Podfukáři

Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (2004–2012), 47 h 44 min (Minutáž: 57–60 min)

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore (více)

Série(8) / Epizody(48)

Je to vydarená partia. Už si o tom šušká celé podsvetie. Mickey Stone, podvodník extra triedy, je konečne na slobode. A samozrejme, nevie sa dočkať toho, ako niečo opäť rozbehne. Jeho tím je však nutné opäť sformovať. Pred tým, ako sa Mickey rozhodne odísť do dôchodku, sa musí dôstojne rozlúčiť. Už majú vytipovanú aj obeť a práve vo chvíli, keď je búda takmer ušitá, klope na dvere Danny Blue. Dannymu príliš neveria, pretože iba začína. Nikto však nečakal, že sa uvedie tak dobrým spôsobom. Aj keď biznisman dovtedy možno nebol celkom presvedčený o tom, že robí správne, po Dannyho výstupe o tom nemá najmenšie pochybnosti... (oficiální text distributora)

Sašenka165

Úžasný a velmi vtipný seriál ve stylu Dannyho parťáků 1, který určitě stojí za to. Strašně mě baví soukromá "válka" mezi Dannym a Mickeym, strašně mě baví, jak se Danny snaží uhnat Stacey, jak to Albert jen z povzdálí sleduje. Někdy lituji barmana Eddieho a jindy Ashe, který musí všechno zařídit... Je to prostě velká dávka vtipu, akce a dokonale promyšlených nápadů zabalená do rozumného času jedné hodiny. ()

Crocuta

Seriál, který mne kromě výborně vymyšlených podfuků a většinou nečekaných point potěšil i hereckým uměním nestárnoucího Roberta Vaughna a sexapelem Jaime Murray. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: I. séria - STV 1 = 21.2.2005+II. séria - STV 1 = 2.7.2014, réžia slovenského znenia (STV 2005+RTVS 2013) = ZDENO DŘÍNOVSKÝ (I. séria)+PAVEL GEJDOŠ (II. séria) - Samé české komentáre. A pritom STV to odvysielala ihneď po britskej premiére. Aj toto je rukolapný dôkaz toho akí "experti" majú v rukách moc posudzovať čo sa nám divákom bude páčiť a čo nie. Hlavne ak budeme poslušne sledovať zvratky typu SUPER TELO či TANEČNÁ HORÚČKA. (24.10.2006) ()

Drunk_Queen

Pro mě další úžasný britský seriál. Tahle partička podfukářů podfoukne každého a většinou i mě jako diváka. Mickey jako šéf a sním i další podfukáři: Ash, Albert a Stacie, Danny, Emma a Sean. A samozřejmě barman Eddie. Aspoň mám důvod, proč být ráda, že nejsem bohatá, protože kdybych se stala ,,heylem" těhlech podfukářů, měla bych jen jednu jistotu - byla bych o několik milionů chudší a ani bych nevěděla jak :D. Skvělá zábava + bonus navíc - vysvětlení na konci, jak byl jistý ,,heyl" podfouknut. 100% ()

BoPo

Podfukári majú svižný dej, bez zbytočných hluchých miest. Klamať, klamať, klamať. A keď Vás chytia, tak znovu klamať. Nie je nič lepšie, ako dvojitý podfuk. Príjemná záležitosť, ktorá na dobu trvania jedného dielu zvýši hodnotu Vášho televízora. ()

Falcor

Někteří boháči jsou potvory a vůbec si ty peníze nezaslouží. To je přeci jasné, že. Když je tedy partička šaramantních podfukářů oblafne s elegantní grácií tak, že chudák napálený "hejl" neví, kde mu z toho hlava stojí, na policii nemůže a nechápe, jak se vše vlastně seběhlo, vůbec by to nemělo vadit. O to spíš, že divák se u inteligentního a svižného anglického seriálku náramně a duchaplně pobaví. ()

themic

Další stylový britský seriál sršící vtipem, který každým dílem něčím překvapí. I přesto, že je to furt na jedno téma. Vynikající charismatičtí herci, které si divák brzy oblíbí. Podfukáři jsou prostě dalším britským skvostem v seriálové branži. 100% ()

NinonL

Vtipné, inteligentní a zábavné. Některé díly jsou lepší, některé horší, nejvíce se mi líbí ty, ve kterých partička podfukářů trestá skutečné gaunery. ()

Pan Filuta

9/10 Moje hodnocení je založené na jednom předpokladu. Musíte přistoupit na jejich hru. Potom vám zaručuji, že se budete královsky bavit. Tou jejich hrou míním to, že nebudete brát v potaz celkovou vykonstruovanost a líbivý styl pro oko diváka. Rozhodně to potěší ty, kteří nemají rádi neuzavřené epizody a nadávají nad Lost, BSG nebo PB. Pro mě takřka dokonalý seriál. Podotýkám ovšem, že se na něho musí dívat z nepatrně jiného úhlu, než na seriály, které teď hýbou světem. ()

scroochy

Už dlouho jsem nenarazil na seriál, který by dokázal nasadit laťku tak vysoko a pak se jí neustále držet. Každý díl Podfukářů je téměř dokonalý. Jak z hlediska scénáře, který je vždy nepředvídatelný a originální, tak z hlediska technického - kamera je úžasná, a zároveň hereckého. Kladem i záporem je pak uzavřenost jednotlivých epizod. Dá se koukat vlastně na jakýkoli díl bez znalosti těch předchozích, ale zase chybí jakýsi rámcový děj, který by se vyvíjel v průběhu epizod. ()

grogodil

Naozaj luxusná seriálová lahôdka. Nič proti takej Dannyho partičke, no pri sledovaní tejto britskej podvodníckej zostavy človek nadobudne dojem, že to, nad čím sa Cloonyho jedenástka vybavená všemožnými technickými serepetičkami potia dve hodiny, tak to táto päťka pod vedením Mickyho Stonea stíha za hodinku ľavou zadnou s úžasnou ľahkosťou, hravosťou a eleganciou za pomoci šarmu a výrečnosti... kompletná recenzia tu ()

Laurent

Snad každý díl je hloupě vykonstruovaný, přičemž každá tato konstrukce počítá ještě s notnou dávkou reálně nedosažitelné náhody. Povětšinou se taky někdo chová zcela nelogicky a v rozporu s předcházejícími situacemi. Seriál se tváří inteligentně, ale ve skutečnosti je hodně hloupý. Když debila obléknou do saka a kravaty, tak se z něj chytrák nestane. ()

IceQueen

Partia "high class" podvodníkov s gráciou a vynaliezavosťou podfúkne kohokoľvek a to vrátane samých seba navzájom. Hneď by som sa k nim pridala. ()

Kopik

Partička podvodníků, která se dokáže dostat z jakékoli šlamastiky a navíc si na všem ještě hezky přivydělat. Nejvíc napjatý jsem u tohoto seriálu byl vždy u konce jednotlivých dílů, který se nejvíce věnuje samotnému provedení podfuku. Ale přípravy na jednotlivé kousky a vývoj charakterů v předchozích okamžicích v žádném případě nenudí. První partička mi přišla lepší, nejvíce mi chybí právě Danny a Stacie, ale i nově Emma a Sean mají něco do sebe a dá se na ně v pohodě zvyknout. U Emmy navíc mohu říci, že jsem si ji i velice oblíbil. Hlavní pro mě ale zůstal ohledně změn v partě fakt, že zůstal Albie, můj největší oblíbenec. Nemůžu nic jiného, než tento seriál doporučit a dát plný počet a zařadit ho mezi nejlepší z nejlepších. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn