Piráti z Karibiku: Na konci světa

• USA Pirates of the Caribbean: At World's End (více)

Nejmocnější vládci pirátů uvěznili bohyni Kalypsó, aby jim nemohla škodit, a rozdělili si vládu nad Sedmi moři. Nyní se zdá, že jim nastaly zlé časy. Will Turner a Elizabeth Swannová se přidávají k oživenému kapitánu Barbossovi, aby zabránili nejhoršímu. Obávaná loď Bludný Holanďan a Dave Jones jsou totiž pod kontrolou Východoindické společnosti, a tak pomalu, ale jistě likvidují všechny piráty všech moří. Je na čase svolat pirátské vůdce, aby se proti silnému nepříteli spojili. To ale bez Jacka není možné, a tak se skupinka pirátů plaví až na daleký východ, aby získala magické mapy, s jejichž pomocí je možné Jacka z říše Davyho Jonese vysvobodit. Bohužel netuší, že proti nim nestojí jen lord Cutler Beckett, ale i zuřivý asijský pirát Sao Feng. Krom toho chce William zachránit svého otce ze spárů Bludného Holanďana, což se zdá jako nemožný úkol. (TV Nova)

papinak

Dám ještě za tři, stejně jako druhému dílu, ale už je to celkem na hraně s dvěma hvězdami. Film působí, jako kdyby už parodoval sám sebe a své předchozí bratříčky. Zápletka je už spíše úsměvná a tak nějak vás nic neoslní a nezaujme. Jako odpolední nedělní zábava pořád dost dobré, ovšem jako celovečerák v kině už ztrácí dech. ()

bocy

Taktiež dosť zamotaný dej, ale stojí zato pozrieť si to celé...myslím od prvej časti po poslednú :D ()

stebetalka

Já chci být taky pirát:-D Podle mě parádní zakončení trilogie.. Pohádka, komedie a romantika v jednom... Sice bych si přála jinej konec, ale to už tak poslední dobou v Hollywoodu chodí, že to skončí přesně naopak než si člověk přeje. Senzační herci, super dobrodrůžo... ()

bee.el

Bohužel oproti předcházejícím dvěma dílům extrémně ukecané a nudné... začátek filmu je utrpení, bojovná Keira mě doháněla k šílenství celý film... jediné, co to pro mě zachraňuje je Johnny Depp, ale ten už nemá tolik prostoru jako v jedničce... A samozřejmě Geoffrey Rush, ale spíš proto, že pro oba tyto herce mám slabost. Ale minimálně jednu hvězdičku filmu zachránili. Úžasná hudba a báječná závěrečná bitva dotahují na 60%, ale ani o píď víc, a to se přiznávám, že ještě přidávám za sentimentalitu k prvnímu dílu, na kterém jsem byla ve své pubertální úchylnosti v kině 9x. ()

sun.eagle

Ten poprask kolem tehle serie mě dokonale minul, viděl jsem sice všechny díly ale jen ze zvědavosti. Necítím potřebu vidět to znova, a nechápu co na tom lidi vidí. Podle mě Depp mrhá talentem na takové kraviny. ()

rodl

Lepší než dvojka, ale pořád hrozně dlouhé a pořád silně překombinované. Ale scéna s "naklonovanými" Jackem Sparrowem jakoby vypadla z filmu o vizích pravidelných uživatelů LSD. Ve filmu zcela mimo (dal bych to jako bonus na DVD), jako samostatný skeč ovšem velmi zábavné. ()

Heated

Jednoznačně nejhorší díl... První polovina = chaos... druhá polovina = nuda... Když to dáme dohromady jsou z toho 2 hvězdičky za Deppa. ()

trigen

Pirátská série měla zřejmě už od první chvíle diváka hlavně pobavit. Jinak si nedovedu vysvětlit, že mě humor bral pomalu více než děj. Je zde sice vidět, že autoři pomalu nevěděli, o čem točit, přesto se třetí pokračování Pirátů z Karibiku drží standardů svých předchozích dílů a nabízí solidní dvou a půl hodinový zážitek. Hlavně musím nadnést propracované vizuální efekty, které tomuto snímku dodávají tu správnou atmosféru. ()

ixel1

Téměř celou dobu film hodně moc zaostává za předchozími díly, občas sklouzává až do nudy, což se u předchozích dílů série nikdy nestalo. A ani velkolepý konec už to nezachránil ()

Vindemiatrix

Spousta postav, spousta nápadů, a přesto spousta hluchých míst. Naopak překvapivě málo (vydařených) vtípků. Na druhou stranu skutečně velkolepé (i když tradičně natahované) finále a zajímavé rozřešení vztahu Blooma s Knightleyovou (která je díl od dílu pohlednější). ()

kostra96

Pár dobrých a akčních momentů jinak zdlouhavé místy nudné a hašteření Willa s Elizkou dokumentovalo jen zmar. Z pirátů nejhorší. Singapur, poslední bitva, Davy Jones a Brabossa to nejlepší. i tak koukatelné a rozhodně to aspoň za 3* stálo. ()

pepito25

Neskutočne zdĺhavé a plné zvratov. Každý s každým, proti každému. Dialógy, v ktorých sa márne snažím zachytiť niečo svieže a originálne..., nieže kostýmy, ale samotné postavy sú už obnosené... Čakám a čakám, čo bude ďalej, koniec je spása, no prichádza tak neskoro, že už ma nespasí - som unavený. Palec hore za Jacka Sparrowa a hudbu, a všetky ostatné prsty mi plancú od dosť dotieravej nudy, ktorá na mňa mrká z monitora celých 161 minút. 2 a pol hviezdičky = 3 pretože piráti. ()

floppy4

Videne 4 roky po premiere z dovodu naviazania na dalsi diel na ktory planujem ist do kina... skoda ze 3ka nemohla byt volne pokracovanie, ja si po tolkych rokoch nepamatam co bolo v 2 (iba matne). K samotnemu filmu: plytvanie penazi... perfektne kostymy, kamera, efekty etc ale ten dej :-/ (najviac to posrali tou trapnou scenou svadobneho obradu na lodi). Skoda ze za take neskutocne peniaze nevymakaju trochu scenar, lebo pravdupovediac som sa nudil, priserne dlha minutaz kde mi unikal dej pomedzi prsty. Ale raz darmo, ked im staci zarobit a tazit z uspechu predoslych dielov a hercov. Mimochodom J. Depp AKA Jack Sparrow podla mna 2. najlepsia filmova postava po Jokerovi z Dark Knight. Uvidime co stvorka, tusim vsak ani to neni nijaka pecka... ()

Darriel

Kromě úvodní scény popravy pirátů nic, co by stálo za zapamatování. Oproti jedničce a dvojce je tu míň vtipu, ale zato víc mluvení a dějových zvratů - ke škodě. ()

Ospalek

Nejlepší herecký výkon podává Geoffrey Rush, který se opravdu nijak nepřetvařuje, ale Johny Depp se už jen více snaží zesměšnit postavu, kterou představuje a docela se mu to daří, jenže je to už vážně trapné. Johny Depp je dobrý herec, ale toto už je jen vyložené parazitování na tom čím se rolí v této (zatím) trilogii stal. ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (více)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (více)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky