HawkeyP

Čekal jsem alespoň průměrný film. Ano, já vím, bylo to naivní. Třetí Kameňák je stejně dobrý, lépe řečeno stejně mizerný jako jeho o rok starší kolega, tedy spousta trapných scének, z nichž většina na sebe vůbec nenavazuje a mají společného jen to, že jsou ve stejném filmu. Navíc často není poznat, jestli to, co herci předvádějí je vážně humor nebo snaha o co nejtrapnější výstup. V některých ohledech je to dokonce ještě horší než předchozí film, neboť ten alespoň v něčem navazoval na první Kameňák, kdežto závěrečný díl trilogie si v podstatě stojí sám o sobě. Nikdo se tu například vůbec neshání po Modrém prameni, přestože ve dvojce se o něj všichni mohli přetrhnout; nemluvě o tom, že film nemá žádný konec, buď se hodně střihalo, nebyly peníze nebo nápad, jak všechny ty povídky o ničem zakončit. Ne, že by na tom nějak záleželo, oni totiž tvůrci každému, komu se Kameňáky nelíbí sdělí, že to není pro něj, ale pro "lidi". Je jim patrně úplně jedno, že by se v každé profesi a věku našlo dost "lidí", kterým se tyto filmy nelíbí, takže by se jim dost složitě odpovídalo na otázku, komu jsou Kameňáky určeny. Na druhou stranu, abych skončil optimisticky, tak přece jen, u dvou nebo třech scének jsem se opravdu s chutí zasmál a na pár minut mi dokonce připadalo, že film je opravdu alespoň průměrný. K takovému výkonu je nutno tvůrcům poblahopřát. ()

Foo odpad!

Proč? Zbytečně vyhozený peníze! Už 2. díl byl špatnej, tak tohle už je ale krize? Copak už se Troška na nic lepšího nezmůže? Je to pouze jeden velký TRAPAS! Nic víc se k tomu říct nedá! ()

fandalehy odpad!

Co je na tomhle filmu zajímavé? Snad jen poprsí pornoherečky českého původu Dolly Buster...je vidět, že tvůrci a hlavně Troška už nevěděli jak dál a tak tam prostě naprosto bezhlavě vecpali cikánský fotbalový tým kolem kterého se vlastně celý děj odehrává...(díky bohu)závěrečná část trilogie neobsahuje už ani tzv. vtipné vtipy, takže hodnocení ODPAD je tady na místě. ()

pabelito

Bez mučenia a prvýkrát sa úprimne priznávam, že komentujem film, ktorý som nevidel. Sľubujem, že to robím naposledy. Ale zároveň neverím, že pánovi Troškovi sa vo sne zjavil Woody Allen a po dvoch predchádzajúcich dieloch sa rozhodol natočiť film presiaknutý inteligentným humorom. Ak by to bolo predsalen tak, som ochotný s okamžitou platnosťou zrušiť svoj účet na csfd.cz, nanovo sa zaregistrovať pod menom "i_love_troska" a po celý zvyšok života sa venovať propagácii filmového umenia tohto filmového mága. Hodnotenie Kameňáku 3 si preto ušetrím na tieto chvíle... ()

Sosak odpad!

Trojka vyloudí úsměv pouze, když skončí. Těžko popsatelná tyranie diváků křečovitými pokusy o vtipy, co nakonec vypadají jako smrtelné cukání v záchvatu upoutat potřetí divákovu pozornost. Dovedu si představit pár typů lidí, co se u toho smějou a řeknu vám - nic hezkýho. ()

tančísvlky odpad!

Hnus , bahno , neskutočné čo sú ľudia schopný za peniaze urobiť . Pane Troška tak toto už je diagnóza. Sledovanosť si strčte za klobúk . ()

Martell47 odpad!

Bull crap....pardon, ale toto sa mi fakt nepáči.....po par minutach som odbiehal do kuchyne a hladal potesenie v chladnicke kedze vecer bol nenavratne v prdeli.....najhorší z kameňákov, aj tak som sa toho už prejedol, slabunkéééé! ()

Veseldaa.! odpad!

Jediná světlá chvilka v Troškově "kariéře" je pohádka O princezně Jas... jinak bych mu doporučoval, ať na režisérskou židli už nesedá! ()

sigf07 odpad!

Troška si opět nedal říct a vrací se potřetí. Opět dokazuje, jak špatný je jeho smysl pro humor a jak zoufalý musí být člověk, aby natočil pokračování série, jejíž předchozí díly rozcupovala odborná kritika i diváci. Problém je už v samotném názvu, který má odkazovat na vtipy kameňáky. Těm se v drtivé většině pan režisér úzkostlivě vyhýbá a evidentně se snaží, aby nikoho neurazil. Použité vtipy jsou sice občas přisprostlé, ale k drsnému či černému humoru mají daleko. Navíc jde o "džouky" všeobecně známé a nesmál by se jim snad už ani Petr Novotný. Film nezachrání ani potřetí omýlání těch samých témat jako "zeť nenávidí tchýni" nebo "Vydrovi se nepostaví", ani fotbalový zápas a nově přibyvší romský element. ()

Colour odpad!

Tu už zrejme došli aj tie zvyšné vtipy a na humor je najúbohejší. Zo všetkých dielov ho mám najmenej rada (a to ostatné diely neznášam). V podstate omieľa to isté, čo predchádzajúce diely. Iné ako odpad sa ani nedá dať. Veľmi úbohé zakončenie série. Chvalabohu, poslednej. ()

FireTight odpad!

Hurá, Kameňákem 3 to skončilo! Takovou snůžku sraček v podobě vtipů z produkce TV Nova jsem ještě nezažil a asi dlouho nezažiju, pokud je tedy nenapadne sestříhat film "To nejlepší z GO GO show" nebo tak něco. To by bylo zřejmě vše, víc s tímhle nehodlám ztrácet čas... Na druhou stranu, natočit tři "komedie" za dva roky asi bylo pořádný tóčo a podle toho to taky dopadlo. Že, pane režisér? ()

mdouglas odpad!

Jeden z vůbec nejhorších českých filmů... Jak smutné bylo, když jsem si dnes přečetl průzkum veřejného mínění jedné agentury, že podle 43% respondentů je Zdeněk Troška vůbec nejlepší český režisér současnosti. Tenhle film a další dva jeho předchůdci, ideálně i celá Troškova "tvorba" by měla zmizet z televizních obrazovek... Neskutečná hrůza... ()