Toy Story 2: Příběh hraček

• Česko

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1999, 89 min

Vtipná scéna ("Jsem tvůj otec!") + trapná scéna (těch bylo víc). Kovbojka je příšerná kráva. (první díl neviděn + dabing)(12.1.2007)

Naprostá jízda. Spousta akce a smrtící smršť fórů.(3.12.2007)

Při tom odkazu na Star Wars jsem se málem po... smíchy:) Jinak vyvedené pokračování, které mě nevím proč ale v první polovině plně nenadchnulo, pak už ovšem děj odsýpá na plné obrátky, a mému maximálnímu hodnocení nic nestojí v cestě.(9.8.2010)

Toy Story 2 je velká pecka a mě strašně mrzí, že jsem to v době kinoprodukce vynechal. Dvojka pokračuje ve stejném duchu a nepřišlo mi, že by to bylo horší než jednička. Moc jsem se bavil; všechny postavy jsou zábavné, děj příjemně odsejpá, co víc si přát. Snad jen, aby už byla ta čtverka...100%(24.3.2013)

Tak jsem dneska zjistil, že jsem neviděl druhé Toy Story, aspoň tedy ne celé. Nebyla to sice taková pecka jako jednička, ale pořád jde o vynikající zábavu plnou vtípků, odkazů a hraček. Navíc tu hostuje Geri!(19.6.2010)