Bartovy hvězdné války: Simpsonovi vrací úder

(video kompilace)
  • USA Bart Wars: The Simpsons Strike Back (více)

Výběr 4 epizod animovaného seriálu Simpsonovi:

1. Spasitel zabijákem Spasitel je nemocný. Podrobí se nákladné operaci, kvůli které se rodina Simpsonových musí dost uskrovnit, a to mu všichni mají za zlé. Pes uteče a je u pana Burnse vycvičen na zabijáka.

2. Nemáš se čím chlubit, Marge Bart touží po nové videohře, ale Marge mu ji nechce koupit. A tak se Bart vrací do obchodního domu a videohru ukradne. Při svém činu je přistižen, a ostuda padá na celou rodinu Simpsonových.

3. Tajná válka Lízy Simpsonové Když Bart téměř zničí Springfield, a je poslán na vojenskou školu na převychování, rozhodne se Líza stát její první kadetkou. To ale netuší, do jak brutálního boje se chystá!

4. Střet s mafií Poté, co Homer zachrání starostu Quimbiho před vzbouřenci na shromáždění, stane se jeho oficiálním bodyguardem. To ale netuší, že se bude muset utkat s gangstery "tlusťocha" Tonyho. (mihran)

Laca1313

Sice tento počin,stejně jako u díla Příliš drsné pro TV, nechápu (nejspíš snaha vytřískat z lidí víc peněz),ale stejně nemůžu dát nic jiného než ***** ()

mvukotic

Tajna valka L.Simpsonove patri medzi najlepsie diely serialu, ostatne 3 v ramci tejto kompilacie su skor taky lepsi priemer. ()

Psycho.R

Strašně jsem se těšil, až si půjčím v půjčovně tuhle kazetu. Už kvůli tomu, že v tý době jsem jel Star wars pořád dokola. ()

blondboss

Už len z princípu musím dať o jednu hviezdu menej, nakoľko tieto kompilácie sú naozaj zbytočné v snahe zarobiť ešte viac. Epizódy síce fajn, ale nejako zvláštne ma to nevzalo. 80 % ()

rhard

Jsou to pouze vybrané díly z různých sérií, které se Star wars nemají nic společného(bohužel). Jen v epizodě Střet s mafií se ukáže Mark Hamill. Je škoda, že režiséři Simpsnových se Star wars nic neudělají. Tento fakt ale nemění nic na tom, že toto jsou bezvadné díly Simpsnů:) ()

Butch71

Pokud se tvůrci rozhodli vybrat 4 díly a prodávat je na samostatném nosiči, nenapadá mě z jejich strany jiný úmysl než z věrných fanoušků vyždímat peníze. Co se ovšem týče dílů, patří k těm velmi dobrým a nelze jinak než této vybrané 4 dát 5 hvězdiček. Obzvlášť třetí a čtvrtý díl se mi líbí. ()