělo to ještě trošku dopilovat, mně třeba dost věcí nedávalo smysl (změny v minulosti vs. budoucnost). Závěr je taky dost pošahaný, ale happyend se mi líbil. Slabší 4*. ()

RomanHyde

Určitě dobrý rodinný film, kde není nouzi o napětí a chvíli i akci. Pro mne nepříliš atraktivní herci, jsou v tomto filmu koukatelní a role jim sedí. Děj sebou nese pár kliček, které diváka překvapí a rozhodně neuplatňuje zažitá scénaristická schémata. Vcelku příjemné pokoukání, které neurazí, ale taky neohromí! ()

Gagner

Mám rád filmy o cestování v čase a o změnách jím způsebných, tentokráte zase v jiné podobě a s velmí napínavým koncem. ()

jilda

Tak dobrý film a prakticky neznámý. Krásně graduje a hercům jejich role věřím. I záporák se povedl a budete mu přát smrt stejně jako já. ()

Hepy13

Atmosféra filmu je fakt parádní, taková decentně tajemná, nápad na scénář originální a výborný. Filmy kterých se nějakým způsobem alespoň částečně dotýká cestování časem mám prostě rád. Takovou "kouzelnou" vysílačku jako měl Dennis Quiad-James Caviezel by chtěl asi kde kdo. ()

majec4

Pozrel som si to z nudy. Veril som, ze pri tom neodspim, kedze cisla to ma fakt dobre. Mal som pocit, ze takyto namet tu uz urcite bol, ze ma to nema cim prekvapit. No scenar sa fakt podaril. Pacilo sa mi ako boli jednotlive zivoty oboch hlavnych akterov predstavovane po malych davkach. Stale sa dej stupnoval, skoda vsak, ze to vyvrcholilo stastnym happyendom. Ja by som skor privital nejaky temnejsi zaver, mozno s nejakou zapletkou, kedze cely dej filmu bol zalozeny na zapletkach po zasahu do minulosti. Treba taktiez spomenut, ze herci v hlavnych ulohach Quaid a Caviezel sa ukazali v paradnom svetle. Fakt sa v tych ulohach nasli. Celkovo mam z toho filmu velmi dobry pocit, aj ked si uvedomujem, ze tie zmeny, ktore sa udiali v minulosti, by sa v buducnosti prejavili mozno uplne inak. Som rad, ze som film videl bez akejkolvek informacie o nom. Maximalne prekvapeny a poteseny. ()

Raimok

Rozhodně to byl zajímavej film, kterej stojí za to vidět. Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dát tři nebo čtyři, ale chvilkama jsem se docela nudil a věřím, že tohle téma by šlo zpracovat určitě líp. 67 % ()