Michal (Vojta Kotek) se zúčastní oslavy na lesní chatě. Řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě sám s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když není zrovna jeho typ, pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Náhle jde sice „o život“, ale poněkud jiným způsobem a obráceně, než jsme zvyklí. Z chaty uprostřed lesů se vydávají ještě v noci na cestu, aby vše vyřešili. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého. Všechny postavy se v průběhu filmu navíc různě propojují a vše spěje k překvapivému rozuzlení... (oficiální text distributora)

Olík

Soudní důkaz o sestupné tendenci produktů made in Milan Šteindler nebo školácký pokus o americkou studentskou crazy komedii????? A nebo takové malé české NIC????? ()

dainio

Taková poměrně příjemně přiblblá fantas-magorická komedie, která určitě neurazí...docela dobře vystihnutá atmosféra a dějový guláš...to všechno je dle mého názoru zralé na jasné ** hvězdičky. ()

Jajar

Strašná blbost! Milan Šteindler natočil hromadu zmatených, bizardních scén a slepil je v nesourodý celek obsahující kvanta slaboduchých pokusů o vtip i příšerně napsaných postav. Dorota Nvotová ze sebe dělá magora, Vojta Kotek irituje jako obvykle, občas baví leda Bob Klepl. ()

ex.it

Námět špatný není, ale to je tak všechno, co se může pochválit. Kdyby si někdo vzal scénář a propracoval ho, mohl by se tento film držet i na příčce o 20 % víše. Avšak tahle nynější podoba si nezaslouží víc než jednu hvězdičku. ()

Rasle

Čo sa týka okomentovania deju filmu tak radšej No comment, ale čo sa týka tej atmosféry a dobrej kamery tak by z toho mohlo byť aj niečo oveľa lepšie keby tam bol ešte aj ten dej zaujímavý, napríklad taký dobrý horor, ale toho sa asi tak skoro nedočkáme.... ()

Wopat

Z počátku hrůza hrůzoucí. Jedna nudná umělotina za druhou. Korunu tomu nasadila scéna na železničním přejezdu, která byla více než divná a trapná. Pak se ale občas objevil nějaký ten úsměvný moment. Hlavně kvůli Dorotce, která byla perfektní a moc se mi líbila. Téměř celé mé hodnocení vlastně vybojovala, vykoktala a vyfňukala ona. A když se mezi ústředním párem začala klubat jiskra, už mi to nepřišlo tak hrozné. Závěr v podobě scvrklých starců obklopených hromadou potomků mě ale opět posadil na prdel. To si mohli páni tvůrci odpustit. ()

dakarin

za A ) u filmu jsem se bavil, přišel mi celkem vtipně a šikovně poskládanej a laděnej :-) .... ale také za B) názory na svobodu a moudrost a vzletnost jsem nemohl (dobře tomu tak) brát nijak vážně, nutno naopak pojímat velmi hodně lehce - tím pádem film užil jako lehký relax ... a zase trochu překvapení - ostatní většinou film sestřelili, ale spíš pro zmatenost a plytkost ;-) což pro změnu já bral jako styl žánru ... ()

Miany

Ve srovnání s filmy jakou jsou Snowborďáci atp. je tohle celkem povedené. Určitě to není nejlogičtější snímek, ale o to možná režisérovi ani nešlo. Je to road-movie s celkem nepravděpodobným příběhem, která ovšem příjemně zrelaxuje večer po těžkém dni. Viděla jsem snímek dvakrát a za mě za odpad určitě nestojí. Chce to jen trochu nadhledu a hlavně vidět sdělení s ne tak doslovným "překladem". ()

MilesTeg

Přítelkyně po odchodu z kina prohlásila, že větší blbost už dlouho neviděla a já jsem nakloněn s ní v tomto případě souhlasit. Přesto musím přiznat, že jsem se v několika chvílích dobře bavil, ale celkově mi to připadalo jako nesourodá směsice epizodních vtipů, co jako film nefungují. Budhistická linka byla úplně mimo a moc se tam nehodila. ()

Rypley

Je to vtipné, dobře natočené a herecky zvládnuté. Určitě bych to nesrovnával s "režisérem" Troškou. Milan Šteindler dává českému filmu trochu jiný vzhled a to je velmi dobře. ()

gemi

Překvapivě dobrá česká crazy komedie s pár momenty vtipnými tak, že jsem se musel smát nahlas, a to se mi nestává zas tak často (když Robert Nebřenský alias posmrtný budhistický průvodce vysvětluje další osud nečisté duše: "...anebo se z tebe stane ježek a budeš v prdeli", když Bob Klepl, aĺias duch, udělal kotrmelec z auta a když si Ivana Chýlková stříkla kasr do xichtu). O třídu lepší než Jak se krotí krokodýli a o tři třídy lepší než Panic je nanic. ()

Nekroskop

U pár scén jsem se od srdce zasmál, ale celkově je to strašná volovina. Milan Šteindler by se měl vykašlat na režírování, nemá to cenu. ()