Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Korbitch

Tak tohle jsem od Sandlera nečekal......vlna opakujících se vtipů mě celkem nudila. Pár věcí se povedlo, ale to nezachrání dojem z nudného průměrného filmu. Jo, dávám přesto 3, prže 2 svýmu miláčkovi nedám. ()

Asgy

Těžce ujetá komedie, která zesměšňuje skoro všechno, co zesměšnit lze. Potěšilo mě, že se tenhle film nesnaží rozdávat nějaká moudra a že je prostý nějakých vážných chvilek. No bavil jsem se dobře, takže lepší tři hvězdy. ()

Bajda

Tak předně...nemám rád Adama Sandlera. Musím ale uznat, že jako kadeřník Zohan si získal moje sympatie. Konečně přešel na styl filmu, který místo toho nejnudnějšího, neurážlivého, komerčního humoru, používá ten, který známe z filmů režírovaných třeba Benem Stillerem. Zohan navíc nestojí na nějakém trapném tématu (třeba "chtěl bych ji, ale jsem takový looser"), ale relativně odvážně a hlavně velice trefně reflektuje izraelsko-palenstisko-americké vztahy. edit: Mimochodem po Zohanovi se Sandler uvrtal k další neoriginální romantické komedii Pohádky na dobrou noc, takže tohle byl asi jenom takový úlet...škoda. ()

ArsenalEagle

Výborná komediální parodie ve stylu bláznivá střela nebo zahulíme uvidíme. Zohana - izraelského špiona už nebaví válka mezi teroristy a armádou a proto předstírá svou vlastní smrt, aby si mohl splnit svůj největší sen - stát se kadeřníkem. Tento hrdina je nesmrtelný jako Chuck Norris a Arnold Schwarzeneger dohromady, v multitaskingu ho neporazí ani nejlepší windows a svůj úd umí ovládat jak pornohvězda. 75% ()

cervajzik

Nemám rád parodie, ale tahle mě pokaždé úplně dostane. Někdo si asi řekně, že je to trapný a přehnaný, ale já z Adama Sandlera a Johna Turturra pokaždé umírám smíchy. ()

GodComplex

Tehle parodii by seriozne pomohlo, kdyby se 75% vtipu netocilo okolo Sandlerova penisu. Pak bych tomu dal klidne vic, protoze urcite kvality a svetle momenty to melo. Bohuzel, naprosto dementni prizvuk, retardovane pronasen snad vsemi zucasnenymi, levne vtipy, celkova total gayovitost, proste to tady tvurci vzali za hodne spatny konec. Vazne nemam zapotrebi sledovat, jak nekdo permanentne vojizdi 100 lete babky a 200 kg cernosky, tohle mi prislo jako humor pro mentalne postizene 10ti lete amiky, coz je ale vlastne primarni cilova skupina, takze se neni cemu divit. Skoda, napriklad John Torturro byl jako vzdy excelentni, Sandler ale vazne neni moje krevni skupina, takze tenhle kousek byl zrejme predem odsouzen k zaniku. 3/10 ()

sta

vyloženě je z toho cejtit, jak moc promarněnej potenciál to je.. překvapivě nejhorší je Sandler, kterej jen bohapustě a neinvenčně vykrádá Cohenovu boratovskou stylizaci..škoda ()

zipper111

Je to prostě tak, že většina dnešních filmů jsou takový sra*ky, že se na ně nedá ani koukat. Zohana jsem sice zkoukl celýho, ale škoda času. Vtipných scén tam bylo poskrovnu a desítky trapných a vůlgárních vtipů by dokázali rozesmát možná tak nějakýho pěstebního dělníka. To že tam obsadí neuvěřitelnou roštěnku ještě nedělá film filmem. Film už není to co býval, a jediný, co jsem si odnesl ze Zohana byla hláška: Smell it, Smell it, now take it...klidně jste si ho mohly nechat... ()

speedy3

Místy se člověk fakt baví, místy je to dost trapné. Komedie - spíš parodie, která mě nijak zvlášť nenadchla, ale ani neurazila. 3*. ()

Her0.89

Hele, my to taky nemáme lehký, nás lidi taky nesnášej.... Proč???.... Protože si myslí, že jsme vy. :D Nechtěl (teda vlastně chtěl) bych vidět, jak by to dopadlo, kdyby se do tohoto tématu pustil Sacha Baron Cohen, to by vypadalo... Velice povedená komedie, ve které mě překvapil Sandler ( ve většině ho vážně nemusím). Původně jsem si to pustil, protože mi doma došlo pivo a já chtěl zapomenout na to, jakou mám žízeň. Zabralo to a co víc, já se docela i zasmál... ()

vorheese

Pustit se do Izraelsko-Palestinských vztahů a přimíchat do toho kadeřnictví s dodatečnými sexuálními službami pro postarší dámy? No yes...proč ne? Jen je škoda, že zábavnost filmu...jak to podat delikátně...ehm...osciluje spolu s velikostí Zohanova reprodukčního orgánu. No prostě na konci už to nemá koule. ()

blackrain

Adam Sandler si vzal na paškál vztahy mezi Izraelci a Palestinci. Už ho vztahy mezi těmito skupinami nebaví, proto předstírá smrt a zmizí v USA a stane se z něho kadeřník. Bez Sandlera by tenhle film neměl cenu. ()

gogos

Šílené, úchylné, absurdní, ale hlavně velice vtipné! Film, který snad nemá žádné tabu a střílí si z politiků, menšin, náboženství, národností, jiných filmů, gayů a sexuálních situací.... Zparodováno je snad uplně vše. Čekal jsem nějakou stupidní blbost, co se příběhu týká, tak tu jsem dostal. Ale blbost, která je zatraceně vtipná! ()

Žralok

Pojďte a shlédněte příběh Zohana. Chladnokrevného Izraelského bojovníka proti Palestinckým teroristům. Jednoho krásného dne se ale rozhodne že ho boje už nebaví a chce pracovat jako kadeřník v USA. Aby mohl dělat lidi "hedvábně krásné" . Proto nafinguje svou smrt a emigruje. V USA zjišťuje že vše nejde podle jeho představ a musí si svůj sen vybojovat. A to především poté co ho najdou úhlavní nepřátelé. Že to z ní jako nějakej hodně ujetej akční film ? Jenže opak je pravdou, akčních scén je zde málo a všechny jsou vtipné a branné s nadsázkou. Ostatně dejte na můj tip a zkoukněte tuto vynikající komedii. Opravdu stojí za to. ()

kaylin

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších Sandlerových filmů. Místy je to tak ujeté, až to pěkné není, ale já jsem se stejně bavil. Ten člověk má šílené nápady a hlavně kamarády, kteří do toho jdou s ním. Proč ne, když jim to funguje. Jen tak dál. Morality a snaha vyřešit světové problémy jsou Sandlerovou značkou, ale už jsem se s tím asi smířil. ()

MATADOR

Sakra, jak to ta parta kolem Adama Sandlera dokáže? Něco tak ujetého jsem opravdu už dlouho neviděl, a pozorovat všechny herce, kteří si dokáží dělat srandu ze středního východu a vůbec jejich poměrů, to je opravdu něco. Zohan se možná všem nemusí líbit, protože někdy zůstává opravdu rozum stát nad tím, že zrovna tohle může někoho napadnout. Ale pro mě je zrovna tohle typ komedií, které opravdu můžu neustále! PS: Parodie na Rockyho mě asi dostala nejvíce. ()