sun.eagle

Asi to mělo být k smíchu, ale co? vtipy a hlášky které se říkali už před 20 lety když jsem chodil na zakladku? Sem tam problesklo něco co mělo ambici pobavit a vzbudilo lehký ušklebek, ale vcelku je to ZBYTEČNÝ FILM. Ostatně stejně jako dva předchozí. ()

Sireth odpad!

Třeba od takových cizinců, kteří rozumí česky bych to držel na sto honů. Co by si o nás pomysleli? Tak geniální scény a hlavně některé vtipy, při kterých vám vyvstává studený pot na zádech a kontrolujete (znovu) jestli vás opravdu nikdo nevidí při tom jak se na to díváte. Brečíte a říkáte: " Proč mám zásadu všechno dokoukat do konce i kdyby to byla sračka???" ()

1990Jirik odpad!

Ohrané vtipy, žádny děj... A režije Troska.. tak to už značí to, že nejen je to zybtečné tohle vůbec točit, ale hlavně ještě zbytečnější na to koukat. Naprostá stráta času... Ani tentokrát se u mě Troška nepřeklenul s tímto trhákem přes odpad. ()

MYSTERIEUS odpad!

Pán Troška skrátka na to už nemáte aby ste natočili schopné komédie.Ale v prvom rade sú to infantilné scenáre týchto filmov veď sám vidíte hodnotenia aké sú nízke viem, že si tieto komentáre k vašim filmom prečítate ale aj tak točíte jeden brak za druhým. A kameňák tak toto je úplný vrchol toho najstupídnejšieho "humoru". ()

monteloup

Klika cvakla dvere leti Vydra vchazi do dveri (tlesk tlesk tlesk) komentar za vsechny diy..Bavila jsem se skvele...a odpadaci at si vyprazni kos..... ()

vitek11 odpad!

Snad nejhorší český film a taky vrchol debility. Tohle prostě nemohl natočit nikdo jinej než Zdeněk Troška. ()

Vonter odpad!

Doporučená promítací místa pro tento "film" : hospoda po 11 hodině večerní, kdy už jsou všichni vožralí tak, že jim je to jedno, ubytovny našich východních přátel, kde se IQ třese hrůzou, prasečinec a vězení (za trest). ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Nikdy jsem nepochopil jak je možný, že tahle série má a tak to je, tak velikou oblibu u diváků. Jednou mi to někdo doporučil, že je to mega prdel, tak ať na to mrknu. Nevím co jsem mu udělal, ale ztrestal mě fest. Totálně mimo moje chápání dělání humoru, takže 1,2,3 okamžitě do odpadu. ()