Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

kverula

Že se ještě točí takovýhle blbosti. No jo, točí, co se divim. Ale že v nich bude hrát Susan Sarandon, to je opravdu k nevíře. ()

Aidina

Ty jeho hodiny tělocviku a jak tam deptá ty chudáky důchodce, fakt brutální:-)). Nevymlouvej se na náhradní kyčel a dej si ještě jedno kolečko..." ()

Ondrew

Ano! Billy Bob Thornton as its best!!! Absolutne nemilosrdny pohlad sk*rveneho telocvikara Mr. Woodcocka na zivot okolo seba. Prave Billy Bob Thornton si (UZ TRADICNE!!!) prave tuto ulohu uziva v plnej miere... napokon, tento herec je na to -- zrejme -- uz zvyknuty. Svoju rolu zvlada na totalnu jednotku s hviezdickou, z toho vyplyva, ze film ako taky je v podstate na celkom slusnej urovni. Nie je to ziadny "masterpiece", no napriek tomu si myslim, ze si tak ci onak zasluzi hodnotenie 60%. ()

unclejack

Hoci na kreácii Billyho Boba Thorntona som sa schuti zasmial a Sean William Scott ešte nikdy nepokazil žiadnu zábavu, predsalen ide o priemernú komédiu. Ničím nová, využívajúca staré známe scenáristické šablóny k vybudovaniu príbehu, ktorý sme už mnohoráz počuli. S takým obsadením je to trochu škoda, ale ako vyslovene oddychová záležitosť by film kľudne mohol fungovať. ()

moriero

Jo, máte recht. Byla to průměrná komedie, co mohla z úžasného námětu vytěžit víc. Ale chemie mezi mdlým Scottem a naprosto ďábelským Thorntonem fungovala na 120%. Jejich společné scénky jen jiskřily zdravým napětím a navíc věčně půvabná Sarandon, kterou mám na ČSFD v TOP 10 hereček. Jak bych mohl dát méně než 3 hvězdičky? Také "příjemný" pocit ze sledování umocnily moje "nepříjemné" vzpomínky na má dětská léta v tělocviku. ()

JihadJoe odpad!

Neskutečně debilní film. Thornton hraje kreténskýho učitele, co šikanuje žáky a Scott trapného přerostlého smrada, co si nechá vždycky nakopat prdel. Nevim, kterej z těch dvou kašparů byl smutnější. Marně jsem tam hledal nějakou vtipnou scénku. Vrchol stupidity. ()

zigy

Takovýho tělocvikáře by asi nikdo nechtěl, to byl fakt postrach....ale zase když člověk není účasten přímo jeho hodin, tak se může škodolibě zasmát na účet ubohých studentíků....to ale není ten hlavní přínos, ten spočívá v zajímavé zápletce postavené na morálním dilematu syna - matka miluje padoucha, co s tím....když je pro ni opravdu ten pravý? Svěží komedie, která sice není nějakou řachandou, ale díky skvělé ústřední trojici (Stifler jako klaďas!) si ji užijete. ()

Heso

Vypadalo to tak nadějně a vyklubala se z toho taková kravina. Film o nadřazeným slizkým blbovi, kterýho ale skoro všichni vnímají jako strašnýho frajera a vy byste si měli po filmu okamžitě běžet pro jeho podpis, nebo se s ním minimálně vyfotit. Film jsem radši nedokoukal a pak, když jsem se potom dočetl zbytek děje, tak jsem zjistil, že jsem vlastně udělal moc dobře. ()

Warapeidza

Viděl jsem to ve stejný den jako American Pie- Beta House a dopadlo to tak nějak stejně. Slušnej začátek a pak široko daleko nic... ()

Adoshek

Zasmál jsem se pouze na scénce s Thortonovým otcem sedící na vozíčku a jeho hláškám, jinak mi to přišlo až moc nudné. ()

luke4ever

Velký Billy je na takové role už expert. Obsadit Scotta byl ale docela špatný tah. Takové role slušných klučíků mu vůbec nesedí. ()

Verunka045

Pan tělocvikář, jeden z nejlepších filmů...Ať si každý říká co chce...Je to super film u kterého se od srdce zasměju:-) Billy Bob Thornton( škola svádění), Seann William Scott ( Velcí bratři) a Susan Sarandon( První nebo druhá) dokážou vytvořit komedii plnou zábavy, pohody i napětí:-) ()

kacudzde

Billy Bob Thornton jako tělocvikář, vyžívající se v šikaně slabších jedinců, opravdu nemá chybu. Jinak je to ale průměrná , typicky americká komedie - afektované výstupy a moralizující poučení... ()

P@\/EL

Ucházející komedie, která předvedla několik povedených humorných momentů, nicméně že bych se vyloženě za břicho popadal, tak to se rozhodně říct nedá. Osobně se mi asi nejvíc líbily naschvály, které si hlavní hrdinové navzájem prováděli. Konec mi přišel celkem předvídatelný. ()

RomanBond007

Ktovie ako by to bolo v skutočnosti, nikto by nechcel mať prísneho učiťeľa ako svojho otca, to som si istý. Film nikoho neurazí, v tomto filme ide najmä o to, kto je pre ženu dôležitejší - budúci manžel alebo syn. Podobný film je už len Maminčin mazánek , ktorý má podobný námet. 70% ()

Pythonator

Po všech stránkách zábavné, tak nechápu to nízké hodnocení. Billy Bob Thornton je dokonalý tyran a Seann William Scott háže xichty na všechny strany, takže je o zábavu postaráno. Osobně bych vynechal ten přeslazený konec a ještě více přitlačil na pilu s drsným humorem, ale i tak to byla příjemná podívaná. ()