• Melies

0 / 10 Kameňák 1 som, nanešťastie, videl a môžem vám povedať, že druhý diel tejto exkrementovej záležitosti je ešte horší! Ááá!!! Už len samotný fakt, že niekto natočí pokračovanie takejto nechutnosti, je na zamyslenie, no to, že pokazí aj to máááálo, čo bolo na prvom diely dobré, je priam donebavolajúca neschopnosť - od scenára, cez herecké výkony, až po réžiu - všetko je to rovnako na prd! Jednotka mala aspoň náznak, taký strašne malilinký náznak nejakého deja, no toto nemá nič - videl som to pred troma dňami a už teraz neviem o čom to vôbec bolo... No možno je to tak lepšie... Stručne povedané - Troška to zas troška posral!!! Vysvetlivky pre členov filmového štábu: 1.) scenár: to ja tá kôpka papierov, ktorá by mala obsahovať niečo hodné natočenia 2.) herecké výkony: to sú také tie pohyby tela a úst 3.) réžia: činnosť, výsledkom ktorej by mal byť film. Áno, Zdeněk, film - tak tu na Zemi nazývame tie pohyblivé obrázky...(4.6.2005)

• Hunt

odpad jak vyšitej, tohle nemá smysl snad ani komentovat(24.3.2006)

Zase jsem se pobavil, i nad tím jak se všem tento film nelíbí a stejně se dvojka zase chytila .Zdůraznuji ,ža opět je jedna * za neuvěřitelnou návštěvnost. Já si těhle věcích v dnešní době velmi cením.Pravda je taková, že humor už má klesající tehdenci.(29.6.2006)

// Distribútor: Prospero //(4.12.2013)

• Marius

Rád by som sa týmto ospravedlnil filmom Eda Wooda. Áno, Ed Wood síce točil zlé filmy, ale predsa filmy. Kameňáky nie sú filmy, je to crap. 0/10(3.1.2006)

• - Točeno v Týně nad Vltavou. (M.B)

• - Tchýně pana Kohna (Josef Laufer) Ester (Eva Tauchenová) má svátek 19.12. Ve filmu však můžeme v den jejího svátku vidět záběry z letního dne. (Mr.Hudson)

• - Policie České Republiky ve filmu používá zbraně Sig Sauer P226 nebo Beretta M92f. Ve skutečnosti ale české bezpečnostní složky používají pouze CZ 75. (dc125)