• Kordus
  odpad!

  Usmál jsem se asi dvakrát... Nejlepší věc na tomhle filmu je motto před závěrečnýma titulkama a to je na skoro dvě hodiny dlouhý "film" docela málo.(1.9.2004)

 • Boogeyman
  *

  Jsem-li k prvnímu dílu poměrně shovívavý, druhý díl je hodno zcela zatratit. U jedničky jsem se několikrát zasmál, tohle už je ale více než slabé. Navíc v prvním Kameňáku jsem nemusel koukat na odporně voskovou figurínu Vondráčkovou a nejhorší herecký výkon všech dob Martina Maxy. Troškova vášeň v obsazování známých neherců vytváří nezapomenutelné okamžiky.(28.3.2008)

 • Tosim
  *

  Mě se ten druhý díl zdál úplně stejný... Při prvním jsem byl opravdu hodně nasrán a divil se, co nekteří lidé vydávají za "film". Teď jsem už věděl, do čeho jdu. Souhlasím s Tetsuem ohledně té kamery i vizuálních gagů, obsazení Maxy a Vondráčkové, přesto myslím, že tento díl byl o chloupek lepší v tom, že měl něco, co vzdáleně připomínalo děj. Ostatní jako vždy - ze začátku se to docela rozjede, pak se ale snímek utápí ve stále stejných nudných zaběhnutých kolejích. 90% vtipů je opět o sexu a dobrého herce abys pohledal. Narážky na kritiky trapné a nefunkční a...tak. Jen doufám, že se někdo nerozhodne natočit Anglického krále podle scénáře Evžena Gogely. To by mohl bejt opravdovej průser...(24.8.2004)

 • sepp
  odpad!

  Jak muze TOHLE jit do kin, se ptam?(30.1.2004)

 • lesumir
  odpad!

  Vtipne to urcite je, taky se to zkláda z vtipu, takze velkou zasluhu urcite scenarista nema. Zdenda Troska je opravdu reziser na tri veci a ja vam reknu na jake. Na toceni trapnych pohadek a radoby vtipnych filmu. Na lobotomii divaku a jako posledni na srani celebrit do "dila".(20.1.2008)

 • - Ke konci filmu je záběr na hada, který leze do auta. Vpravo na nalakovaných dveřích je v ten okamžik zřetelně vidět odraz kameramana. (Mr.Hudson)

 • - Točeno v Týně nad Vltavou. (M.B)

 • - Ve všech scénách je venku slunečno. (Jyrka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace