poster

Toy Story 2: Příběh hraček

 • Česko

  Toy Story 2

 • USA

  Toy Story 2

 • Slovensko

  Toy Story 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1999, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  *****

  Sice technicky dnes oproti mladším bratříčkům již zaostává, ale stále to nejlepší co Pixar na poli celovečeráků doposavad vyplodil. Což je vzhledem k tuctovosti jedničky velmi příjemné překvapení. Tempo a kadence vtípků zde nezná (a nepozná) hranic. A jako bonus nepovedené scény z natáčení při závěrečných titulkách (obvzlášť Bug´s Life II je výtečný).(13.4.2005)

 • Shit
  *****

  První díl už si pamatuju jen tak mlhavě, takže přesně nemůžu říct jestlije dvojka lepší nebo ne, ale jedno vim jistě a to, že patří mezi top animáky vůbec. Příběh je orignální a vtipnej a postavičky známý už z prvního dílu jsou opět nezapomenutelný, i když by se na první pohled mohlo zdát, že už budoou trošku okoukaný, ale opak je pravdou, prostě zase další skvělej animák a ten zelenej dinosaurus je prstě boží(14.1.2007)

 • Stegr
  *****

  90% - Ano, měl jsem předtím pravdu, dvojka za jedničkou opravdu v ničem nezaostává. Jsem rád, že jsem se na oba díly podíval znovu a po zásluze jim zvýšil hodnocení. PS. Parodie na Star Wars mě velmi pobavila... :)(30.9.2007)

 • D.Moore
  *****

  Téměř rovnocenné pokračování už legendárního prvního Příběhu hraček. Tomu filmu je deset let a jeho animaci, nápaditost a hravost dnes (kromě Pixaru) nikdo nepřekoná ani náhodou... Fascinující. Navíc miluji všechny ty odkazy na Star Wars a především ten jeden na Jurský park.(6.9.2009)

 • Djkoma
  ****

  Všeho dvakrát více, kvality skoro stejně. Nejde říct, že bych byl zklamaný, ale jistý pocit "hry na jistotu" nebo "uděláme to samé s dvojnásobkem postav" přetrvává. I samotná stopáž 92 minut je hodně titěrná a možná něco naznačuje, já však přes 4* jít nemohu. Ani kvůli hromadě odkazů (sw,2001, ...), Jessie a koníka. Toy Story 2 nikoho neurazí, ale mě osobně ani nedonutí se k němu úmyslně často vracet. Potřebuji být překvapován.(30.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace