Soubi

No to je mi ale překvapení...čekal jsem něco úplně jiného a dostalo se mi velmi jemně a sugestivně natočeného dramatu. Keira moc nepředvede, to ale za ni přebere Adrien, který je skvělý a pokud je vaším oblíbencem, mrkněte se na to. Jen proč tomu nedám 5* - zarazila mě podoba s povídkou Jacka Londona Tulák po hvězdách. Trošku vykrádačka...ale pokud jste nečetli... :) ()

nula87

Další netradiční variace na cestování v čase, tentokrát z psychiatrické léčebny. Posloupnost místy pokulhává na obě nohy, Brody a kupodivu i Knightley jsou dobří, atmosféra taktéž. Ale v daném žánru už jsem viděl lepší kousky, a to především v lepší propracovanosti časových rovin, především Dvanáct opic, nebo např. Osudový dotek ()

Nawri

Oč ve filmu jde jsem pochopil asi až tak po hodině filmu, jelikož jsem si předem nezjišťoval o co se bude jednat. Poslední půl hodina nabrala poměrně dobrý spád, ale ačkoliv mám filmy s cestováním v čase rád, kazajka u mě zůstane o parník za Twelve Monkeys či Butterfly Effect. Adrien Brody ale velmi dobře! ()

me_george

Ve výsledku tam vlastně nebylo ani nic moc extra zajímavého a nic mi to nedalo. Třeba mi jen něco ušlo. Mimochodem cesty v čase ve svěrací kazajce jsou daleko lépe zpracovány v knize Tulák po hvězdách od Jacka Londona (zde se asi tvůrci filmu inspirovali). ()

Murphy123

Myslím, že jsem ještě nenarazil na film, který se pohrával s časem tak, aby se v něm nevyskytl takzvaný "časoprostorový paradox" - měl ho terminátor, měl ho návrat do budoucnosti mělo ho Deja vu - v každém filmu se objeví nepatrná nelogická chyba kterou si tvůrce málokdy uvědomí...nebo sází na to, že si toho nevšimne divák ?...).. Svěrací kazajka těch chyb měla nespočet, a vůbec by se dalo říct, že to nemělo hlavu ani patu....a že se vlastně nic nevysvětlí a jenom se na konci podá divákovy konec s tvrzením tak to je a nech to být...ale i přes tuto skutečnost, to u tohoto filmu je v pořádku. On je totiž celý film výborně pošahaný a vzhledem k tomu jak se divák dokáže k hlavnímu hrdinovy lítostivě přilnout jsou všichni vlastně rádi že konec je jaký je. Diváka to uspokojí, a nemá pocit se v tom nějak výrazně šťourat...) A to jak to Brody zahrál se jen tak nevidí. ()

Toustovač

Mám pro tenhle subžánr (pardón:)) dost slabost, ale na ty čtyři je to teda jen tak tak. Atmosféra slušná, ale s Frekvencí nebo Butterfly Effectem nesrovnatelná. Příběh... no, zjednodušeně řečeno, mohlo ho být "víc". Moc se tam toho totiž neděje (vše okolo Perského zálivu je navíc úplně zbytečné, jestli mi tedy něco neuniká - uvítám nápady:)) a komplikovanost aby jeden hledal lupou, což je u tohoto typu filmu až zarážející. Pak čistě subjektivně nechápu nápad soustředit se na "napravení" jediné linie a ostatní vlastně nechat být. Konec by byl v mezích, kdyby dával (dle nastavených pravidel samozřejmě) smysl:). ()

Daxus

Zase tak dobrý to nebylo. Ono totiž natočit film o cestování v čase tak, aby byly vychytány nelogičnosti, děj nebyl zbytečně složitý a zároveň, aby to žilo, není vůbec jednoduché. Tady se to nepovedlo. Dialogy jsou hodně umělé, logika občas pěkně zakulhá a děj je natočen a prezentován nevalně. Ve porovnání s tématicky podobným The Butterfly effect http://www.csfd.cz/film/45608-osudovy-dotek/ film neobstojí. Jedna hvězda jde určitě za výkon Daniela Craiga. 54% ()

