bratr_jezek

Slabé pokračování, nepomohlo obživnutí největšího hláškaře jedničky, zhulence Čmouda. Paroduje se tu Strašidelný dům a podobné duchařské filmy, bohužel scény nejsou moc vtipné, spíš se převažují ty nechutné, včetně jedné legendární "sexuální" z jedničky. Do celého konceptu moc nezapadá parodie na Exorcistu na začátku. ()

Aimeel

Vůbec nechápu jak mě mohlo napadnout se na takovou blbost dívat.. Našlo se sice pár záběrů u kterých by se člověk i zasmál ale..... Blbost. ()

Mountain

První díl byl dosti vydařený, je známo, že dvojky patří mezi slabší pokračování a tady tomu není jinak. Pár nových tváří a jinak nám již dobře známá Cindy vyráží na hrad. O vtipných pasážích se v tomhle filmu příliš mluvit nedá, vesměs se jedná o trapné vtipy, které jsou spíš k pláči než-li k smíchu, ale co na jedno kouknutí to je. Nejzajímavější z celého filmu je nechutně odporný sluha a obzvláště jedna naprosto nezapomenutelná scéna. Jestli některé pokračování SM mělo hrozné herce, tak to byl právě tento díl. Já tenhle film nebo spíš rádoby parodii považuji za trapnou a co víc zbytečnou. ()

Wiceman

Musím říct, že při začátku filmu, kterej parodoval Vymítače ďábla, jsem v kině uchcával smíchy. Hlavně i díky výbornýmu Jamesi Woodsovi v roli otce (fakt skvělej), jenže pak scénka skončí a tím skončí celé angažmá Jamese Woodse a místo něj je tu zas ta divná Cindy a zhulenej Shorty z jedničky a parodování pokračuje v duchu céčkovejch filmů z té doby (až na kraťounkou scénku z Hannibala a možná i Charlieho andílků), takže s vtipností to jde povážlivě dolů. To, co mi vadilo na prvním díle, je tu ještě ve větším množství (obří kytka hulí Shortyho, Shorty má v hlavě zhulenýho negra, basket reklama od nike, vánoční hip-hop koledy atd. atd.) Takže za mě paskvil a hnus. Dvě hvězdy za výbornej začátek a Jamese Woodse. ()

EYO EYO

Dvojka mi vôbec nesadla ,humor bol nudný až trápny ,kamera bola strašná ,dej stal za hovno . Jednotka bola určite lepšia ()

tXtX

Za mňa rozhodne áno. Je mi jasné že je to celé maximálne cez čiaru.. ale ja sa na tom vždy bavím. ()

Jirkacek odpad!

