Jednotka příliš rychlého nasazení

• Česko Úsvit policajtů (více)

Seržant Nicholas Angel absolvoval školu s vyznamenáním a brzo si získal respekt i oblibu u lidí v londýnských ulicích. Dostal medaili za statečnost, devět ocenění jen za poslední rok ve službě a dosáhl většího počtu zatčení než kterýkoli jiný policista. Je prostě ze všech nejlepší a to začne vadit jeho kolegům i nadřízeným. Nicholas je převelen do malé vesničky Sandford. Z nové situace je hodně zklamaný, přesto začne své povinnosti plnit hned po příjezdu. Nejenže si svým přístupem získá opovržení místních policistů, navíc je považován za hlupáka. Jediný, komu se Nicholas zalíbí, je dobrácký strážník Danny. Po krátkém Angelově pobytu se v městečku s nulovou kriminalitou rozběhne kolotoč smrtelných nehod. Jediný, kdo v tom vidí něco daleko většího než souhru nešťastných náhod, je právě seržant Angel. (TV Nova)

Khanemis

Není to špatné, jenže tenhle film prostě neví, čím chce být. Situační komedií, kriminálkou, bláznivou parodií, akčním filmem? Míchání žánrů mi nevadí, ale zde jsou ty skoky v náladě tak ostré, až to na mě působilo značně rušivě. První polovina filmu mi osobně přišla podstatně lepší než ta druhá, která je až příliš přepálená. Zběsilý závěr má sice něco do sebe, především v tom, jak zdařile míchá do akce humor, na druhou stranu je ale natočen poněkud nepřehledným způsobem. Celkově vzato ale film celkem pobavil, především díky skvělým hereckým výkonům v čele se Simonem Peggem a Timothym Daltonem. Ale i tak z toho mám trochu rozporuplné dojmy. ()

TheKleofa

Fakt nesnáším komedie a fakt nesnáším Simona Pegga. Inu, výjimka potvrzuje pravidlo, a v tomto případě nemohu než uznat, že tahle parodie na jamese bonda byla tak svěží a odsýpala s takovou přirozenou lehkostí, že mi ani Simon nevadil (ačkoli už jsem ho viděla hrát i mnohem lépe). Myslím, že si to ještě někdy znovu ráda pustím. ()

PotatoCZ

Ten film je britský každým coulem. Kdyby tenhle scénář dostali američani, je z toho kravina typu Policejní akademie, film s Jimem Carryem (chápete kam mířím), tohle je jiné. Neříkám, že film není vtipný, jen buďte ready na britský humor. Víc inteligentní, hlubší zápletka atd. V půlce jsem myslel, že vypínám, nakonec jsem vydržel. 65% ()

Plechy

Jednotka příliš rychlého nasazení je druhý a za mě nejlepší film tzv. Cornetto Trilogy. Simon Pegg a Nick Frost tvoří skvělé komediální duo. Komediální scény střídají scény, ze kterých mrazí a finální přestřelka je super. I když se na začátku filmu vtipem nešetří tak postupem času vtipu ubývá. 85%. ()

soukyd33

Zlatá Policejní akademie a jiné filmy. Tohle není ani trošku vtipné. 👎 A napínavé také ne. Množství vražd je jedinou věcí, co se zde děje v rámci filmu správně. On velmi chytrý a vše vyřeší nebo si alespoň poradí. Oni úplně blbý, a ze všeho mají akorát srandu. Policajti z vesnice ale nejsou parodií na žádné policisty, spíše patří do blázince. Vyšetřování, vyšetřování a zase vyšetřování. Nechápu humor, a tak jsem se ani nesmál. Všichni jsou tam akorát blbci. Trošku to připomíná nový Zombieland 2 Rána jistoty. Doporučuji. Komedie to ale není. Na závěr, není to komedie aby jste se smáli, ale dobrý film to je. Poznámka: Až ke konci filmu se teprve začne akce, a to myslím AKCE. 👍 Poznámka: Závěrečná bitva stojí za to. 👍 Hvězdiček 5 ()

