• Boogeyman
  *

  Jsem-li k prvnímu dílu poměrně shovívavý, druhý díl je hodno zcela zatratit. U jedničky jsem se několikrát zasmál, tohle už je ale více než slabé. Navíc v prvním Kameňáku jsem nemusel koukat na odporně voskovou figurínu Vondráčkovou a nejhorší herecký výkon všech dob Martina Maxy. Troškova vášeň v obsazování známých neherců vytváří nezapomenutelné okamžiky.(28.3.2008)

 • genetique
  ***

  Tie tri hviezdičky berte s rezervou, ja viem prečo som ich tam dal. Takáto séria klenotov už aj tak nikdy nevznikne, proste ak vás nebaví čítať a zháňať vtipy po internete alebo kupovať časáky, pozrite si túto úchylovinu. 55%.(7.3.2006)

 • ajuska
  odpad!

  Co nefungovalo jednou, nebude fungovat ani podruhé. Nejsmutnější na tom ale je, že si to stále své diváky najde (a nebude jich málo).(27.6.2006)

 • Hrabka
  *

  Něco málo se povedlo. Jinak trapas. Tenhle chlápek natočil "Zemlejnu?". Troško, trošku se zamysli s čím přijdeš příště. Jeden kameňák stačil. 25%(25.12.2007)

 • Boss321
  odpad!

  Opravdu absolutně zbytečné a trapné pokračování jednoho z nejhorších filmů naší kinematografie......(9.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace