Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

schizmo

Trochu chaoticky působí snaha vměstnat do jednoho filmu čtyři různé proplétající se příběhy a nedát jim jasný řád. Díky tomu působí celý snímek až fatálně rozervaně a vy nevíte, čeho se chytit nebo co si z něj odnést, přestože vizuální zpracování a pohádkově hororová atmosféra jsou zmáknuty na jedničku. Místy nechybí velmi černý humor, který v podstatě film správně dochucuje a patřičně odlehčuje, což je mnohem lepší, než kdyby se celé dílo tvářilo smrtelně vážně. ()

hous.enka

Viděno podruhé po osmi letech a musím říct, že hvězdu musím přidat. Je to svěží, vtipné a má to několik dějových linek. Což v tomhle případě beru jako výhodu. Navíc to obsazení (mluvím o holčičce z Mrtví jako já a zejména o Anně Paquin) mě bavilo. A všechna ta trick or treat byla velmi zábavná: "Tati, pojď mi pomoct s očima" ()

Zayl

Rozprávka jedné halloweenské noci aneb nic není takové, jak se může na první pohled zdát. Vzorec je jednoduchý. Porušování žánrových klišé, černý humor, dávkované napětí a okouzlující atmosféra. Výsledek? Zábava! Jednotlivé postavy jsou perfektně portrétovány a vložené hlášky pobaví. Evidentní opření do humoristických strun je přesně to, co dokáže postavy rozhýbat, aniž by musely mít křeč. Na druhou stranu nelze upřít ani snahu o temnější vyznění. Ne, že bych se zrovna bál, ale atmosféru to má pěknou. Trick 'r Treat nahlíží na Halloween zas trochu jinak a kdo se chce zasmát, tak by si to neměl nechat ujít. ()

nigga

Naprosto skvělá ukázka perfektně řemeslně zvládnutého hororu, který je vlastně celou dobu hrozně nepředvídatelný a zároveň hrozně klasický a ještě k tomu příjemně úchylný a nelítostný. Dvorní scénárista Bryana Singera Michael Dougherty možná ve svém debuty není ve všem neomylný, ale to je mi fuk, když to na mě funguje mnohem líp než 90% hororové produkce, která se nahrnula tento rok do kin. Hravé a zábavné, přesně dělané pro deštivé a mírným větrem prohnané půlnoční projekce. 90% ()

fcreading

Film sám o sebe je v podstate nastavený na sviatok Halloween, a veľa príbehov sa snaží prepasírovať do jedného príbehu Dougherty veľmi špičkovým spôsobom. Je to niečo ako Creepshow, ale každý príbeh je samostatný. Rozhodne to nebola strata času. ()

mysiak

Skvelá mega cool hororovo komediálna jazda...všetko v jednom, v štýlovom balení..proste hororová chuťovka...veľmi ma potešilo že si tento film nelámal logiku, šiel nekompromisne za svojim cieľom a to bola coolovosť filmu..a podarilo sa to.. ()

Sandiego

Příjemné halloweenské hříčky, které sází hlavně na atmosféru a časté pointování situací. Bohužel však je zde i plno hluchých míst, které hraničí až s nudou. ()

Vyrida

Tento film je pro mě hodně velké, ale o to milejší překvapení. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že by mě film, který má scénář rozstřihaný na milión kousku mohl bavit. Trick 'r Treat se to však povedlo téměř na výbornou, za což může asi ta celá atmosféra okolo Halloweenu a hlavně to malé roztomilé strašidélko ( pojmenoval jsem ho Sackboy, podle té konzolové videohry LittleBigPlanet ^_^ ). Všechno je natočeno navíc v klasickém černém komediálním humoru, který je sem tam přiostřen trochu té tajemné atmosféry, což dodává kouzlo každé odehrávající zápletce oné sváteční noci. Psát víc se asi už nehodí, protože by to jistě zavánělo spoilerem, ale každopádně cítím v kostech, že ty čtyři hvězdičky tu jsou po právu a zaslouženě na svém místě. ()

MikO_NR_1909

Aj "sranda" a "fekálie" majú svoje medze. Keď z vás produkčný tím (vedome) robí konzumného štatistu a útočí vám na spodnú hranicu elementárnej inteligencie, ukážte chrbát. Toto nie je výstižná paródia. Nepoukazuje na absurdnosť, ale snaží "baviť". V mnohom to však poukazuje na čosi úplne iné, americkú kultúru a materiálne priority života - ale vyložene otravným spôsobom ako nejaký pokazený boršč s podprahovým filmovým odkazom. ()

