Podfukáři

Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (2004–2012), 47 h 44 min (Minutáž: 57–60 min)

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore (více)

Série(8) / Epizody(48)

Je to vydarená partia. Už si o tom šušká celé podsvetie. Mickey Stone, podvodník extra triedy, je konečne na slobode. A samozrejme, nevie sa dočkať toho, ako niečo opäť rozbehne. Jeho tím je však nutné opäť sformovať. Pred tým, ako sa Mickey rozhodne odísť do dôchodku, sa musí dôstojne rozlúčiť. Už majú vytipovanú aj obeť a práve vo chvíli, keď je búda takmer ušitá, klope na dvere Danny Blue. Dannymu príliš neveria, pretože iba začína. Nikto však nečakal, že sa uvedie tak dobrým spôsobom. Aj keď biznisman dovtedy možno nebol celkom presvedčený o tom, že robí správne, po Dannyho výstupe o tom nemá najmenšie pochybnosti... (oficiální text distributora)

Rodin

Velice podařená série. Britové prostě opět dokazují, že je jim cizí balast naplňující mnohdy americkou televizní, seriálovou a filmovou produkci, rezignují na VELKÉ EMOCE, trikové záběry, tunu výbuchů a spol., a na první místo prostě stavějí zápletku a pointu. A ty jsou zde vždy velmi potěšujícím způsobem nahozeny, rozvinuty a završeny. Veliká zbava. ()

RajCZitko

Nejchytřejší seriál co jsem kdy viděl. Podobné filmům saw. Jejich obratnost, a to nejen slovní, inteligence a i ta vyčůranost se prostě ocenit musí. ()

Braveheart94

Tento seriál je opravdu něco. Partička sympaťáků (včetně jedné sympaťačky), spousta geniálních podfuků, ve vzduchu je cítit hromada peněz a do toho také nějaká ta vtipná scéna. Co víc si přát? 5* ()

Nijura

Podfukáři - skvělý námět, úžasní herci, vtipný a chytrý. Co dodat? Jeden z nejlepších seriálů v historii. Všechny díly mě něčím dostanou a mohu se na ně dívat pořád dokola a stejně tam najdu něco nového. Nelíbila se mi akorát 4. série, protože postrádala Adriana Lestera a i když jsou v 5. sérii Marc Warren a Jaime Murray vystřídání Mattem Di Angelo a Kelly Adams vůbec to nevadí protože opravdovým stěžením tohoto seriálu jsou představitelé Mickeyho Stona, Alberta Strolera a Ashe Morgena. KDO NEVIDĚL, TAK AŤ SE PODÍVÁ!!!!! ()

Sollozzo

Na Podfukářích jsem se stal tak trošku závislý. Po shlédnutí prvních dílů, jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky. Prostě jsem švihal jeden díl za druhým. Moc se mi líbil styl, jakým se seriál natáčel. Různé stopmotiony, flashbacky anebo lišácké úsměvy do kamery (Jaime Murray především:-) ). Do toho velmi vtipné scénáře jednotlivých dílů, nenucený humor a anglický přízvuk všech (skoro) hlavních herců...bodejť by ne, když je to britský seriál. Navíc jsem se naučil pár triků na machrování u piva :-). Prostě pětihvězdičková záležitost. 95%. P.S. Původní skvadra herců byla ta nejlepší. ()

DadysGirl

Na televizní obrazovky to vplulo tak tiše a nenápadně a při tom je to naprosto skvělé... Vtipnější TV verze Dannyho parťáků... ()

topi80

Lidé mají různé vášně a koníčky. Podfukáři vám pěkně (i když místy velmi parodicky) ukážou, jak fungují věci kolem oboru, v němž se pohybuje objekt jejich oškubání. Prodat legendární nápis HOLLYWOOD, jenž stále dominuje oné skále, kterou zná celý svět? Ani to jim nedělá větší problém. Takže až někde potkáte podezřele dobrácky vyhlížejícího staršího pána, blonďatého frajírka, seriozního černocha (ten samozřejmě v rámci politické korektnosti musí být vůdcem party - ale tady vám to fakt vadit nebude), podivně se na vás usmívající kočku a kolem se bude motat ještě jeden týpek, kterého si v první chvíli ani nevšimnete, mějte se na pozoru. Výborný humor, perfektně promyšlené zápletky, tady není co vytknout. Dovolím si doplnit svůj komentář, jelikož už jsem o pár sérií dál. Zatímco nepřítomnost Mickeyho ustáli Podfukáři se ctí (ty díly byly mimořádně zábavné), výměnu Dannyho a Stacey za nové parťáky už ne. Ta dvojice je absolutně nezajímavá, bez jiskry a bez charismatu. Naštěstí scénáře si pořád drží laťku dost vysoko. ()

AweDuckling

Deset hvězdiček z pěti. Naprosto vynikající seriál - nechybí mu originalitu a napětí. Tuhle partu jsem si maximálně oblíbila - jak její první "verzi" s Dannymu a Stacie, tak i tu druhou s Seanem a Emmou - obě složení byly kvalitativně naprosto srovnatelné a skvělé. Nepřestane mě udivovat, jak ze všeho tak krásně elegantně a geniálně vybruslili. Těch 48 dílů uteklo jako voda. A poslední závěrečný díl byl naprosto parádní. ()

eChoe

Neuvěřitelně sympatická parta čestných podvodníků si vyhlédne oběť, která parazituje na společnosti a rozjíždí plán k jeho rafinovanému okradení. Při tom diváka tahá za nos a neustále ho překvapuje zvraty a neočekávanými pointami. Současně s realizací plánu probíhá spousta vtipných scének a dialogů, ve kterých se spolu Mickey a Danny přou o to, kdo je lepší ve svém řemeslu a zaslouží si tedy být vůdcem party. Oba jsou úplně jiní, ale oba si zaručeně zamilujete a stejně tak i ostatní. Hodnotím první tři série, jejichž každý díl mne dokázal překvapit. Zbožňuju ten pocit, kdy si myslíte, že přesně víte, co se děje a nakonec jste přivedeni v omyl. :) ()

DaveSmith

Musím vylepšit hodnocení. Před časem jsem viděl pár dílu jen tak nesouvisle a přišlo mi to dobrý, ale nijak skvělý. Teď to koukám od začátku a pěkně popořadě a musím uznat, že je to fenomenální seriál. Všechno šlape, obsazení, režie, kamera...všechno. Hodně mě baví jejich zastavování času, aby dovysvětlili plán nebo se dohadovali o problému. A když pak Mikey po vydařeným podfuku mrkne do kamery, to je prostě geniální. ()

stephano

Skvelý serial, který se nedrží každou epizodu jak by se mohlo na první pohled zdát, uspěšného podfuku. Tahounem je mladý Deny. Na druhou stranu hlavní Mickey mi moc do této role nesedí. Rozhodně jeden z nejzábavnějších seriálů co sem viděl. ()

Dzun

Ono se to zdá, že je to pořád dokola to samý...ale stejně mě to (nebo spíš oni:) vždycky dostane(ou) ()

JK77

kvalitny britský serial. dosledoval som prave prvu seriu a uz sa tesim na druhu. A paci sa mi tam zenska , ktora teraz hra v druhej serii Dexter-a. Som zvedavy na akych sviniarov este pridu. Asi najviac sa mi pacila cast so stavkami na kone. A snad sa tvorcovia vratie k tej zmiji s kupelov. Mohli by jej to nejak vratit. Sak pomsta byva sladka! ()

riza-do

Každý člověk si vybírá své oblíbené pořady (filmy, seriály) dle toho, co se mu líbí. Já sám mám již několik let oblibu právě v gangsterkách všeho druhu, skupinách nějakého zločinu, podfuků a podobně. Proto mě geniální seriál Hustle úplně polapil od prvního náhodně zhlédnutého dílu. Díl od dílu zajímavější, originálnější se zajímavou hudbou podobající se například Dannyho parťákům. Promyšlené a rozdělené charaktery postav. Elegantní a uhlazený seriál který je očividně plánován od prvního do posledního dílu s jistou pečlivostí a pořád si uchovávající stejný ráz, běh, zajímavost, elegantnost a uhlazenost, což mnoho seriálů časem ztrácí a mění se v jiné než jaké začali. ()

oasismanik

Charizmatické postavy riadiace sa určitým kodexom, okorenené britskou eleganciou, britským humorom a šarmom a podfarbené skvelou hudbou. Treba hneď zo začiatku pochopiť jednu vec: Títo sympaťáci ľudí neokrádajú, ale podvádzajú. Dokonale natočené.100% ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn