• Gemini

Hrůůza ve které bohužel nehraje jen lůůza.(19.5.2005)

• bestlama

Napoprvé to vyšlo, snad to vyjde napodruhé, ejhle: Mám ďábelský plán jak ovládnout lidskou mysl a vpustit do světa tenhle fantasy filmy! Sakra, to jsem asi jinde. Tady je to Kameňák vedle kameňáku. Hahahaha! Chrocht! Všichni jsme se zasmáli, nikdo jsme tenhle koment nepochopili a můžeme jít dále!(29.3.2012)

• Xmilden

Úroveň některých vtípků solidní. Chtělo to více Helenky a Ríši Genzera. Příběh kravina na kvadrát. 30%(7.11.2014)

• Shit

No jelikož to je celý postavený na vtipech, který jsou snad ty nejznámější co se daly sehnat, tak je to ještě dobře udělaný, protože je to občas i vtipný ale kdybch to vral jako normální film, tak je to fakt něco šílenýho. Příběh to má minimální a neděje se tam nic novýho než co bylo v prvním dílu, prostě jako normální film by si to zasloužilo odpad, ale když se to bude brát s nadhledem, tak aspoň ty 2 * to může dostat(12.11.2005)

• sepp

Jak muze TOHLE jit do kin, se ptam?(30.1.2004)