Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

greath

Nedajte sa odradiť ostatnými hodnoteniami užívateľov ČSFD. Mne sa to na rozdiel od väčšiny užívateľov páčilo. Bolo to svižné, miestami napínavé a k tomu aj dobré herecké obsadenie. Je to jeden z tých lepších filmov z policajného prostredia, ktorý nemá zbytočne dlhú minutáž a ponúkol mi ešte viac ako som očakával. ()

HomeAlone

Viacmenej som od toho nic necakal , ale prekvapilo mato . Keby cely film bol taky nadupany a napinavy ako druha polovica , tak dam 80% . Ale aj tak to bola slusna zabava ()

P1tr

Nudnější snímek jsem už dlouho neviděl. Začátek je poměrně nadějný, ovšem pokud čekáte, až se film rozjede, tak se nedočkáte. Plánování akce je dlouhé, její provedení také, ale ani jedno nemá šanci pobavit. Nebo vám snad přijde z popisu zábavné sledovat bandu zlodějů, kteří se přes půl hodiny snaží dostat do obrněného transportéru? Ani se nelze příliš zlobit na režiséra, neboť z tohoto filmu by asi nikdo nedokázal udělat něco koukatelného. ()

Soweek

Prostý, jednoduchý, akčně laděný thriller. Nepřekvapí, neurazí, nenudí, všichni si zde roli splnili jak měli. Víte co máte čekat a dočkáte se toho. Tento snímek si na nic nehraje. Nemám důvod ho shazovat pod průměr. O trochu lepší 3. ()

Arius

Maximálne priemerný akčňák s predvídatelným dejom. No až na výnimku tragických výkonov Nolasca a Shorta som bol v celku spokojný so slušným hereckým obsadením. Ale nenudil som sa a to je hlavné. ()

ZkuKol

Těšil jsem se na poctivé, těžkotonážní béčko a dostal jsem těžkopádné, občas pitomoučké béčko se solidní kamerou. Obsazení je lákavé, Nimrod umí hezké obrázky, je plný nápadů na snímání různých kinetických scén (běh, jízda autem apod.) a prostředí zajímavé. První půlhodina je ještě slibná všechno působí chlapsky, každý se tváří drsně, prostě se těšíte až se to rozjede. Ale ono nic, kluci se začnou hádat, akce téměř žádná, retardované zvraty, logika kulhá a na závěr naprosto pitomoučký happyend. Nejhůř je na tom Dillon, fakt se snaží, má nejdrsňáčtější výraz a přitom musí půlku filmu doslova odvyprávět, scénaristi si ho prostě museli získat ;-) Chlapci z bezbečnostní agentury si usmysleli, že se trochu přiživí na svém zaměstnání, nějak ale nepočítali, že si u toho budou muset ušpinit ruce... 40% ()

BMAJTZ

Závěr naprosto předvídatelný, ale to se dalo čekat. Jinak napínavé to bylo i přes svou průhlednost hodnotil bych to někde mezi dvěa a třemi hvězdičkami, ale řekněme, že mám dobrou náladu. ()

sedm.1

Já si nemohu pomoci, ale Nimród Antal v mých očích není dobrým režisérem. Snímek, který mu udělal jméno, tedy Revizoři, jsem sice neviděl a Motel smrti byl ještě docela fajn béčkový thriller, ovšem jak Ozbrojení a nebezpeční, tak především pak Predátory totálně zpackal. A v obou případech je to jeho vina. Měl totiž pokaždé k ruce velmi charismatické a osvědčené hollywoodské tváře a především i hodně dobré a perspektivní náměty. A v obou případech do nich nedokázal vnést žádnou energii, žádné nové prvky, prostě nic, o čem bych si mohl po shlédnutí jeho filmu říct, sakra,ten Nimród je fakt řízek. K filmu samotnému. Jak jsem zmiňoval, film disponoval sice béčkovým, přesto ale velmi efektním,akčně nabušeným a nabroušeným námětem a opravdu perfektním obsazením hodícím se přesně pro tento typ jízdy. Bohužel, jediné, co mě nakonec oslovilo, byl styl, připomínající mi nejvíce atmosférou a zpracováním novou verzi skvělé řežby Přepadení 13. okrsku. Narozdíl od ní zde ale převládá nuda, na místě přešlapující zápletka, minimum překvapení, nevyužité postavy i jejich představitelé a v neposlední řadě i slaboučce zpracovaná akce. Ozbrojení a nebezpeční se zkrátka v rukou Nimróda proměnili z původně zábavné,krvavé B palby v nevýraznou podívanou, která na sebe vůbec ničím nedokáže upozornit. ()

slovan1

Malý, jednoduchý film, který si vystačí s obrněnou dodávkou, skladištěm a kupodivu s docela hereckými osobnostmi. Škoda, že ani ty, tenhle film nevyzvedly z podprůměru. Předvidatelný děj, nic nového pod sluncem, naštěstí jen něco přes 80 minut... ()

DavidS.