Bragi66

Zde jde o pověstný anglický suchý humor. Podle všeho je to komedie, ale neválel jsem se smíchy po zemi celou dobu. Má to však několik momentů a hlášek, které snesou srovnání s drsnologií Deadpool (2016), i když tenhle film je reálně současný. Například zapíchnutí gotické fiály místo hlavy je tady dost překvapující. Doporučuji to vidět. ()

motyka52

Když kamera před úplným finále udělá parádní bayovský oblet kolem dvou anglických bobíků na návsi v nějaké prdeli, je jasno - tohle je poctivý nářez, který si dělá prdel ze všeho i ze sebe. Poslední třičtvrtěhodina s přehledem strčí do kapsy většinu akčních filmů a přitom se naštěstí nikdy ani na chviličku nezačne brát vážně. ()

ondyGAMESTV

Když se film snaží být vážný, tak mu to moc nejde, když komedií, tak mnohdy také ne. Vtipy jednodušší, ale pár povedených bylo. Zato se mi spíš líbil příběh seržanta, který se snaží prokázat vinu jistého vraha a pomalu odhaluje městská tajemství. Jako detektivní blbinka posloužila dobře 🚔 60% ()

xPepsa

Proč se nedívám na parodie? Asi proto že jsou všechny hodně trapné. Tato je sice jedna z těch lepších, ale na dlouhou dobu zase stačilo. První polovina vypadá vcelku nadějně, ale ten zbytek mi k tomu nějak nesedí. Za to že jsem se sem tam zasmál dávám **. ()

Gagin

Klasický dobrý bristký humor v této neméně dobré komedii a zajímavým příběhem dělá z tohoto filmu zábavnou podívanou. Herecké výkony jsou velice dobré a k tomuto příběhu prostě patří. Jeden z těch zajímavějších filmů roku 2007, ikdyž ode mě dostal "pouhé 3 hvězdy". ()

kuchtajz

Před nedávnem se mi dostal do ruky předešlej počin scénáristické dvojice Wright-Pegg "Soumrak mrtvých",tak jsem šel do kina s pocitem,že jdu na něco fakt "skvělýho".Už od začátku mi to přišlo hrozně "skvělý",postava Peggova agilního poldy byla "skvělá",menší role známejch herců (Freeman,Nighy,Coogan) byli "skvělý",vedoucí supermarketu Dalton "skvělej",krvavý vyvražďovačky "skvělý",Corneto "skvělý",ale ten akční konec už mi přišel takovej přeplácanej a "neskvělej".Jinak zbytek filmu "skvělý","skvělý","skvělý". ()

bellrock

Genialna anglicka odpoveď na všetky americké akčné komédie a detektívky. Zápletka sa odohráva v malom mestečku takže nie je treba žiadne veľkolepé scény (naháňačky, výbuchy...) proste za málo penazí veľa muziky. A to najlepšie je ANGLICKY HUMOR. ()

CZBios

Zajímavý kinematografický kousek anglické produkce. Výborná komedie kombinovaná s akcí a dějem. Celý film poté působí úplně jinak, na jednu stranu va rozesměje a pohladí na duši svým humorem, na druhé straně překvapí "komedie s dějem". U mě nelze naleznout lepších slov nežli do určité míry "film průkopník" mezi komediemi a akcí. Určitě doporučuji shlédnout. 5* ()

mitush

Tak takto som sa už dávno nezabavil. Skvelá akčná-krimi komédia. Herecké výkony úžasné............proste tí Briti to vedia ()

marocco

Je to milé, zábavné, osviežujúce, britské, zvrátené. Skvelá (a už aj dosť známa) ústredná dvojica Simon Pegg a Nick Frost zase válcuje (zvlášť Simona Pegga mám veľmi rád). V skratke: NÁŘEZ :) ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (více)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (více)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)