Flyer

Žumpa zábavy, co k tomu dodat. Hvězdičku dávám za dva či tři relativně vydařené fórky, při kterých jsem se aspoň trošku zasmál. ()

Rockwood odpad!

K tomuhle snad ani nemá cenu se dlouze rozepisovat. Hrůza, katastrofa, pohroma... se divím že s tím vůbec přišli. A´t se dou radši zahrabat... ()

tomeek odpad!

Pan Troška si zřejmě neuvědomil, že nám, kteří rádi vypráví vtipy, totálně posere jakýkoli pokus pobavit kohokoliv, kdo náhodou tento slepenec viděl. ()

Nivenx odpad!

Tak si shrneme všechny 3 díly Kameňáku. První se mi osobně líbil a celý film byl vtipně a vesele natočen. Druhý byl o dost slabší, zvlášt' když místo herců tam začnou hrát zpěváci!!! To jsem neskousnul a třetí naprostá katastrofa, kterou nezachraňuje nic, ale občas se hláška povedla zasmál jsem se. Celý třetí díl je naprosto trapný, blbý a naprosto odfláknutý! Tak asi takhle je pořadník: 1 (3* 45%), 2 (2* 35%) a 3 ( odpad! 1%) a to jedno procento je za úvodní titulky, kdy se zlomí trojka. :D ()

Mylouch odpad!

Jednu hvězdičku přidám, pokud se dozvím, že všechny scény byly na první dobrou. Troškovy duševní obzory odkrývající totální komunál se slušným střihem i výkonem kameramana D.Ployhara. Trochu se divím, že si členové štábu nepřáli zůstat v anonymitě. ()

Columbus

Troska prekvapil, verte nebo neverte, tohle uz je nejaky tvar. "Vtipu" je tu min, ale kupodivu je to dobre. Kupodivu jsou lepsi, mene zname a lepe zasazene do pozor! PRIBEHU. Ano zde se u Stonejokes Series deje zlom! V zadnem pripade se nejedna o necekany zvrat ke komedialni genialite, ale..... mno.... mistr se dal slyset, ze je to K. posledni... skoda nebo stesti? nevim..kdo vi, co by se stalo pri premiere K9...? ()

Ithildaria odpad!

NECHÁPU, jak mohl ten šašek Troška natočit už třetí pokračování toho nejhoršího, co na české půdě kdy vzniklo. NECHÁPU, jak v tom mohou ti lidi hrát a totálně se při tom znemožnit a nejvíc NECHÁPU, jak se na to může někdo dobrovolně dívat, ještě hůře jít na to dobrovolně do kina.... (o případech, kterým se ta věc líbí radši ani nemluvím). H-N-U-S!! ()

LiborGondek

Ač hodnocení tohoto filmu, není opravdu nijak valné, musím říci, že je na pozici, na kterou bych jej nezařadil. Dle mého hodnocení je spousta horších filmů, které se do "TOP 20" ani nedostaly. ()

DaUr odpad!

Deset minut po opuštění kina jsem se musel ptát známých, o čem že to bylo. To mluví o všem. Mělo to vůbec scénář, nebo to bylo točeno s pomocí improvizace? Těch pár vtipů to určitě nezachrání, k tomu by muselo být ještě něco navíc. ()

SG_ever

Hodnotím jako celou sérii, nikoliv jako jednotlivé díly. Před 3 lety jsem se některým vtipům od srdce smál. Některé světlé momenty ve filmu jsou, ale přece jenom točit vtipné scénky bez příběhu není úplně optimální. Respektive - musí se to umět, jako to zvládá například Suchánek s Genzerem nebo britská dvojice Lucas-Walliams, ale troška takový génius není. Některé vtipné momenty tomuto filmu však upírat nelze. (35%) ()

ivan_drago

TRoška by měl mít na tyhle ptákoviny zbrojní pas. Je to vostuda. A nejhorší je,že na to fakt choděj lidi. Za todle vyhodit 150 to už musí bejt člověk masochista. Ta jedna hvězda je za to, že to není vo komunistech :-) ()

Lachtaan

Zakomponování prapodivného rozkolu mezi obyčejnými občany Kameňákova a sousední romskou komunitou by dneska fungovalo jako ta nejhorší narážka na etnickou nevyváženost a tvůrci by dostali větší bídu, než já bych mohl od naší většinové menšiny z Mostecka dostat za tenhle komentář. ()