V tomto animovaném komediálním dobrodružství studia Disney se legrační partička chlupatých přátel se vydá z bezpečného prostředí městské zoo do ulic velkoměsta. Sampson je králem fiktivní džungle daleko od afrických plání – je to lev žijící v zoologické zahradě v newyorském Central Parku, kde vládne ostatním zvířatům včetně jízlivého medvídka koaly Nigela, přihlouplé, ale dobromyslného anakondy Larryho, bystré, ale cynické žirafy Bridget a mazané veverky Bennyho. Pýchou a radostí Sampsonova života je jeho syn Ryan a je proto naprosto zdrcen, když je Ryan jednoho dne naložen do bedny a odvezen na lodi zpátky do Afriky. Sampson v zoufalé snaze svého chlapce najít uteče s pomocí svých kamarádů ze zoo a vydá se na odvážnou záchrannou výpravu. Teprve ve chvíli, kdy zvířátka opustí brány svého domova, poznají, jak velkou a bláznivou džunglí se může stát i obyčejné město. (HBO Europe)

embecka

A ja už aj viem, prečo sa mi Divočina veľmi veľmi páči. Lebo som ju zhliadla skôr, ako Madagaskary. Koala je rozkošná a má ťa rada. Solárny trt svieti a všetci majú správnu choreografiu. :))) Nech si vraví kto chce, čo chce, ja mám túto rozprávku strašne rada. ()

Rekpet

Celý film sem měl pocit, že už sem to viděl... A taky že viděl, jen ne v tomto filmu, ale v Madagaskaru a Lvím králi.... Ale i tak to nebylo zas až tak špatné (toho hada miluju). ()

Sista

Madagaskar jsem neviděla, ale dost jiných animovaných filmů ano - a myslím, že si Divočina nezaslouží tak nízké hodnocení..vtípků je tam dost, grafické provedení se mi líbilo...rozhodně mi to pokaždé (jak to teď dávaj na HBO často) zvedne náladu a to je pro mě víc než dost:)! ()

molcan2

Film má cenu vidieť. Ma to cenu si to pozrieť kvôly Eddiemu Izzardovi, ktorému asistuje Jim Belushi. Jasne opustený Disney v kine, mali to skôr nahodiť na video alebo káblovku, ktoré sú menšie než suma ktorú stál a bol by menej otravný. ()

zdeny99

Průměrný animovaný film, který rozhodně není ničím originální. Kopíruje Madagaskar, především dvojku tím, že i tentokrát jeden z hlavních hrdinů zmizí ze ZOO a ostatní zvířata se jej rozhodnou jít hledat. Mezi hlavními hrdiny je opět žirafa a lev, ačkoliv animačně se mi líbil více než v Magagaskaru, tak tady to nebyl takový srandista. Dalším vykradeným filmem hned po Madagaskaru je Happy Feet svými tučňáky. Na celém filmu mě tak pobavil jedině curling se želvama hned na začátku. [5579. hodnocení, 196. komentář, 51%] ()

Darkslayer

Nebolo to tak hrozne ako som cakal. Iste bola to strasna vykradacka (hlavne co sa madagaskaru tyka) s mnostvom trapnych scen, ale boli aj miesta kde som sa bavil. Videl som to so slovenskym dabom a kolala tam bola perfektna(Sprechen Sie koala?). Tak na 50%. ()

Faila

Možná ne originální, možná ne digitálně úchvatné, ale některé hlášky mi přišly nesmírně vtipné. ()

HDeer

I keď zárobkovo tento film vyšiel úspešne, nepredstavil nič nové skôr urobil akýsi mix rozprávok od Mauglího až po Madagascar. Mimoriadne úbohý dej stavia na príbehu otca ktorý sa hľadajúc svojho strateného syna zapletie so stádom šialených pakoní ktoré si za Boha zvolili koalu. V animácii taktiež žiadny pokrok. ()

salamandrr

Další animáč a zase je víc než slušnej 3 a půl hvězdy určitě,animece tohoto dílka mi přišla víc než slušná.jedinou lepší sem zatim viděl v nové final fantasy,ale to je trochu jinej soudek ()

Torgal

Ďalší generický animák s hovoriacimi zvieratkami určený pre najmladších divákov. Neprináša nič originálne, len recykluje postupy ostatných (Madagascar je priam znásilnený). Navyše diváci mimo nenáročnej cieľovej skupiny sa nemajú na čom pobaviť (jedinou výnimkou sú výstupy očividne sfetovanej koaly). Animácia je tiež hlboko pod súčasnými možnosťami. 4/10 ()

PATJA

Hodnocení (Dospělí: 1 hvězda, Děti do 10 let: 4 hvězdy) Teď na chvíli zabrousím do vážných vod a začnu vám vyprávět něco o tom, pro koho je tento film určen. Hned zkraje tohoto odstavce musím předeslat, že pro dospělé ani omylem. Pokud nejste masochista, tak na tuhle kravinu nesmíte jít. Jejím sledováním si můžete přivodit lehce nějaký úraz, například se můžete pokusit si vypíchnout obě oči a nebo se vám může snadno přihodit, že vás vyvedou z kina, jelikož budete plakat a naříkat tak hlasitě nad vyhozenými penězi, že budete ostatní diváky rušit od nezapomenutelné filmové prožitku (nebo od klidné a nerušené sebevraždy). Na druhou stranu, pro děti do deseti let by tohle mohlo být to pravé. Humor nedosahuje ani kvalit základní školy (opakuje se třeba motiv vražení zvířátka do nějaké překážky, jako je strom, strom a nebo třeba pro změnu strom)....Více textu na FILMKABI.NET ()

pemap

Tuhle pohádku jsem viděl ve slovenském podání a dobře jsem se u ní pobavil. Přišlo mi to jako mix Madagaskaru a Lvího krále s přidáním „opilé“ koaly, která mě po celou dobu filmu dostávala svýma hláškama. Nenáročná, odpočinková a vtipná pohádka pro celou rodinu, určitě na ni ještě minimálně jednou kouknu a to i v češtině. ()

lokol

videl som v tom madagaskar, levi kral, za plotom, a nechcem si spominat na co este by som prisiel...ale bolo to pekne spravene, pekny animak, no nic extra zaujimave...keby si to mam pozriet znovu, tak len preto ze to je pekne spraveny animak...madagaskar je vtipnejsi, levi kral je moja srdcovka, ale divocina bola lepsia nez za plotom...uf....v dnesnej dobe je tych animakov tolko...:0) ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006