Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

GodKnows

.....niekto sa nam tu pekne preratal........film by mal nadej len vtedy keby mal autor poriadne nastudovanu teoriu chaosu co zjavne nema.....trapnost nad trapnost...... ()

waska

Byl jsem docela spokojen. Nic jsem nečekal a nic jsem také dostal. Takže by se dalo říct, že vše je jak má být. Ale! Přes docela zajímavé herecké obsazení z toho vyšla naprostá slátanina. Až na pár vtípků, jsem se docela nudil. Ztratil jsem 85 minut života.. ()

Nocturno culto

Dobrá kamera a tím asi pozitiva končí, pointa sice byla taky ucházející ale provedení už taková sláva není.Kotek se snažil, koktající Nvotová mi byla zkraje nesympatická, pak se to srovnalo, no a Bob Klepl zazářil v momentu kdy mu vlak urazil kebuli.. ()

jejdavilda

Opet si dovolím nesouhlasit z většinou. poměrně koukatelná komedie, která je možná hodnocena tak nízko, protože je česká. Být to natočeno v Anglii nebo Americe, tak spousta zdejších znalců hodnocení zvedne. Oproti vulgánímu Bigu Lebowskému anebo nudným 4 svatbám a jednomu pohřbu jsem se celkem pobavil, Jinak souhlas s KarlemR, nelíbí se mi spousta filmů, ale do všech je vložena energie, tudíž hodnocení- odpad- je celkem ubohé.. ()

mistvan

Zcela zřejmě patřím k české divácké menšině. Moc nerozumím tomu, že se najde tak málo lidí, kteří jsou schopni ohodnotit originální humor tohoto počinu. Navenek to vypadá, že se jedná o povrchní bláznovinu, ale není tomu tak. Je to víc o životě než většina těch hlubokomyslných snímků, co se nachází v top žebříčku tohoto portálu. Bohužel česká divácká obec není tomuhle stylu příliš nakloněna a tak to nakonec dopadlo, jak to dopadlo (podobně jako se stejně "trhlým" a pro mě úžasným filmem Doblba!). Já osobně doufám, že se v českých luzích a hájích dočkám více takových počinů, už jen proto, že jen v Česku může vzniknout takový osobitý film. "Udělám všechno, abych se dostal do nebe!" nebo "Co pořád mají s tím Bohem?". Tyhle citáty z filmu mluví za vše, copak to nikdo nechápe? Šteindler si u mě tímto po zpackané Perníkové věži opět napravil reputaci. Také mě překvapily vynikající herecké výkony dvou hlavních aktérů. Jasně za pět. ()

danielwanderer

Tak výnimočne reportujem toď snímok, ktorý má u mňa špeciálne (nad)hodnotenie. Odporúčil mi ho ujo s menom Ilegalos a myslím, že totálne vystihol všetko čo sa dá :D. Vzhľadom na okolnosti veľa konktrétností uvádzať nejdem, ale kto videl ako Koťa Vojtek (xD) robil sex a praskla mu istá gumená forma antikoncepcie a potom ich čakala šialená cesta za Postinorom, čiže núdzovou antikoncepcou (ja poznám aj Escapelle :)) je možná aj toď v naších reálnych životoch :). Ako film je kravina, ale pre mňa má úplne nový rozmer. Nielen kôli samozrejme prítomným vnadám, gore zložky s urvatou hlavou či trápnou ducharinou :). Dávam 8 bodov a hlavne teda ja viem prečo :D. Za uja Rosenberga ťažko :D. ()

-henry-

Chtěl jsem být o něco shovívavější, ale když jsem si přečet jak dlouho se to točilo (54 dní), kolik lidí se podílelo na scénáři (šest +týpek co vymyslel námět) a kolik to stálo (přes 30 milionů), tak je to VELMI, ale VELMI tristní výsledek. Tady na vůdčí pozici chyběla buď soudnost nebo špetka talentu (nebo obojí?). To nemohla zachránit žádná zkušební projekce. Imho střih je celkem školáckej (zvlášť v nástřizích na trikové záběry s Bobou Kleplem). ()

Šňůra

Některé filmy si zaslouží upadnout do hlubokého zapomnění. Nejlépe co nejrychleji a navždy. Tenhle do této kategorie bezesporu patří. ()

LukH

Jsou i horší...ale moc jich není...chvílemi jsem přemýšlel, zda už jsem neusnul a toto se mi nezdá :-( ()

BaronX

Ále tak co no, bylo to prostě blbý, nic víc. Paradoxně Kotek nebyl tentokrát nejslabší článek, to co předvádí Klepl to bylo k uzoufání, ajajaj. ()

Katya

ale tak zas tak strašné mi to nepřišlo... kamera je opravdu super, natočené je to pěkně, Vojta Kotek se chlapec docela snaží, a až na scénu s točením pornofilmu, která byla otřesná a vůbec mi tam neseděla, je to i docela ulítle vtipný příběh. Tenhle film asi od začátku neměl nijak vysoké umělecké ambice, takže to taky tak beru..jen jako zábavu. ()

dewil21 odpad!

Pokud měl tento film nějak rozšířit mezi mládeží sexuální osvětu, tak si nejsem úplně jistá výsledkem, asexuální je zato opravdu dokonale. A nejen to, opět další film, kterej mě přesvědčil o tom, že sledovat kvalitní film v původním znění znamená, nesledovat jej v češtině. ()

AriAries

"Oddechovka" s poměrně dynamickým dějem a spádem, která si na nic velkého (doufám) ani nehraje. Filmu ubírají hlavně místy "ad absurdum" scény a občasná chaotičnost. O tři hvězdičky se zasloužil hlavně Bohumil Klepl, jehož herecký výkon a projev mi přijde spíše ironický, což mi sedí víc než ono zmíněné ad absurdum. ()