chemik11

Nevím, co všichni máte proti Kameňáku. Náhodou supr komedie. Jasný, není tam moc děj, realita žádná (ale jaký film je reálný?) jsou to vlastně jen vtípky, ale mě se to takhle prostě líbí. Po celou dobu filmu jsem se řechtal, mám prostě rád legraci, směju se skoro všemu, proto mi tento styl seděl. Proč si jen tak na hodku a něco nesednout a prostě nevypnout a smát se těm vtipům, které se tu objevují? To jste tak smutní a neradi se smějete? Nechápu vás, spousta lidí kolem mě má Kameňák rádo, jenom tady se objevují samy rádoby intelektuálové, kterým tato forma zábavy přijde asi pod jejich úroveň nebo co. ()

nihiliste odpad!

Jednička malinko pobavila (když už nic jiného), ale na dvojku a trojku už se nedalo dívat! Pane Troško, opravdu jste to s touhle trilogií myslel vážně? :-( ()

hujerita odpad!

Prvý kameň som videl asi tak 30 minut, suchoty, a no jednoducho za hviezdu.Druhý nestál ani za 15 minút a tú hviezdu a ze troječka no ... 5minút som vydržal a ďalej som nevládal. ()

Bald odpad!

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhhhuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaabllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..................... ne je ště to nestačilo jdu blít znova ()

jimmyOMG

Tento film je hodnocen opravdu záporně a většina píše jak je to nehorázně pitomé. Mne však Kameňák pobavil a nevím proč ho hodnotit tak záporně. Je to prostě jen "pitomý" humor, ale pobaví spousty lidí. ()

bratr_jezek odpad!

Jestli jsem z milosti prvnímu a druhému dílu udělil aspoň jednu hvězdu za některé vtipy, zde i to působí jako odvar z odvaru a několikrát přelouhovaný čaj. Zápletka o zápase snů je jen trapnou výplní jinak hluché vaty. ()

Milabusek

Už to není to co byly předchozí dílu škoda že toho zdeněk troška víc nevyužil a nenechal si to déle projít hlavou . ()

Izi odpad!

Tady už by se hodilo i nějaké mínusové hodnocení, tady už je totiž "odpad!" dost slabé slovo ()

stargate17 odpad!

Zatímco u jedničky i dvojky jsem se místy i zasmál, tohle už opravdu nelze označit ani za špatný film. Troškovi došly i ty podprůměrné nápady a vyřešil to vtipy o cikánech... Kdyby to aspoň bylo vtipné! ()

Milonak

Já ani nevím proč, ale Kameňáky mě na rozdíl od většiny lidí nevadí. Přesně to, co jsem od nich čekal, jsem i dostal. Párkrát jsem se i zasmál a vztah Laufera s manželkou a tchyní mě vyloženě pobavil. Nemá to hlavu patu, ale pokud se člověku nechce přemýšlet a jen sednout k TV a občas se zasmát, tak proč ne. Pro mě osobně jsou mnohem horší filmy, které si hrají na velké filmové umění a přitom je po nich h...o (pardon). 50% ()