Freemind

Originální nápad nestačí. Komiksové titulky mě hezky navnadily, ale už v polovině jsem věděl, že mé naděje byly plané. Jak již zde bylo řečeno - připomíná to spíš celovečerní film natočený podle několika Povídek z krypty nebo Simpsonovských speciálů. To bych ještě snesl, kdyby to bylo dobře natočeno a zahráno. Zkuste si ale odmyslet od horroru masky, efekty, herce, scénář a kameru - a můžete se vrátit na první větu mé recenze. Málo. ()

blackrain

Halloween má magickou moc. Naši předkové to velmi dobře věděli. Je to čas, kdy se může stát naprosto cokoliv, třeba pár vražd. Byla jsem docela překvapená tou bandou vlkodlačích holek. Při jejích krvelačných orgiích opět zněly SLADKÉ SNY. Ten Manson se se svou muzikou dostane snad všude. Sem se ale Sweat Dreams skvěle hodily. Pokud si budu někdy muset vybrat, tak dám přednost Halloweenu s Michaelem a jeho blištícím se kuchyňským nožem a samozřejmě Jamie Lee Curtis. Na tu přece nesmím zapomenout ()

IllIlIlIIl

Filmový paskvil a jak se říká - ani ryba, ani rak...Mix různých typů hororů s nevhodnými komediálními prvky, které ruší alepsoň nějaké to napětí...Film, jehož pointa a vlastně i celková myšlenka mi zůstává skryta...stejně tak jako zařazení určitých nelogických scén a individuálních příběhů... ()

Hadža

Prochazka halloweenskou noci jednoho maleho mestecka, kde nikdo neni tim cim se zda a vsichni zvraceni, pod dohledem maleho hlidacem s dyni misto hlavicky si tuto noc nalezite uzivaji!Pribehy se nam rychle stridaji a navzajem prolinaji ,nenudi,jen by to zaslouzilo kvalitnejsi masky,vice krve -spetku brutality!!Jinak to vypada spise na rodiny horror.Jeste tu chybeli ti mimozemstane,ale to uz by se opravdu blizilo k filmove podobe carodejnickeho dilu Simpsonu. ()

MATADOR

Hutná atmosféra a efektní podání příběhu. V současné době to se strašidelnými filmy není zrovna růžové a takový svěží vánek, jako přinesla pochoutka Stáhni mě do pekla tu ještě asi dlouho nebude. Ale i tak se zkrácení chvilky na čekání na něco pořádného vyplatí, zkuste Halloweenskou noc, která je originální, vtipná a především děsivá. Příběh je ze začátku opravdu divný, ale čím blíže se budete přibližovat konci, tím to budete chápat lépe a ve výsledku si pomlaskáte blahem, že se ještě najde něco slušného a děsivého zároveň. ()

Dexter1

Tieto štyri hororové poviedky sa zmietajú v nekonečnom klišé. Každá scéna je niečoho vykrádačka alebo už niekoľko rokov omielená "slátanina". Ale v tom je čaro tohto filmu. Môže to síce pôsobiť ako dvojsečná zbraň. Buď to niekto odsúdi ako 0 bodov za inováciu alebo to niekoho strašne nadchne(tak ako mňa). Minutáž je skvelá a prepletanie príbehu je vynikajúce. Je to pre mňa taký návrat k Poviedkam zo záhrobia. A to komiksové intro a outro už je len taký bonbónik pre tých, čo majú takéto uletené filmy radi. ()

Eldrick

Ani ne moc vtipná, ani nepříliš strašidelná, ale zato příjemně atmosférická jednohubka jako pocta svátku Halloween. ()

BoredSeal

Obyčejný pohodový povídkový horor s tématem halloweenské noci, jejíž atmosféru se tady podařilo zachytit opravdu skvěle. Sledování zpříjemní chytrá časová osa a černohumorné pointy ve stylu Tales from the Crypt. Klasikou se asi nestane, ale možná se k němu jednou za čas vrátíte. ()

kagemush

Dobrý nápady,sem tam vtip -třeba když dojde na krmení a Marilyn Manson si pobrukuje ty svý Sweet Dreams(který vlastně nejsou jeho,-to se Lennox se Stewartem asi diví,kde všude se jejich muzika hraje...).Jako celek to ale moc nedrží pohromadě.Umím si spíš představit těch několik zde ztvárněných nápadů jako celkem povedenou minisérii.Ale i tak to splnilo to co jsem od toho čekal,-pobavilo mě to. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou