soukyd33

Člověk se zasměje, takže komedie (parodie) splnila svůj účel. Scény a triky jsou dobré, ale herecké výkony tu asi žádné nejsou. Možná maximálně to, že se herci pořád nesmějí. 😀 Soundtrack super 👍. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi a trošku v dobré náladě. Zábava je potom zaručena. 😀 Poznámka: Ty hlášky jsou TOP. 😂👍 Poznámka: V originál znění jsou lepší hlášky. Škoda že dabing se moc nepovedl. Hvězdiček 3 ()

Feacher

U jedničky jsem zvolil čtyři hvězdičky udělené za některé velmi vtipné pasáže. Dvojka byla výrazně slabší, takže váhám mezi 2* a 3*, ale nakonec asi opravdu zvítězí bohužel nižší hodnocení. Druhý díl zas tak dobrý nebyl, ač některé pasáže byly také občas docela vtipné. 48 % odpovídá! ()

Little_Sawy

Znižujem hviezdičku, pretože toto bolo jednoducho otras. Paródy na vymýtače ďábla byla eňo ňuňo, avšak pak to šlo od hovna k hovnu. ()

roswell47

Výborná komédia! Ktorá je plná nechutných vtipov ktoré SÚ vtipné a nie sú otravné a trápne. Neviem čo viac dodať k tomuto filmu, príbeh je fajn, herecké obsadenie bolo dobre rozmyslené a humor nie je trápny. Za mňa super! Scary Movie 2 je za mňa najlepší diel z celej série. 8,5/10 čiže 5 hviezdičiek. ()

DeJiF odpad!

Eh, co bych k tomu tak řekl, vydal jsem se dnes večer na školní halloween, řádně omotán toaleťákem, který ze mě neustále padal, za úsměšků všech kolem, že "co to tu zas jde za retarda lol", jsem se s kamarádem v nafukovacím emzákovi vydal do třídy, kde promítali oba díly Scary Movie. První díl jsem tak viděl již potřetí a pořád mě to v některých momentech dostávalo. No a pak přišel ten druhej díl aaa... Inu zatímco jednička excelovala v tom být kvalitním a zábavným odpadem, dvojka naproti tomu není ani zábavná ani kvalitní, ale pouze odpad. Za tu asi hodinu času jsem se zasmál tak třikrát a zbytek? No dle mého to shrnuje scéna na začátku, kdy po sobě zvrací dva kněží a ďáblem posedlá holka. ()

oregon.fox odpad!

Svým způsobem se nejedná o ucelený film, ale spíše o jakousi snůšku scének a "gagů", které by mohly být vtipné například v grotesce, kterou ale Scary Movie 2 rozhodně není... Možná je hodnocení na nule také kvůli tomu, že jednička je mezi moderními parodiemi vcelku povedená a také protože ve dvojce shlédneme Tori Spellingovou, která je už sama o sobě špatný žert. ()

Dinoo

Prečo je táto klasika v top 200 najhorších ? Príde mi veľa scén vtipných a veľmi dlho si ich ešte pamätám ako napríklad scéna s marihuanov ma dokáže ešte vždy pobaviť :) ()

Plomber odpad!

Čekal sem, že to nebude tak dobré jako jednička, ale že to bude takováhle sračka. Jedna scéna trapnější než druhá prostě hororovější film než všechny tři vřískoty dohromady ()

Janos odpad!

Viděl jsem kousek.Stačilo.Tohle že je film?To je hnůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj!!!!!!! ()

klaus

Nejslabší díl Scary Movie. K dobru můžu přičíst akorát vyheleného čmouda. A správce s retardovanou rukou ()

DaNQa

Hm, hm! :D:D:D Áno, asi všetci sa tu zhodneme na tom, že to bolo kopec srandy... Keďže som jednotku nevidela, budem hodnotiť nestranne... Bolo tam strašne veľa oplzlých a perverzných vtípkov, ale na tie asi dnešná mládež letí, nie?:D Na jednej strane ma to mierne pohoršuje, no na strane druhej sa s červeňou na tvári musím priznať, že som sa všetkým tým vtípkom schuti smiala:-) Asi dlho ešte budem spomínať na toho chlapíka s nechutnou rukou a na tú "chutnú" večeru, ktorú pripravil. Alebo na všetky tie gagy od výmyslu sveta! Paródia je to ozaj skvelá! Výberom hercov som bola milo prekvapená, každý do svojej úlohy zapadal, všetci boli skvelí a dostatočne hustí!!!:-) Neviem, čím to bude, ale tento komentár sa mi píše dosť ťažko...? Nemám k nemu proste čo dodať, to treba vidieť, ťažko by som vám opisovala niektoré tie situácie... Keď sa budete nudiť, určite si to požičajte, stojí to za to. ()

Mike_BossO

Pri tomto druhom pokračovaní som sa nasmial určite viac ako pri jednotke. Najviac mi v pamäti utkvela scéna kde predstavitelia filmu driblovali s basketbalkou. ()

mezonek

Celkem zajímavý nápad příběhu. Ale někdy byla kombinace zdrojů parodie až moc hustá. Navíc ten ohavný "komorník" mě div nedohnal k vyškrábání vlastních očí, opravdu nechutný. ()

Smoldo56

Nech sa snažím ako chcem dvojka mi nechutí. Nie preto že by bola nudná, naopak je "zaujímavá" až moc, ale nie v dobrom slova zmysle. Jednotka priniesla oživenie žánru paródie, kde si film uťahoval z najznámejších hororov všetkých čias a podarilo sa vyvolať veľký divácky ohlas, zaslúžene. Dvojka pripomína klasickú dvojku "všetkého viac". Ponúka viac fekálnych narážok, viac trapných situáci, viac horších hereckých výkonov, viac zbytočných scén, viac klišovitejší scenár atď. Scény ako Anna Farris vs. Black Cat, parodia na Charlie Angels či pomočené dievča sú skor trápne ako smiešne a filmu chýba viac nadhľadu a exteriérov. Oproti jednotke príliš komorné, trápne atd.... Zasmial som sa snád len 3x za celý film a to možem vďačiť iba kriplovi, titaniku a zhúlenému čmoudovi. Jednotka je originál a v tomto prípade to platí 10x. Inak je to podpriemerná paródia určená hlavne fekálnejšie založeným osobnostiam, ktorým nevadí moč na podlahe, ejakulát na šatoch a nevyditeľná fajka... ()

marty.w odpad!

Ještě nikdy se mi nestalo, abych již po deseti minutách filmu koukal na obal dvd a s vidinou další hodiny nesnesitelného extraktu nudy zjištoval celkovou stopáž.Hloupost tvůrců opravdu přesahuje moji nejbujnější fantazii. Příběhovou linii filmu tvoří na sebe nalepené gagy-nutno podotknout že jeden horší než druhý.Občas to až vypadá, že scénárista skoušel kolik se jich dá na jeden film použít.V kombinaci s ústředními postavami, které postrádají jakýkoliv cit pro herectví se tento snímek řadí mezi téměř nekoukatelné.Osobně bych byl pro, aby se změnilo desatero božích přikázání protože -neshlédneš Scary movie 2 by tam prostě být mělo. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla