• Trellíno
  odpad!

  10%, což je teda narůst oproti prvnímu dílu, i když jsou na tom oba filmy co se úrovně týká stejně. Proč tedy 10%, když je jednička pro mne za čistých 0%? Protože jsem viděl všechny ty Post Coita, Pánské jízdy a Bolera. Kameňák si totiž narozdíl od nich vůbec na nic nehraje.(19.12.2004)

 • Tetsuo
  odpad!

  Ještě o dost horší než první díl, což už je co říct. (Kdybych na to nemusel pracovně kvůli psaní Troškova portrétu, vyhnul bych se tomu širokým obloukem.) ___ Kamera malinko profesionálnější, objeví se tu i takové vymoženosti jako vizuální gag, zvuk mimo záběr nebo humorný hudební podkres, ale hrozně ruší postsynchrony a dabing. _______ Co se týče vtipů samotných, jsou vulgárnější a tupější než minule, ale nejvíc vadí používání téže hudby, závěrečné písně, naprosto hluché obsazení Vondráčkové a Maxy a totálně rozpadlý děj. Minule to totiž bylo přese všechno sudržnější. Teď už se postavy chovají jako naprostí magoři a není v nich ani kapka životnosti. _____ Situace jsou nejen nevěrohodné z hlediska jakéhokoli realizmu, ale blbé i v žánru jakkoli nadsazené komedie. A hlavně je to všechno příšerně ochablé, s nulovou dynamikou. Nuda a trapnost.(25.1.2004)

 • bestlama
  odpad!

  Napoprvé to vyšlo, snad to vyjde napodruhé, ejhle: Mám ďábelský plán jak ovládnout lidskou mysl a vpustit do světa tenhle fantasy filmy! Sakra, to jsem asi jinde. Tady je to Kameňák vedle kameňáku. Hahahaha! Chrocht! Všichni jsme se zasmáli, nikdo jsme tenhle koment nepochopili a můžeme jít dále!(29.3.2012)

 • Matty
  odpad!

  Amorální artikl aspirující asimilací apartností na anormalitu dekády. Zajímavé komentáře: Lima, Lhurgoyf, igi B., fleker, Cimr(6.10.2005)

 • Oskar
  *

  Jednu věc umí Zdeněk Troška líp než všichni čeští režiséři dohromady - dokáže své filmy PRODAT. To je určující pro jeho úspěch. Dobře ví, kdo je jeho cílová skupina, dobře ví, jak ji o svých filmech informovat a dobře ví, že to zabere. To bych mu vůbec nevyčítal, přestože do té skupiny nepatřím. Horší je, když Troška v tisku hanobí jiné tvůrce (od Vorlíčka po Hřebejka) jen proto, že točí jiný žánrový odstín nebo se snaží o něco nového. K takové ubohosti se u nás pravidelně uchyluje jen triumvirát Menzel-Troška-Němec. Bizarní trojice, že? ;-) Jinak Kameňák II. za 20 %(18.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace