poster

Toy Story 2: Příběh hraček

 • Česko

  Toy Story 2

 • USA

  Toy Story 2

 • Slovensko

  Toy Story 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1999, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  Druhý díl hračkové série nejen, že nekazí pověst geniálnímu originálu, ale cituje ho, vzpomíná na něj a jeho myšlenku převádí do nových zákrut a velkolepějších záměrů. Místo do pizzerie a k sousedům se tentokrát podíváme o pořádný kus dál, dočkáme se jednoho upřímného slzopudného momentu a možná přijde i Zurg. Z Pixaru prší nápady a čím jsem starší, tím víc kroutím hlavou nad tím, jak do sebe může všechno zapadnout takhle dokonale.(26.1.2007)

 • sepp
  ****

  Jeste lepsi nez jednicka, presto tomu stale neco malo k dokonalosti chybi. Humor sice uz neni tak zamereny na nejmensi publikum jako v jednicce, na Shreka to ale doopravdy nema :)(21.9.2003)

 • D.Moore
  *****

  Téměř rovnocenné pokračování už legendárního prvního Příběhu hraček. Tomu filmu je deset let a jeho animaci, nápaditost a hravost dnes (kromě Pixaru) nikdo nepřekoná ani náhodou... Fascinující. Navíc miluji všechny ty odkazy na Star Wars a především ten jeden na Jurský park.(6.9.2009)

 • genetique
  *****

  Paráda, jednoducho paráda. Neveril som, že táto partička dokáže prekonať samú seba. 100%.(23.3.2006)

 • Jossie
  *****

  Když je něco geniální ( a Toy Story bylo), vždycky se bojíte, že pokračování nebude dobré. Ale tahle dvojka je ještě o něco lepší. Přibyly nové postavy, píseň nominovaná na Oscara, humoru je pořád dost a Woody s Buzzem jsou nerozluční kamarádi. Naprosto dokonalá je scéna, kdy hračky přecházejí silnici, ohromně jsem se bavila. Pokračování už není jen legrace, příběh má i vážné momenty. Je to sice jen animák, ale i tak mám u některých scén slzy v očích. A závěrečné titulky, to je jen završení velmi pěkného filmu .(16.6.2005)

 • - Tvorba filmu trvala devět měsíců a původně se předpokládalo, že se bude jednat o direct-to-video sequel. Jenže Disneymu se předkládaný materiál zalíbil a trval na kinodistribuci. Vedení Pixaru však nebylo s výsledkem spokojeno, tudíž John Lasseter převzal režisérské otěže a uzpůsobil pokračování megahitu z roku 1995 k obrazu svému. Jednalo se na dlouhou dobu o poslední sequel Pixaru, protože k tomuto kroku se opětovně studio odhodlalo až po 12 letech v případě druhého filmu série Auta. (Dlee)

 • - Hračka tučňáka je narážkou na maskota linuxových operačních systémů, tučňáka Tuxe. (novoten)

 • - Film v roce 2013 figuroval na prvním místě uznávaného webu Rotten Tomatoes v žebříčku "100 Best Movies of All Time". I první díl získal 100% hodnocení, třetí díl však obdržel "pouhých" 99%. (ArtyWWE)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace