blondboss odpad!

Tomuto pokračovaniu už jednoducho musím dať takéto hodnotenie, aj keby som nechcel. Je viac-menej už takou mantrou, že pokračovania sú slabšie ako tie prvé časti, avšak tu to platí dvojnásobne. Tak hlúpy, trápny a obmedzený film som nevidel už dávno. Česi si podľa mňa podobými filmami vyslovene robia hanbu. Troška sa naozaj strmhlav rúti na samotné dno, ktoré úspešne prerazil trilógiou Babovřesky. Filmová katastrofa, ktorú nezodvihne ani tých pár vtipov. 10 % ()

J.Mayen odpad!

Ja myslim, ze dalsiho komentare neni treba, tohle je vrchol vseho odpadu, a ti kteri tu z trucu davaji 5 hvezd jen aby zvedli prumer, jen si ulevte, stejne tu nicemu nepomuzete :-)). ()

Goodlooker

Lidi ono se mi to nezdálo být tak hrozné, jak předchozí dva díly. Asi proto, že jsem čekal něco opravdu děsivého, ale ono to fakt není tak šílené... Nebo jestli ty hvězdičky dávám kvůli Dolly Buster? Fotbal je tu celkem v pohodě, ale podruhé to vidět nechci... Kdybych neviděl jedničku a dvojku, dával bych maximálně * ()

LarryW odpad!

Kryton by nazval režizéra tohohle skvostu asi takto: Intelektuální ekvivalent domácího učitele přírodopisu. A stoku, kterou vytvořil by zase Arnie označil jako: Odporný a páchnoucí, slizký a hnusný zelený lidský výkal. Komu se toto! líbí je podle Arnieho: Přiblblej blbečkózní blbštajn ()

Madax odpad!

Nedivím se, že nás ve světě mají za hňupy, když u nás vznikají takovéto megasračky, které se navíc roztahují do trilogií. ()

Pisoarec odpad!

Mistr českých sraček za posledních několik let je v plné síle a je vidno, že stále nemá dost. Po modrém pramenu, který dodává plno sexu do života, tu máme fotbalový zápas mezi dvěma velkými rivali a tady prvně vidím náznak jakéhosi děje, či snad dokonce i akce. Samozřejmě by to nebyl Zdeněk, aby do filmu neobsadil příšerné herce. Tečku tragickým výkonům dodala Dolly Buster, která by raději měla zůstat u honění pánských údů, než-li čutací meruny. Pár dobrých vtipů tu sice je a mě osobně Kameňák 3 přijde jako ,,nejzdařilejší" z celé série, ale když herci hrají, jako Petr Novotný, když vypráví své údajně vtipné anekdoty, jaksi máte pocit ze se ocitáte v nákladnějším provedením pořadu Novoty, než-li ve filmu. Sečteno a podtrženo sérii Kameňáků můžete klidně minout velikým vítězným obloukem a vůbec nic se nestane. Nepříjdete naprosto o nic. Ani o legraci a ani o mimořádný počin, mimořádného režiséra. Ani jedna z těchto věcí se většinou ve filmech Zdeňka Trošky nekoná, vyjma pohádek, které přeci jen zvládá o něco lépe. ()

Standey odpad!

Natočit další dvě pokračování něčeho takového, to je jako skočit třikrát po sobě z letadla bez padáku. SMRT-SMRT-SMRT ()

KacHnAop

Bída jak prase, ale jednou hvězdou hodnotím za přítomnost milovaného sportu jako je fotbal. Lepší jak ohraná jednička či debilně natočená dvojka je. Za další maličké plus považuji do filmu obsadit romy a to včetně jejich slušné melodie z tvorby Hynka Tomma, která ideálně vystihla bezmocnost a porážku FC Kameňákova. :) ()