• Boogeyman

Jsem-li k prvnímu dílu poměrně shovívavý, druhý díl je hodno zcela zatratit. U jedničky jsem se několikrát zasmál, tohle už je ale více než slabé. Navíc v prvním Kameňáku jsem nemusel koukat na odporně voskovou figurínu Vondráčkovou a nejhorší herecký výkon všech dob Martina Maxy. Troškova vášeň v obsazování známých neherců vytváří nezapomenutelné okamžiky.(28.3.2008)

Tie tri hviezdičky berte s rezervou, ja viem prečo som ich tam dal. Takáto séria klenotov už aj tak nikdy nevznikne, proste ak vás nebaví čítať a zháňať vtipy po internete alebo kupovať časáky, pozrite si túto úchylovinu. 55%.(7.3.2006)

• ajuska

Co nefungovalo jednou, nebude fungovat ani podruhé. Nejsmutnější na tom ale je, že si to stále své diváky najde (a nebude jich málo).(27.6.2006)

• Hrabka

Něco málo se povedlo. Jinak trapas. Tenhle chlápek natočil "Zemlejnu?". Troško, trošku se zamysli s čím přijdeš příště. Jeden kameňák stačil. 25%(25.12.2007)

• Boss321

Opravdu absolutně zbytečné a trapné pokračování jednoho z nejhorších filmů naší kinematografie......(9.12.2007)