Beliel odpad!

Co je, co je, co je, co je co je? Tohle za sračku? Příběh jak Fero k milionu přišel a tak zase nemusí do práce...ty vole, já žasnu, na co se tady dávají peníze... ()

andy60

"Když se daří, tak se daří," viď - Václave Vydro? Jenže ono se nedaří. Jestliže jsem prvním dvoum dílům nadělil dvě hvězdičky, tady musím jednu ubrat a nezachrání to ani ta tlupa cikánů, ani Richard Genzer a jeho nechutná felační seance, a už vůbec ne kozatá Dolly Buster. ()

padav94

Nechápem prečo ma ten film tak nízke hodnotenie podľa mňa je to jedna z najlepších českých komédii, akurát my trochu vadilo že tota svokra vyhrala stávku ale inač ma to pobavilo,veľmi vtipné to bolo. ()

SNCIS

Hlášky: Pepa Novák: "Tak co poznala paní učitelka že sem ti psal domácí úkol?" Pepíček Novák: "Ne jenom říkala že sem den ode dne hloupější." / Pepa Novák: "Za co pět?" Pepíček Novák: "Sem nemohl najít Aljašku." Pepa Novák: "A nenachls jí v pokojíčku?" / "Jé Leo! Tady jsou ty hodinky od kartira za 280 tisííc!" - "Tak si je vystřihni." / "Co ty komu budeš nadavat? Mymu ditěti blbečku řikat?! Aby tě rakovina chytla za spodek ty hlavo bila!" / "Pepane, co tam děláš takovou dobu?" - "Já nevím, jak se tomu říká, ale je to bezva!" / "Tohleto je život. To kdybych věděl, když jsem lez na svět, tak jsem se radši oběsil na pupeční šňůře!" / "Joo a mami asi budu to, pankáčem!" - "To se opovaž ,dost na tom že je tatínek policajt." / Romka na poště: "Co ty tady tak dlouho vykladaš? Penize sem dej! Nějaka duležita jako frekvence 1!" - 60%. ()

Ivousx.y odpad!

Troška asi musel (s prominutím že to tak říkám) opravdu hulit něco hodně tvrdého když stvořil tento odpad. Jestli si Troška vážně myslí, že je vtipné dohazování holky gayovi, tak by se měl začít léčit (možná že to bylo vtipné ve "Slunce, seno a pár facek", ale tam postava doktora Káji ve filmu homosexuální nebyla, takže to vtipné bylo, ale tady fakt ne). Další nepovedeností ve filmu bylo, že nechal prohrát Khonův tým ve fotbale prohrát a to že se kvůli blbému fotbalu musel točit celý děj seriálu. Bohužel tady nic než odpad dát nešlo a ani vtipy to tu nezachránily, protože 5 až 7 vtipů na 101 minut dlouhý film je opravdu málo. ()

martin2702

Překvapuje mě tu tak malé hodnocení všech tří dílu cekal sem že lidem se to bude líbit ale všechny tři díly byli tak nějak přiblblé ale sradovní to je ale na odpad my to nepřijde další díly to byl totalní šit a hnus. ()

Jirkacek

V roce 2005 režisér Zdeněk Troška natočil třetí ze série komedií s názvem Kameňák, když podle mého názoru prvním dílem natočeným o dva roky dříve stvořil nový poddruh v tomto žánru. Na všech kameňácích je totiž pozoruhodné, že dialogy jsou ve velké míře tvořeny vtipy, leckdy těmi z kategorie kameňáků a odtud tedy pochází i název filmového díla. Podle hodnocení zde na ČSFD se režisér výpravných pohádek a nyní prostoduchých komedií netrefil do vkusu diváků a já se tomu vůbec nedivím. Bláznivé komedie se totiž vždycky špatně hodnotí, neboť po stránce umělecké to hodně skřípe, ovšem herecké výkony mohou doslova hrát svou roli a také kvalita scénáře a tím pádem i průběh děje mají na diváka určitě velký vliv. Po stránce zábavné to u Kameňáků nebylo až tak špatné, nicméně se domnívám, že právě to ostatní, co jsem vyjmenoval (scénář, herci, děj), to bylo špatně. A zřejmě humor bez kvality patrně ovlivnil hodnocení diváků. A co to moje ? Třetí díl nás opět přenesl do jihočeského Kameňákova, v němž žili různí lidé všech možných povah a profesí. Nejvýraznější filmovou rodinou byli Novákovi, žijící v běžné rodinném domě. Otec Pepa byl náčelníkem policie (Václav Vydra nejml.), jeho žena Vilma (Jana Paulová) učitelkou v místní škole, dcera Julie (Věra Kuchtová) studovala zdravotní školu a jedenáctiletý Pepíček (Tomáš Lipský) komentoval všechno, co se jen v okolí šustlo a hlavně domů nosil ze školy jednu pětku za druhou. Na začátku filmu byl policejní náčelník Pepa Novák sice povýšen na majora, jinak měl ovšem stejné potíže a navrch ještě některé nové. Občané ho zlobili a stále se marně snažil sexuálně uspokojit náruživou manželku Vilmu. Navíc mu teď život komplikovala početná cikánská rodina v sousedství a tak vyděšený Pepa poslal ženu a dceru Julii, aby se raději přihlásily na karate Majitel fotbalového klubu Leo Kohn (Josef Laufer) nebyl příliš spokojený s výkony mužstva, jemuž k výhře nepomohlo ani podplácení rozhodčích. Navíc byl stále na kordy s tchýní Ester (Eva Tauchenová), posedlou sázením Sportky. Leo se s tchýní u večeře pohádal a z toho vzešla neobvyklá sázka. Jestli Ester dokáže sestavit mužstvo, které Kameňákov porazí, stane se Leo jejím otrokem. Pokud ovšem Kameňákov zvítězí, odejde Ester z domu a už se nikdy neukáže. Mezitím do městečka přijel šlechtický synek Willy (Lumír Olšovský), který se rozešel se svým přítelem zahradníkem, přijel za rodiči (Oleg Reif a Jana Andresíková) na zámek, přičemž lady byla ofačovaná kvůli pádu z okna. Proto na zámek přijel doktor Víťa (Petr Pěknic) se sestřičkou Monikou (Monika Absolonová) aby ji prohlédli a dívka přitom pokukovala po Willym, který zase nemohl spustit oči z lékaře. Novákův syn Pepíček našel zalíbení v pracovnici pošty Terezce (Jana Panská), která chodila s prodavačem Zverimexu (Richard Genzer) a tak trávil více času v koupelně, čehož si rodiče všimli. Výuka karate se zvrhla a věčně nadržená Vilma si začala románek se svým učitelem, jenže netušila, že dcera Julie udělala to samé. V tomto díle jsme se rozloučili s postavou babky Novákové, kterou přejelo auto, za což děda řidiči poděkoval. Zaradoval se i jeho zeť Pepa, ale před plačící Vilmou se ovládl. Po uzavřené sázce tchyně vyhrála ve sportce třicet sedm milionů a tak na zápas naverbovala zmíněnou romskou rodinu, kteří by inkasovalo milion za výhru. Jejich soupeři by v případě vítězství od Kohna dostali každý 100.000 a noc s Dolly Buster. Mezitím Monika navštívila na zámku Willyho a vsadila se, že když zápas vyhraje Kohnova tchyně, vyjedou si spolu na loďce. Potom Tereza načapala ve Zverimexu svého prodavače se Sárou Kohnovou (Hana Čížková). A konečně přišla neděle a s ní onen slavný zápas, který vyhráli romové. A to byl důvod, proč čtvrtý díl začal tak, jak začal. Ale nepředbíhejme a vraťme se ještě na chvilku k trojce. Z dalších rolí bych ještě vyjmenoval představeného kláštera (Václav Glazar), elektrikáře z nemocnice a rybáře Kamila (Karel Carda), pornohvězdu Dolly (Dolly Buster), stále vtipkujícího primáře (Marek Vašut), dědu Poláčka (Lubomír Lipský), pacienta Uzlíčka (Zdeněk Kozák) a zaujal mne také typický hostinský s břichem (Karel Liebl). Nemá cenu více rozepisovat děj, jednalo se opravdu o zábavu bez nutnosti zapínat mozek, ale i to je někdy potřeba a člověk si musí odpočinout třeba právě sledováním jednoduchých komedií. A tím všechny Kameňáky beze sporu jsou. Tomu odpovídá i moje hodnocení třetího dílu, k němuž bych poznamenal, že se už líbil méně než jeho dva předchůdci a vtipům použitým zde jsem se už tolikrát nezasmál. Suma sumárum, Kameňák 3 ode mne získal dvě fotbalové hvězdy **. () (méně) (více)