Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Easykk

Co za to stálo: Skvěle a fakt vtipně udělaná akce na základně, piraňa v trenkách, bezchybná linka pomoci pro teroristy Hezbollahu a mlácení plamenů!! Co za to nestálo: Skoro vše co bylo mezi tím!! Bylo to totiž tak vrchovatě trapné, odulé a olezlé, že by se i Vogoni uchrochtali hrůzou a jejich óda na hrudku zeleného hnusu, kterou našli v podpaží jednoho rána by byla vrcholné poetické dílo na něž by chodili lidé v zástupech!! ()

Hanyou

Škoda té ohromné spousty gerontofilních vtípků, které spíš než vtipné byly nechutné. Kdyby se více zaměřili na Zohanovy dovednosti, tak se bavím. Například scéna, kde měl chytit Fantoma byla perfektní. Nic naplat, takhle mi spíš bylo špatně. ()

Aiax

V podžánru ujetých krazy komedií je Zohan lehce nadprůměrná záležitost, fandové jako já si určitě užijí svoje, a jistě budou kvitovat s povděkem, že Adam Sandler se po několika vážných či normálních rolích vrátil do rodného žánru. Kdo chce vidět, jak se volá na zákaznickou linku Hizballáhu, jak se hraje hacky sack s kočkou, tunu gerontofilních narážek, neodolatelnou Emmanuelle Chriqui a Sandlera s Turturem v nejlepší formě, tomu můžu Zohana s klidem doporučit, ačkoli první místo mého letošního žebříčku bláznivých komedií stále zabírá Mike Myers a jeho Love Guru. ()

dawe04

Neuvěřitelně debilní zápletka, kterou Zohan disponuje má v sílu v tom, že se dá rozpitvávat a zesměšňovat donekonečna (mne zaujala piraňa žijící V MOŘI u pobřeží BLÍZKÉHO VÝCHODU). Nicméně Adam Sandler je sympaťák a pár vtipů se mu v té halucinogenní patlanici podařilo extrahovat. Triko s MARIAH (Carey) rulez:-) A je pravda, že když se tam objevila sama Mariah Carey a na otázku, zda-li má přijmout Fantoma odpověděla "To je nějaký nový rapper?," tak mě to položilo úplně. Takže slušné dvě hvězdy a Adame, příště neurážej mou inteligenci tak okatě. ()

FilmFan24

Každý máme nějaký ten sen. Sen a ne ledajaký má i špičkový izraelský bojovník proti terorismu Zohan v podání Adama Sandlera. A aby si sen stát se špičkovým kadeřníkem v New Yorku splnil, předstírá svou smrt. Že nic nebude jak se zdá v této vcelku vydařené komedii, která si vtipným způsobem bere na mušku nadsamčí nepůstřelné superagenty, věčné války mezi muslimy a židy či rozpínavost obchodních center, je nabíledni. Vtipné momenty střídají ty méně vydařené, Sandler s Turturrem hrají, no spíš řádí jako o život ale v poněkud, na komedii přepálené stopáži, snaha vyjde mnohdy naprázdno. Chytré, vtipné, ale místy je znát, že ve střižně bylo líto se s některými scénami rozloučit. A to je jich ještě celkem dost v bonusové sekci na BD i DVD. Škoda, mohla to být komediální pecka. Takhle je to jenom jeden z průměrných hollywoodských výrobků na jedno použití. ()

Derek

typicky sandler iduci na pol plynu s trapnym prizvukom (nj ked uz nemame inteligentne hlasky tak to skusim nahradit suslanim ala troska). zaujimave ze najvtipnejsie momenty su tie kde sa sandler nevyskytuje a to je uz co povedat... ()

JohnMiller

Idoitská, trápna a otrasná komédia. Nemám rád tento druh americkej fekálnej zábavy. No bohužiaľ som sa na ňom nasmial viac len než dva či tri krát na trápnych situáciach. Bolo toho viac, takže nedať aspoň jednu hviezdu by bolo odo mňa dosť veľké ignoranstvo. Komédia je od toho aby človeka zabavila a tento otrasný film to tak trocha splnil. ()

grogodil

Mám rád streštenosti Adama Sandlera, no aj taký Little Nicky, ktorý každou scénou predbieha v trapnosti tú predošlú, je niečo, čo ma niekoľkokrát svojou účelnou demenciou skutočne rozosmialo, no Zohan ani raz.... Stupídne, predvídateľné, ubohé opakujúce pokusy o drsný humor, kde sa väčšina točí okolo rozkroku a ochlpenia. Tfuj. Najúbohejšia Sandlerovka. ()

Dexter1

Odporné nechutné vtipy so Sandlerom v akčnej podobe. Plytký sexistický humor bol proste v celom filme. A ja som sa pri tom strašne bavil. Dysko, Dysko, Gúd, Gúd !! ()

kajas

Já tedy rozhodně nepatřím k Sandlerovým odpůrcům, spíš naopak, ale tahle nevtipná věc se u mě docela minula účinkem. Druhou hvězdičku s přivřenýma očima dávám za pár zábavných momentů z kadeřnického salonu. ()

Kopik

Já musím říct, že jsem se pobavil. Ostatně já mám pro Sandlerovi komedie slabost. To jak Zohan chytá kulky, obšťastňuje důchodkyně jako součást svého zaměstnání kadeřníka, hádky mezi palestinci a izraelci či zneškodnění bomby, prostě sranda. Čekal sem že to bude blbina, ale docela mě to překvapilo. ()

Mickalle

HHHH Superman,Hellboy, Spiderman a další byli totálně smazáni, nastupuje novej super hrdina mocný ZOHAN s obrovskýma slipkama :P 90% ()

dee-key

Absoutně ujetá americká kravina. Ale za těch několik málo dobrejch vtipů o Izraelcích a Palestincích to stálo. Ale že to je blbost tomu nikdo a nic neodpáře! ()

Efik_CZme

Pár vtípků, které mě shodili v slzách ze židle... Nicméně, nebylo jich dost aby uspokojivě pokryly všech 113 minut... Otázka tedy je, zda za to tahle kravinka stojí... *** je možná až moc. ()

Petroff

Mám rád Sandlera a jsem tak trochu pako, protože se mi líbí určitý procento totálně debilních, primitivních, hloupých, sexistických trapných komedií, kde jsou vtipy o penisech, prdelích, varlatech a podobně. Tohle jsem prostě nějak byl schopnej víc než akceptovat. Trapný... a vtipný. ()

maverick10

Trochu vice blaznivejsi komedie nez na jake jsme byli u Sandlera zvykli. Nekdo tu dokonce pripodobnoval Zohana k Naked Gun, tak to teda ne. Naked Gun byl zalozen stejne jako Hot Shots! na blaznivych parodiich s vytribenym a chytrym humorem. Tady se o tom mluvit neda, humor je tu zalozeny na sexuáalnich oplzlostech izraelskeho homosexualniho Chucka Norise, jehoz podprumerne radoby humorne scenky postradaji jakykoliv propracovany napad. Zaplat panbuh, ze alespon v mnoha pripadech nepostradaji originalitu. P.S. Nevim jestli uz jsem mel z toho spanku zalepene oci, ale me Mariah Carey pripominala spatne slozeny obrazek z puzzle. ()

SonG

Půl na půl.....chvílemi nuda, chvílemi sranda, hlavně ze začátku.......pak už to ale ztrácelo grády....Sandler se sice snaží, ale na mou spokojenost by musel jít ještě dál. ()