Piráti z Karibiku: Na konci světa

• USA Pirates of the Caribbean: At World's End (více)

Nejmocnější vládci pirátů uvěznili bohyni Kalypsó, aby jim nemohla škodit, a rozdělili si vládu nad Sedmi moři. Nyní se zdá, že jim nastaly zlé časy. Will Turner a Elizabeth Swannová se přidávají k oživenému kapitánu Barbossovi, aby zabránili nejhoršímu. Obávaná loď Bludný Holanďan a Dave Jones jsou totiž pod kontrolou Východoindické společnosti, a tak pomalu, ale jistě likvidují všechny piráty všech moří. Je na čase svolat pirátské vůdce, aby se proti silnému nepříteli spojili. To ale bez Jacka není možné, a tak se skupinka pirátů plaví až na daleký východ, aby získala magické mapy, s jejichž pomocí je možné Jacka z říše Davyho Jonese vysvobodit. Bohužel netuší, že proti nim nestojí jen lord Cutler Beckett, ale i zuřivý asijský pirát Sao Feng. Krom toho chce William zachránit svého otce ze spárů Bludného Holanďana, což se zdá jako nemožný úkol. (TV Nova)

oleg121

Marketingový ťah sa žiaľ nevyplatil.Priveľa hluchých miest a zle spracovaný scenár jednoducho nedokážu zakryť skvelé digitálne efekty. ()

whass

Úžasné dobrodruzstvi!!Opet skvelý Depp skvělé scény a skvélý Bloom..škoda ze to neni ve 3D jinak by to bylo pet hvezdicek ;) ()

The Count

Za muziku a to jak to dopadlo s Willem a Elizabeth. Nejdřív mě to zarazilo,ale zpětně mi to přišlo jako to nejlepší a nejpirátštější možný vyústění. ()

Zoliis

Ou..Tak trochu o ničem.Po dvojce jsem myslel že se to zase dostane do koleji jednicky ale podle me to nekde muselo vykolejit protože co jsem tech 161 minut videl me vubec nebralo a kdyby jsem si to zapnul v pulce tak o nic neprijdu..Zklamani! ()

bratr_jezek

Ani tentokrát se ke kvalitě jedničky nepřiblížíme. Látka pirátství vyčpěla i v podání Deppa a ostatních. Všemožné triky nezastřou, že je to jen materiál, co se nevešel do dvojky a lepí se horem spodem k finále, které by nikdo nečekla a milovníci romanitky a happy endu proklejí celou sérii do posledního muže ve štábu, který je tak dlouho tahal za nos. ()

woody.birch

Nic jsem nečekal a nebyl jsem zklamán. Velkolepá podívaná o ničem. Nasypaná hromada nelogičností jen proto, aby bylo možné natočit úchvatné scény. Nešlo by konečně zase jednou udělat dobrodružný film, který má hlavu a patu? ()

majorzeman13

Po vizuální stránce je to opět skvělé,efektní cool podívaná!!!!!!!!!! To monumentální finále v dešti!!!!!!!!!!!!Výborný a opět skvělý Hans Zimmer. Nezapomenutelný,skvělý Johnny Depp. ()

evangelos

Veľmi zlé. Ani neviem, odkiaľ začať. Toľko veci ma hnevá. Napr. dvojica dementných pirátov, alebo ich náprotivok, dvojica dementných britských vojakov, ktoré majú sem-tam zaobstarať nejaký vtipný gag. Sú trápni. Ďalej napr. Johnny Depp. Je trápny. Kedykoľvek, keď má byť vtipný, tak je trápny. Netrúfam si odhadnúť koľko, ale rozhodne značná časť jeho scén patrí medzi slabiny filmu, až som mal občas dojem, že on sám je tou slabinou. Viac než Jacka Sparrowa vnímam ako pozitívum kapitána Barbossu. Ten síce nebol excelentný ako v jednotke, ale bol lepší ako Sparrow. Inak škoda, žalostný scenár nevenuje poriadnu pozornosť žiadnej z postáv a k tomu ešte neobratne buduje mytológiu, na čo niektoré postavy doplácajú (minulosť Davyho Jonesa). Záverečná bitka je vyslobodenie z toho nudného pekla ale človek si ju aj tak nevychutná, keďže je všemožne narušovaná ako napr. prítomnosťou neznesiteľných postáv (dvojice dementov), lacným zvratom (spôsob, akým Sparrow získa truhlu so srdcom) a jednou veľmi nevhodnou scénou (veď vieme, ktorou). Všeobecne vzaté, je na tejto sérií veľa veci ktoré sa mi páčia. Proste mnoho dobrých ingrediencií, ale zle namiešaných. ()

damapo

Tak to je už ovšem špatný směr, kterým se piráti neměli vydávat. Příběh je divný, skoro bych řekl až nenormální. Jsou to stále Piráti, bohužel však ten nejslabší článek. ()

Hove

Jednička byla akční, dvojka vtipná a trojka? Děsně složitá! Člověk se musel hodně snažit, aby zůstal celou dobu v obraze, ale pokud to zvládnul, nenudil se. Verbinski velkolepě zakončuje, co o čtyři roky dříve začal a myslím, že to zvládá s přehledem. Ve svém megalomanství dělá film narážky dokonce sám na sebe (na předchozí díly), využívá snad vše, co se dá a nebýt té výše zmíněné komplikovanosti a zdlouhavosti (hlavně na začátku - záchrana Jacka), bylo by to za 5*. ()

cergina

Ťažko objektívne zhodnotiť tento film. Mnohí mu vyčítajú dľžku. Sám ako fanúšik všetkého čo má čo dočinenia s loďami a Jackom Sparrow-om mu nemôžem dať iné než najvyššie hodnotenie. Grandiozne finále, chytlavá hudba, perfektne načasovaný súboj hlavného hrdinu s "chapadlavcem" na rahne Bludného Holaňďana... čo viac by sme chceli? No... možno tžch 300 lodí na konci neotočilo. Savvy? ()

Milabusek

No možná trošičku horší než předchozí díly ale stejně hází 5* a to proto že tam hraje Johny Depp ne kecám i kvůli něčemu jinému ale to je tajemství . ()

PORTER44

Bylo to trochu i tou délkou filmu ,ale příjde mi to trochu utahaný a chvílema dost nudný.Efekty dobrý ,obsazení taky dobrý ,ale příběh a režie nic moc,průměrná dobrodružná podívaná. ()

Sandai

Tenhle díl byl přece jenom slabší než předchozí dva. Dost nemilosrdně se ukázalo, že Piráti stojí a padají s postavou Jacka Sparrrowa a jeho famózním představitelem Johny Deppem. ()

Danny71

Mě se trojka moc líbila, zdá se mi, že tvůrci polevili z "komerčního" humoru a dali tam více svého a trošku inspirace surrealistickými artovými filmy.. je to dlouhý, to jo, ale já se bavil. ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (více)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (více)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky