• Tosim

Mě se ten druhý díl zdál úplně stejný... Při prvním jsem byl opravdu hodně nasrán a divil se, co nekteří lidé vydávají za "film". Teď jsem už věděl, do čeho jdu. Souhlasím s Tetsuem ohledně té kamery i vizuálních gagů, obsazení Maxy a Vondráčkové, přesto myslím, že tento díl byl o chloupek lepší v tom, že měl něco, co vzdáleně připomínalo děj. Ostatní jako vždy - ze začátku se to docela rozjede, pak se ale snímek utápí ve stále stejných nudných zaběhnutých kolejích. 90% vtipů je opět o sexu a dobrého herce abys pohledal. Narážky na kritiky trapné a nefunkční a...tak. Jen doufám, že se někdo nerozhodne natočit Anglického krále podle scénáře Evžena Gogely. To by mohl bejt opravdovej průser...(24.8.2004)

• Xmilden

Úroveň některých vtípků solidní. Chtělo to více Helenky a Ríši Genzera. Příběh kravina na kvadrát. 30%(7.11.2014)

• Trellíno

10%, což je teda narůst oproti prvnímu dílu, i když jsou na tom oba filmy co se úrovně týká stejně. Proč tedy 10%, když je jednička pro mne za čistých 0%? Protože jsem viděl všechny ty Post Coita, Pánské jízdy a Bolera. Kameňák si totiž narozdíl od nich vůbec na nic nehraje.(19.12.2004)

• Shit

No jelikož to je celý postavený na vtipech, který jsou snad ty nejznámější co se daly sehnat, tak je to ještě dobře udělaný, protože je to občas i vtipný ale kdybch to vral jako normální film, tak je to fakt něco šílenýho. Příběh to má minimální a neděje se tam nic novýho než co bylo v prvním dílu, prostě jako normální film by si to zasloužilo odpad, ale když se to bude brát s nadhledem, tak aspoň ty 2 * to může dostat(12.11.2005)

• bestlama

Napoprvé to vyšlo, snad to vyjde napodruhé, ejhle: Mám ďábelský plán jak ovládnout lidskou mysl a vpustit do světa tenhle fantasy filmy! Sakra, to jsem asi jinde. Tady je to Kameňák vedle kameňáku. Hahahaha! Chrocht! Všichni jsme se zasmáli, nikdo jsme tenhle koment nepochopili a můžeme jít dále!(29.3.2012)

• - Tchýně pana Kohna (Josef Laufer) Ester (Eva Tauchenová) má svátek 19.12. Ve filmu však můžeme v den jejího svátku vidět záběry z letního dne. (Mr.Hudson)

• - Točeno v Týně nad Vltavou. (M.B)

• - Ve scéně, kdy Pepa (Václav Vydra) říká Vilmě (Jana Paulová), že má "zadek jako kombajn", běží v televizi další režisérův film Andělská tvář (2001). (fiLLthe3DD)