Začal jsem se definitivně bát o Predators, protože Antal se ani v druhém hollywoodském počinu vůbec nepředvedl a zdá se, že na akční žánr prostě nemá a nemyslím si, že je to v tomto případě jen vinou slabého scénáře...První část filmu se snaží ohraným způsobem budovat vztahy, vykreslovat postavy a připravovat nás na to, že pak možná přijde nějaká ta akce, ale místo ní se jen pár chlapů chvílí honí, klepe po prstech a stresuje v polorozbořené fabrice...A nedostat z herců, které měl k dispozici více než slušné, nějaký lepší výkon, je trestuhodné...Snad nejzbytečnější role milovaného Rena... ()

Tjaden

Nemastné neslané béčko, které postrádá akci a dobrý scénář. Nezachrání jej ani Jean Reno, který se zde objeví snad ve své nejmenší roli. ()

jondoe

Celkom podarena akcna jednohubka. Solidnu reziu a slusne herecke vykony zraza na hranicu priemernosti nemastny scenar. Film vsak nicim neurazi a pomerne rychlo ubehne. Dost ma zamrzel typicky happyendosky koniec. Za jedno pozretie to urcite stoji. ()

Seti

Těžce béčková "Direct to DVD" záležitost. Zápletka postavená na tom, že se třičtvrtě filmu banda vymaštěnejch rádobychytráků v čele s Mattem Dillonem snaží dostat do auta, vážně neni cool. Neni to ani napínavý, v určitejch momentech to naprosto postrádá logiku, akce nula, ale největším hříchem je určitě naprosto zoufale nevyužitá herecká grupa. Trailer byl slibnej, ale nakonec se ukázalo, že po jeho shlídnutí, už neni třeba na film vůbec koukat. ()

Han22

Přes slušnou "dirty" atmosféru a bezproblémové obsazení (Dillon, Fishburen, Ulrich, Reno) je to jen obyč. standartka. Začátek si hraje na dusné sociální drama, kdy si válečný veterán a čerstvý člen ostrahy jednoho obrněného vozidla nemůže dovolit platit za dům. Protože nemá na dům, hrozí mu že mu bratra sebere sociálka a tak kývne na "snadnou" akc s ukradením vlastního vozidla. Snadná akce končí smrti bezdomovce, což hrdina nevydýchá a rozhodne se pokurvit ostatním jejich plán. A ti brzo odhalují co jsou vlastně zač a čeho jsou schopni. Mrtvých přibývá a celou dobu jsem si říkal proč... jaký to má smysl. Proč se hrdina chová jako totální debil? A konec s nesmyslným happyendem tomu nasadil korunu. ()

bruceman7

Na malé ploše se odehrávající svižný thriller, proč ne. K tomu dobré obsazení, bez okolních keců. Jen by se snad naskýtala otázka, proč by do té své akce banda veteránů nutně potřebovala míchat nováčka. Nemohli si to zařídit jinak? No, 7/10 ()

Wally

Co mne na filmu zaujalo byl fakt, jak se podařilo L. Fishburnea, J. Rena nebo M. Dillona (beru že už mají to nejlepší za sebou) upsat k tomuto filmu... ()

Holina

Jediný problém jaký u Armored vidím je v plonkovém konci a ztrátě tempa v závěru vůbec. Jinak mi to přišlo jako poměrně stylová záležitost. Především obsazení je velmi zajímavé. Fishburne, Reno, a dokonce i ten Nolasco se sem náramně hodí. Dillona nezmiňuju úmyslně, nějak ho nemusim. Trojka jako vyšitá... ()

cab

Prohospodareny ansambl hercu v beckovem napadu na loupez pancerovanych nakladnich vozdidel plnych stosu dolaru. 35% ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja