Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

kaposlav

Zosmiešňovať iných, to USA ide. Toto keby si dovolili na indiánov, ktorých vyvraždili a na černochov, ktorých zotročovali, by ich povláčili po súdoch, že by sa tvorcovia z toho do konca života nevyhrabali, až by ich niekto neodrovnal bez upozornenia. Títo nás poučujú o právach a idú vzorom celému svetu? ()

Jimmi

Po dlhsej dobe som si opat pozrel komediu a nebolo to marne. Celkom dobre som sa zabavil a urcite najlepsia postava bol ten taxikar v podani Schneidera ten bol totalne najlepsi a scena s hadenou papucou:) celkovo lepsie 3 hviezdicky ()

shyster

Jsou to lepší 2 hvězdy a to jen díky závěrečný 15 minutovce, která je opravdu vtipná. Předešlá část je naplněna mnoha pokusy o vtip, které jsou často nedotažené a často nudné. O to víc překvapí, že na scénáři se podílel hvězda dnešních komedií, Judd Apatow, na kterého se téměř ve všech recenzích i komentářích neoprávněné zapomíná. Snad, aby se nezničila jeho aura komediálního guru. ()

Petoss1

Trefná, zábavná, možno trochu zbytočne pretiahnutá komédia so skvelým Adamom (tricepsom) Sandlerom. Zohan ma úplne dostal, vypúšťa z úst neuveriteľné hlášky, u ktorých som sa väčšinou od srdca zasmial. Má výborné ksichty a dokáže nemožné ako napr. chytiť guľku nosnou dierkou, plávať ako delfín, robiť kliky bez rúk .... na všetky tie absurdity sa dobre pozerá a sú zábavné. V strede zábavnosť trošku kolísa a záver by mohol byť menej klasický, tot môj názor. 75% ()

lebowski!

Byl jsem mile překvapen a celkem se pobavil, šel bych i na 3 a půl až 4(!) hvězdičky, ale ten old-ladies sex sem nevydejchal... ()

O´Neill

Neuvěřitelně absurdní, a neuvěřitelně komediálni. Takhle nějak by se dal popsat tenhle "skvost". Je to opravdu absolutní blbost, ale je to tak stupidní, že se u toho člověk zaručeně musí bavit. A herci? Adam Sandler s Johnem Turturroem předvádějí excelentní výkony! Opravdu perfektní filmek, který doporučuju pokud chcete myšlení odhodit hlavou a zaručeně se bavit! ()

MA.KI odpad!

Primitivní zábava plná pubertálního humoru plného sexistických motivů plných protagonistova penisu. ()

Streeper

Na komedii, která má zaujmout je to moc dlouhé a patří to mezi ty trapnější, i když se Adam Sandler snaží rozesmát, moc mu to nejde. ()

Rodriguez

Adam Sandler dokáže vždycky něčím zajímavým překvapit. I zde jsem se uvolnil a užíval si pohody. Jednoduchý akční děj střihnutý komediální romantikou, kdy po sobě jdou teroristi z Izraele a Palestiny či bohatý obchodník jen aby dosáhli svého. Zajímavé je si povšimnout stejných "kámošů" Adama: Nick Swardson, Kevin James či Rob Schneider nebo Steve Buscemi. 75% ()

Rocky88

Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem čekal více. Ano, bylo tu dost povedených vtípků, ale celek vtipný rozhodně není a množství trapných vtipů je zde jako humusu. Sandler si potřeboval pohonit ego, já mu to ale nespolknu. ()

cubajz

pár povedených vtipů by se tu našlo, ale když se opakují už po stopadesáté tak z nich humornost jaksi vyprchá. ()

ifa

Tak jsem tak nad tímhle typem humoru přemýšlela. A nedošla jsem k ničemu závratnému. Adam Sandler a jeho filmy není moje kafi, ale přece jenom. "Hloupý humor" je schopný dělat opravdu každý čekatel na autobusové zastávce, ale "Sandlerův humor" je něco jiného, asi je to tak trochu, lehce řečeno, jeho filmové umění.Zohan něco do sebe má, ale nepobavil mě tak, jak si od komedie představuju. 2,5 * ()

Trainspotter

Vím, že se na kdyby nikde nehraje, ale mnohdy, když se slovo kdyby použije, je větší sranda, než když se mluví v reálné podmínce. Tak tedy kdybych pracoval u ohíbačky plechu v podnapilém stavu a v zápalu pracovního nasazení bych místo plechu vložil pod ten aparát své obě ruce, které by tak poté byly fingerless, tak takové filmy jako je Zohan bych s chutí sledoval, protože bych pořád krásně dokázal spočítat na prstech ruky, kolikrát jsem se za celý film zasmál (v tomto případě dvakrát, stačily by mi oba údy na znázornění dvojky). AR: 1,85:1 - HDCAM SR ()

Crawler-D

Zohan mě nakonec překvapil, protože je v mnohém skvělou satirou, ale nedokázal jsem se přenést přes jisté aspekty, kterými už chtěli jen vyloženě šokovat (a klidně mi říkejte puritáne). ()

enjoi

Klasická fekální sandlerovka, kde nechybí souložení se seniorkami, nesmyslně debilní scénky ale i víc než satirický pohled na problém mezi Palestinou a Izraelem. Ten filmu dodává aspoň nějakou šťávu a vytahuje ho z podprůměru. 60 % ()

laik_60

Komedialny a satirický pohľad na vzťahy medzi arabským (palestínskym) národom a izraelitami. Podľa mňa nie veľmi vydarená paródia, ktoerej nepomohol ani miestami až príliš "násilny" prejav židovského humoru Adama Sandlera. ()

C0r0ner

Je to takový ten úžasně třeskutě "vtipný" film jako třeba Škola superhrdinů, kdy je člověku z většiny fórů spíš trapně než cokoli jiného. Debilní komedie mi fakt nevadí, ale musejí být, kurva, vtipné, což Zohan není ani omylem. Jsem překvapený, jak moc velká sračka to byla. 20% ()