Toy Story 2: Příběh hraček

• Česko

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1999, 89 min

Už to zdaleka není originální jednička.(19.11.2007)

Oproti jednotke to nič nestratilo a tento diel sa mi páči rovnako ako ten prvý.Príbeh hračiek pokračuje ďalším napínavým dobrodružstvom. 90% - 5*(6.11.2010)

Jednoznačně lepší než první díl, který občas trpěl onou „začátečnickou“ nervozitou a kolísavostí. Druhá část již stojí pevně v kramflecích a servíruje nám jednu parádní scénu za druhou. Už geniální rakeťácký - starwarsovský úvod nás navnadí na nevídaný animovaný zážitek, který skutečně po celou dobu trvání filmu nepoleví.(5.2.2006)

Lasseter a jeho partička z Pixaru dokázali, že i pokračování animovaného filmu se může stát trhákem. :) Díky za to!(21.4.2006)

Vidím to poprvé 10 let od vzniku filmu a zjistila jsem dvě věci - počítačová animace jde neuvěřitelným způsobem dopředu a u Pixarů byli vždycky machři.(27.12.2009)

• - Pro Toma Hankse to bylo vůbec první pokračování filmu, kterého se jako herec zúčastnil. (Karlos80)

• - Hračka tučňáka je narážkou na maskota linuxových operačních systémů, tučňáka Tuxe. (novoten)

• - Když Tom Hanks a Tim Allen poprvé viděli scénu, kdy Jessie zpívala o sobě a Emily, oba slzeli. (Foox)