Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Pingu

Zajímavej pohled američanů na spor izraelců a palestinců, avšak více je to pohled na izraelce a palestince jako takový.... Celej film byl takovej trochu úsměvnej, ale 100% vtipnejch situací by se dalo napočítat na "prstu" jedný ruky !!!! Sandler byl fakt hustej masér, ktrýmu nesahá po kotníky ani spiderman natož nějakej James Bond :o)) a celkově vzato jeho postava byla docela vtipná.... Kořením filmu je nádherná majitelka kadeřnickýho salónu v podání Emmanuelle Chriqui a trojice arabů, který chtěj Zohana spacifikovat na vlastí pěst. ()

asfalt

Komédia s Adamom Sandlerom ma ešte nesklamala. Musím povedať, že pri tomto snímku som sa dosť nasmial, avšak film nesmie stáť len na jednom hercovi, ako je to v tomto prípade. Sandler si to kradne celé pre seba a dokonale si to vychutnáva. Snáď by tomu pomohla aj o čosi kratšia stopáž, ku koncu už totižto filmu dochádza šťava. Každopádne je to podarená komédia, ktorú si určite ešte rád pozriem. ()

HappyDeath odpad!

Jakože filmy od Snadlera faaakt můžu protože je to dobrý herec dle mého mínění, ale teď si tu reputaci značně snížil, protože nic ohavnějšího sem neviděl. ()

smrtacik

Dajte si pozor na Zohana je v prvej polhodinke vynikajúca zábava, ktorá každou minútou stráca na intenzite. Nestráca sa ani tak zábavnosť (taká tá rodinného typu), ale stráca sa trefnosť určitých narážok a práve tento úvodný zámer autorov sa mi tak páčil. Keby si film udržal toto úvodné ,,disco“ tempo po celý čas, tak by to bola určite komédia roku, takto to ostalo len pri veľmi zábavnej oddychovke, čo mi pravdu povediac aj tak stačilo na pozitívne hodnotenie, veď tento rok bolo ,,schopných“ komédii ako šafranu. Ťahúňom bol samozrejme Sandler ako Zohan. Nevynikal nezabudnuteľným herectvom, ale rola mu celkom sadla a jeho postava s tým ,,kanadským“ prízvukom bola naozaj zábavná. Záverečný verdikt je tak celkom pozitívny, pre fanúšikov Sandlera povinnosť, pre nás ostatných je to oddychovka na jedno pozretie, ktorá mohla dopadnúť naozaj oveľa horšie. Hodnotenie: 60% ()

Melly.pro

Nejdřív mě to přišlo, jako další Borat, ale nakonec to bylo trochu odlišný. A vlastně i docela dobrý. Kolem a kolem, trocha stupidního humoru pro odreagování, tak akorát za těch 60 %... ()

Dimo

Lehká komedie ve všech směrech - lehce vulgární, lehce vtipná, lehce křečovitá, lehce zapomenutelná. Oblíbenci Sandlera ho budou opět lehce milovat, nesnášenlivci lehce nenávidět. A k filmu? Hollywood už usmiřuje i blízký východ... jak jinak než na Americké půdě. 55%. ()

pepa3rd

Výborná "akční" komedie, která svým nadhledem a střelbou do vážných témat doslova válcuje bránici - v první polovině filmu. V té druhé bohužel sklouzne do poněkud nudných vod zmateného moralizujícího pseudofinále se zbytečně protahovanou stopáží, což tomuhle filmu veme třetí hvězdičku, kterou by jinak měl šanci získat. 50 % ()

IBI

Jestli jsem Boratovi dal čtyři hvězdy, tak Zohan nezaslouží nic jiného. Oba dva filmy jsou postavené na podobných vtipech, oba v určitých částech docházejí až k nevkusu. Jestli se mi ale na Zohanovi něco líbilo, tak je to způsob, jakým si utahuje z nekonečného arabsko-izraelského válčení a z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že přes jistou nadsázku se tihle lidé opravdu tak chovají :) ()

tranquill odpad!

Adama Sandlera mám docela rád, ale tomuto opravdu nerozumím! Parodie by měla něco parodovat, toto je snůška zhovadilostí... ()

redwik

Takto dobre som sa už pekne dlho nenasmial. Tento film je síce skôr paródiou, no presne niečo také som od toho očakával. I keď niektoré vtipy boli prehnané a robené až nasilu (no nebola ich drvivá väčšina ako napríklad v Diktátorovi), väčšinou to boli poriadne vtipné kúsky a v podaní Adama Sandlera, ktorý to zahral s neuveriteľne vážnou tvárou, boli dokonalé. Po 50 First Dates je to podľa mňa jeho najlepší komediálny výkon. Krásna Emmanuelle Chriqui celému filmu iba dodala šmrnc. Čo sa týka deja, ten bol dajme tomu očakávateľný, ale v cca 95% komédií to je tak isto a nevadí to. Stále však je čo zlepšovať, ale tento film sa celkom blízko priblížil k päťhviezdičkovej hranici. ()

ludva10

Bomba film. Je tam neskutečné množství super hlášek a situací a Sandler jako Zohan je absolutně božský. A k tomu krásná Emmanuelle. Asi je nutno ale na film koukat trochu s nadhledem. Toto je moje nej komedie. ()

chrispe

Na tento humor musíte být zkrátka naladění. Já byla tak napůl. Připomínalo mi to Bláznivou střelu, ale ta je přece jen o pár levelů výš. ()