Druhý díl série Scary Movie 2 z roku 2001 jsem si vyhledal na HBO, hned poté, co jsem shlédl první část, který jsem ocenil dvěma hvězdami. Jelikož jsem předem věděl, že se jedná o parodii, neočekával jsem žádný hluboký umělecký zážitek, ale spíše jsem se chtěl zasmát a dobře pobavit. Na rozdíl od prvního dílu jsem se už moc ze srdce nezasmál a namísto pobavení jsem byl znechucen sprostými scénami a velice, převelice pokleslým druhem zábavy. Chvílemi jsem se zelenal jako ty pověstné hory, jak mi bylo zle, chvílemi jsem se červenal jako lampička ve výloze vykřičeného domu, jak jsem se styděl. Film začal parodií na film Vymítač ďábla, když byla Megan Voorheesová (Natasha Lyonne) posedlá a na slavnostním večírku se objevila v noční košili, urazila matku a hosty a poté se značně vymočila na podlahu. V reakci na to Meganina matka (Veronica Cartwright) pozvala dva kněží - prvním byl otec McFeely (James Woods) a druhým otec Harris (Andy Richter), kteří z ní museli démona dostat. Exorcismus nevycházel, jak by měl, Megan začala urážet McFeelyho matku a on ji střelil do hlavy. O rok později Cindy Campbell (Anna Faris), Brenda Meeks (Regina Hall), Ray Wilkins (Shawn Wayans) a Shorty Meeks (Marlon Wayans) studovali na vysoké škole a snažili se žít nový život od doby, co přežili události prvního filmu, ačkoli všichni v předchozím filmu zemřeli. Cindy a Brenda se seznámily s Alex Mondayovou (Tori Spelling), Ray, který si stále nebyl jistý svou sexuální orientací, měl dva nové přátele - Tommyho (James DeBello) a Buddyho (Christopher Masterson) a Shorty byl stále stejný "vyhulenec". Příběh začal, když chtěl profesor Oldman (Tim Curry) spolu se svým asistentem na vozíčku Dwightem (David Cross) studovat duchy v domě na venkově. Studenty do strašidelného domu pozvali, aby je použili jako návnadu a oni s tím souhlasili, neboť měli slíbenou jedničku. Jednou z nich byla i Theo (Kathleen Robertson). Když na panství Cindy přijela, potkala vulgárního papouška a správce Hansona (Chris Elliott), který měl znetvořenou ruku a pak již konečně dorazili všichni ostatní. Později odešli do jídelny, kde se podávala večeře, ale brzy ztratili chuť k jídlu kvůli odpudivému chování správce, jako bylo olíznutí krůty a strčení rukou do veškerého jídla. Později v noci slyšela Cindy hlasy, které ji nasměrovaly do tajné místnosti, kde společně s Buddym objevila deník paní domu. Když viděli její portrét, všimli si podobnosti Cindy s ní. Mezitím také jiní zažívali bizarní setkání. Neviditelný duch majitele panství Hugh Kane (Richard Moll) měl sex s Alex v její ložnici a rychle odešel poté, co se do něj zamilovala. Cindy se zapojila do boje s kočkou, pane Kittlesem. Když se Cindy pokoušela říct profesorovi o nebezpečí, odmítl to a poslal Theo, aby vzala Cindy do postel. Později byla Cindy posedlá manželkou Huey Kane, v důsledku čehož měla téměř sex s Oldmanem. Následně se loutka klaun (Suli McCullough) pokusila zabít Raye, ale ten místo toho panáka znásilnil pod postelí. V jiném pokoji mezitím Shorty zalil svou konopnou květinku a šel spát, jenže rostlinka zničehonic vyrostla do obřích rozměrů, černocha zabalila jako cigáro a začala ho kouřit. Vše se nakonec obešlo bez následků. Příští ráno Oldman řekl Dwightovi, že navzdory útokům nikdo neopustí dům a dal mu jediné klíče od domu. Theo se pak pokusila vzít klíče od Dwighta tím, že se mu nabídla orální sex, ale Dwight si to udělal sám, zatímco zděšená Theo vzala klíče a utekla. Potom byl profesor zabit duchem Hughovy milenky a později se s ním setkal také Shorty, kterého duch svedl a měli spolu sex. Poté Dwight vybavil studenty zbraněmi, které mohly duchy zranit jejich a nastalo jejich pronásledováni po celém sídle. Alex se pokusila získat duchovu lásku, ale byla zabita duchem. Buddy a Cindy se zamkli v mrazáku, přičemž byl mladík jakoby zraněn a začal mrznout. Namluvil dívce, že když mu bude masírovat penis, tak ho zachrání, což se tak začalo dít. Když se Buddy udělal, mohutný výstřik odhodí Cindy ke dveřím a ona pak z náhodných předmětů v místnosti vyrobila traktor, jímž prorazila dveře mrazáku. Vzápětí byl Hanson posednut duchem a unesl zdrogovaného Shortyho do jídelny, kde mu uřízl hlavu. Namísto mozku byl uvnitř uvnitř malý Beetlejuice a v tom do jídelny vtrhli Cindy, Brenda a Theo, které Hansona pronásledovali do jiné místnosti. Zde se spojili a bojovali s Hansonem pomocí chvatů převzatých od Charlieho andílků. Na konci skupina použila Cindy jako návnadu do přístroje, který měl ducha zničit. což se také stalo. O dva měsíce později Cindy na procházce s Buddym znovu potkala Hansona. Ten zmizel, Cindy začala ječet "Ne!", Hanson "Ano!". Hanson byl poté sražen autem, které řídil Shorty, kterému se dostávalo orálního sexu od krásné ženy-ducha, Caroline Keneové a byl konec. Bohužel další potrhlé pokračování parodie mne velice zklamalo a nenašel jsem na něm nic pozitivního, skoro jsem se nesmál a celé mi to připadlo ještě nechutnější, než první díl. Také scénář mi připadal zmatený a nelogický, navíc byly zajímavé momenty často přehlušeny sexistickými vtipy nadrženého puberťáka. Vzhledem k tomu, že tento díl měl parodovat strašidelné duchařské horory, zůstal daleko, předaleko za mým očekáváním. Suma sumárum, Scary Movie 2 ode mne nezískal žádnou hvězdu, pouze odpad ! () (méně) (více)

Foltest

Humor tak pro pětileté. Občas jsem se i já zasmál, ale drhlo to. Alespoň tedy oceňuji, že se Scary Movie 2 drží svého žánru a ten, koho vtipy tohoto rázu baví si snímek jistě užije. ()

HAMLOCK

Scary movie 2.Veliké zklamání pro mě, jakožto velkého fanouška prvního dílu. V poměru humor x trapnost převažuje trapnost a i s mnohem větší produkcí, vypadá film často odporně. Je jedním z nejhorších filmových pokračování všech dob. ()

BigJohn02

Dvojka byla o dost slabší (2.501 hvězdičky). Fórky byly trapnější, Tim Curry svělej a Tori Spelling tradičně hnusná. ()

K1K0

Znova sa stretne partia stredoškolákov a ocitnú sa v ďalšom horore, pre pokracovanie je to ale o niečo slabší snímok ()

tein

Neskutečná hovadina na kterou se musí dívat hodně s nadhledem a nejlépe nějakým tím promile alkoholu v krvi. Potom je to správná ulítlá zábava. Přesně takhle pitomovou vnímám polovinu populace USA. Škoda, že jen těch nechutností je tam až příliš. ()

Kelinej

Kladně hodnotím situování filmu (s výjimkou úvodní scény) na jedno místo, získal tím na atmosféře. Dál už se jen střídaly fórky povedené s nepovedenými. Štvaly mne ale všechny postavy, byť ztvárněné solidními a poměrně známými herci. Patrně to byl u této parodie cíl, ale vydržet s podobnými excentriky 79 minut je docela fuška. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla