Toy Story 2: Příběh hraček

• Česko

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1999, 89 min

90% - Ano, měl jsem předtím pravdu, dvojka za jedničkou opravdu v ničem nezaostává. Jsem rád, že jsem se na oba díly podíval znovu a po zásluze jim zvýšil hodnocení. PS. Parodie na Star Wars mě velmi pobavila... :)(30.9.2007)

9 / 10 Všetko, čo sa vám na prvom diely páčilo, vynásobte dvoma a získate približný pocit, aký dobrý je druhý diel - síce mu chýba punc jedinečnosti jeho mladšieho brata, ale inak tu je všetko lepšie, väčšie, krajšie a vtipnejšie!!!(19.11.2005)

Komentář k prvnímu dílu násobený minimálně dvěma. Geniální odkazy na Star Wars a Vesmírnou Odysseu. Vynikající pokračování! 90 miliónů dolarů(rozpočet)/485 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(6.3.2008)

Tak nejen Cameron umí druhé díly, které jsou lepší než jedničky. Mimochodem, ten roztomilý opravář hraček není nikdo jiný než Geri z Geriho hry.(13.1.2007)

Zerg: Vzdej se Buzzy Rakeťáku, zvítězil jsem! Buzz Rakeťák: Nevzdám se, zabil jsi mého otce. Zerg: Ne Buzzi, já jsem tvůj otec. Buzz Rakeťák: Néééééééé! ..... Rozhodne veľmi dobré pokračovanie vyrovnávajúce kvality predchodcu. Pútavý dej, veľmi veľa vtipných a akčných scén, nápadov je stále dosť a má to aj množstvo odkazov na filmy - Jurský park, Star Wars atď. Jednoducho paráda.(17.9.2011)