Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

bubu25

Asi desať krát som mal chuť nakopať hlavných predstaviteľov do riti. Som si obhrýzal nechty čo som mal nervy je by som bol prekuknutý pri hre ešte by som si len menil žetóny. Malkovich tiež výborný ()

Nightmare89

Keďže sa mi akosi nedarí rozoznať pri stole "blba" do pol hodiny a nestačili by mi na to ani dva dni, je jasné, že poker nepatrí medzi zárobkové aktivity, ktorými by som vyplňoval svoju peňaženku a nevypĺňam ním ani môj voľný čas. To ale rozhodne neplatí o kvalitných filmoch, ktoré síce peňaženku skôr vyprázdňujú, svoj voľný čas ale s nimi vyplytvám veľmi rád. No a do tejto kategórie rozhodne patria aj "Hráči" (na osi Damon-Norton-Turturro-Malkovich), ktorí vás svojím temperamentom dokonale postavia do role blbca a vy im to jednoducho zožeriete aj s navijákom. Treba ešte prihodiť do hry aj skvelú hudbu a pôvabnú Gretchen Mol a máte flush jak víno. ()

DjsVorel

Povinnost každého pokerového hráče vidět. Ačkoliv to možná člověku, který čuchl trochu víc k pokeru, může připadnout někdy lehce směšné, v drtivé většině se to shoduje s realitou. Především věčné téma poker = hazard x vášen x koníček?! A dále celkem nadčasové téma, které je taky v pokerovém světě poměrně aktuální, a to poker vs. partneři (partnerky především) ?! Hodně povedený scénář a skvělé herecký výkony. Hlavně John Malkovich je naprosto brilantní a moc se mně líbil Edward Norton. ()

Tominni

Mike má geniální talent pro poker, je schopen přesně odhadnout, co může mít protihráč za karty, hru miluje. Ale taky má kamaráda, za kterého cítí odpovědnost. Ale mít trpělivost s Červem, kterému jde jen o peníze a jde věčně od průšvihu k průšvihu, není vůbec lehké - ani pro Matta Damona. Vydařený film Johna Dahla, kde není nouze o napětí a který okořenil i John Malkovich v roli zástupce ruské KGB. ()

Gamekeeper77

Skromnej film s jednoduchou zápletkou, ovšem s poutavým průběhem a jak jinak, když jde o hru, nechybí finále, který vás napne jako gumu u trenek. Matt opět vynikající v roli génia, jeho kámoš Edward, co se neumí udržet na uzdě a nakonec výbornej John...ten by mohl jenom dřepět na prdeli, držet hubu a stejně by strčil do kapsy zbytek herců svým pouhým charisma. 82%. ()

lmc

Po Maverickovi je to určitě nejlepší pokerový film! Skvělé pokerové partie a výborná zábava. Za pět... ()

Firko

Aj ked filmy s touto tematikou ma velmi neberu, odhodlal som podstupit to riziko a toto dielko vzhliadnut. Samotny film ma nicim neprekvapil ani neohuril, v podstate to bolo presne take ake som ocakaval. ,,Pokludny´´ film o ludoch ktori sedia a hraju karty.Ale vykon Edwarda Nortona...neopisatelny! tento chlapik to proste vie, narodil sa pre to! Uzasne zahrane. Takze...sklamany som nebol. ()

Yuksek

Kromě dechberoucího výkonu Johna Malkoviche a napínavých pokerových seancí mi toho v paměti moc nezůstalo. Čekal jsem víc. ()

Idealista

Silný příběh , plný dramatických zvratů s hutnou atmosférou a vynikajicími herci . Ani mi nevadí že o pokeru nevím zhola nic . Dlouho jsem hledal film o hráčích pokeru , který by se mi líbil aspoň z poloviny . Bohužel jsem jej nenašel . Bravo !!! Nej scéna : hraní karet s poldy ! ()

Roman1983

viděno po 13ti letech, a musím říct, že mě to již neoslovilo jako za mlada .. navíc konec filmu byl příliš předvídatelný, nicméně za výborné výkony a prostředí pokeru 4* ()

baclajean

Zvláštne - Damona z filmov, ktoré som s ním videl predtým, príliš nemusím, naopak Nortona áno. Tu mi však úsudok zvrátili, a nie iba preto, že Norton hral zápornú postavu v porovnaní s tou Damonovou. Vopred bolo jasné, o čom film bude a ako asi sa bude zápletka uverať, napriek tomu som si však tento počin vychutnal. Až mám chuť ísť si zahrať :) ()

Karlos8

Každý z nás se narodil s nějakým osudem. Někdo měl to (ne)štěstí, že přičichl ke kartám a k hazardu obecně. Pokud milujete hazardní hry, konkrétně karetní hry a ještě studujete práva na vysoké škole, tento film pro vás bude něco jako orgasmus. Nabízí totiž všechno, co byste od podobného snímku očekávali a co víc, tento snímek jde mnohem dál a ve vás zanechá daleko větší stopu, než jste si do té doby mysleli. Ukazuje dvě tváře hazardních her. První tvář je zapálená do hry neobvyklým způsobem, což koresponduje s pocitem nenaplnění. Druhá tvář naopak hraje s rozvahou, myšlenkou a daleko větším pocitem ze hry. Matt Damon si v prošoupaných džínách nevedl vůbec špatně. Působil velmi precizně a ani chvíli jste nezačali pochybovat o tom, že je to ten správný muž pro jeden stůl, partu lidí, peníze a balíček karet. Dorovnej nebo zvyš. Zahoď nebo hraj dál. ()

maverick080

Rounders je pre mňa veľké sklamanie, Matt Damon a Edward Norton v hlavných rolách sú síce výborní, príbeh je celkom zaujímavo prepracovaný, no to je asi tak všetko. 120 minút je podľa mňa pre takýto typ filmu vážne veľa, takže niektoré pasáže sú zbytočné a ja tak môžem len zívať nudou. Postavy sú celkom zaujímavé a svoje robí aj hudba a kamera, no toto nie je môj typ číže viac ako 60% dáť nemôžem. ()

solisoli

Film venovaný hazardu. Príbehová esej upätá na hráčskej vášni a nahliadnutie do duše ich protagonistov. Je to rovnaký zlozvyk, ako ostatné mu podobné. Veľakrát končí rôzne v rôznych formách nejakého konca. Tento pôsobivý, ale aj trochu naivný dej, neponúka až tak hodnoverné svedectvo, ale zase slušne bavilo aj vďaka hereckým výkonom pri príjemnej hudbe. ()

a0001

Pózerina, nuda, keci, kluci, esá, piky, žetóny, all in, fold.. Bez poriadnej hry, bez poriadneho príbehu. Veľmi slabý a veľmi nadhodnotený film. 20% ()