Queendom

Keira Kneightly je talentem nepostižená, hezká tvářička, kterou bych postavila leda tak do muzea plastovejch figurín. Tou věčně otevřenou tlamičkou mi trochu připomíná naší hereckou hvězdu Agátu Hanychovou. Jako by řvala: okamžitě mi ho tam vraž, polykání v ceně! Zkazila celej film, kterej měl jinak docela našlápnuto. Snažila jsem se, ale nemohla jsem to brát vážně. ()

migele

Skvěle, jako uživatel "Golfista" jsem téma předem nevěděl a mile jsem byl překvapen. Až na optimisticky vypadajícího Brodyho docela šedý, depresivní film, který končí skoro hapyendem. Hlavní role mohla patřit i jinému herci, nemyslím si, že tam skvěle pasoval, ale zahrál výborně(btw Brody mi připomíná Beara Grilse). 90%. Poutavý, velmi zajímavý snímek. Doporučuji. PS: Craig jako blázen, dokonalý . ()

miki68cz

Komorní sci-fi se skvělým Brodym (jak jinak), úžasnou muzikou (Brian Eno) a zajímavým příběhem, který nutí k zamyšlení. Vřele doporučuji ()

gicous

Cestování časem - to jsou pro mě futuristické stroje, kapsle, brány, černé díry a jiné galaktické a neuvěřitelné hebla přesunující lidi, věci, terminátory, příšery a jiné stvoření časem. Bohužel chladící boxy a Adrien Brody tady nepatří. Svěrací kazajka je svojí snahou o originalnost směšná. ()

Horxus

Po filmech s cestováním v čase jsem vždycky zmatená a ještě hodinu pak přemýšlím, jak to vlastně bylo. Tady ne. Celkově úplně triviální snímek, jehož hodnocení se sune nahoru jenom díky Adrienu Brodymu a který vedle Dvanácti opic nebo Donnieho Darka v tichhosti prošumí. Nic speciálního, ale taky to neurazí. 3,5* ()

princesofpersia

Nemohla jsem se ubránit srovnávání se Stay a bohužel pro jacket z toho Stay vyšel jako výtěz. Svěrací kazajka měla super námět a Adriena Brodyho, ale z toho námětu nedokázala pořádně vytěžit. Trochu moc vedlejších postav a trochu málo soustředění na tu hlavní. Potřebovala bych trochu víc vykreslit Starksovu minulost, vyjasnit záměry toho doktora, atd a né se koukat jak nakonec vylepšil život Keiře Knightley. Celkově mi to přišlo nedotáhnutý a to vzhledem k tomu jak to mělo ze začátku našlápnuto je velká škoda. ()

thepeabody

Kolik máme času? A co bychom změnili, kdybychom se mohli vrátit? Perfektní, Arronofským a mrazivou realitou načuchlé sci-fi. ()

MadMax3

Na film som sa tešil a ostala mi pri ňom zvláštna pachuť na podnebí asi ako po poslednej cigaretke, ktorá "nesadla". Prv to vyzeralo na 4* potom na 2*. Nuž použijem svojskú nekompromisnú filmovú matematiku (podľa okolitých komentárov nie som jediný, kto sa nevedel rozhodnúť nad finálnym hodnotením). Nápad za 2,5* - totižto podobných dejových zápletiek bolo je a bude, nejaká strašná originalita sa nekoná. Spracovanie +1* - dôvod prečo sa čo deje a ako je vyvolaný. Brody +1* - Celý film si kradne pre seba, teda až na pasáže kde nie je Craig, ten si trhá +pol*. Kvalita premisy cestovania časom? 50/50. Koniec -2*. ==> 60% alebo 3* ()

Pitryx odpad!

Děkuji, nemusím. Pro mne ztráta času. Směs ptákovin, které nejdou ani zařadit, pokud šlo o psychologickou sondu, možná to bylo dobré. Ale pro mne jen nuda a nuda. 201111255000/9147/9844 ()