Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

film-fancz

25%..Ve 3/4 filmu jsem uz neustal napor trapnych ¨vtipu¨ scen a ¨hlasek¨ a musel jsem vypnout. Sam jsem se sobe divil, ze jsem to vydrzel tak dlouho sledovat. Ani me nezajima jak to dopadne, dokazu si to bohuzel predstavit. ()

zelda82

Ja se tak nejak porad nemuzu rozhodnout, jestli to bylo genialni nebo naopak debilni. Proto volim zlatou stredni cestu a davam tri hvezdy-plusove body za uzasne parodovani superagentskych filmu, minusove body za hromadu nablblych kecu. ()

PDcz

1* bod Ne, ne, ne, ne a ne. A ne. Ne. To bylo slov co jsem přečetl o vtipném filmu. Ty mladé ženy byly hezké, to s těmi staršími už bylo až nehezké. [X] Minus 1* bod Do kočiček se nekope, nečůrá se na ně, ani se nepolévají humusem. [X] Minus 1* bod Nejsem žádný puritán, ale příliš mnoho narážek na big boom mi přišlo nechutné. Ale Majkl by z něj měl víc než radost. [X] Minus 1* bod To byla snaha o navázání na sérii bláznivých střel? Už sem si říkal, že aspoŃ nekopírují filmy.. než tam byl Rocky. [X] Minus 1* bod Prostě to bylo až moc přehnané a zas tak moc se mi to nelíbilo.[X] Ono by to na 1* bod nebylo, ale když odečtu co mi tam vše vadilo, tak to zůstává na 1* bodě. Finíto, konec diskuze. ()

misa_laska

Váhala jsem jestli odpad nebo 1hvězda... Nakonec teda aspoň ta jedna.. Film příšerně přitažený za vlasy se stupidními vtípky, kterým jsem se fakt nezasmála a byly dost trapný. Nebýt na tom v kině s přáteli, tak to ani nedokoukam. ()

BathoryMan

Sandlerov humor zbožnujem ale tento film si medzi jeho najlepšie kúsky určite nezaradím.Na scénkách suložiaceho Zohana so starými ženami sa možno pobavia debilný teenagery ale ja už určite nie!Mne to prišlo trápne a úbohe!Ale aj tak je v tomto filme tolko skvelých blbostí že to stojí za videnie!John Turturro ako terorista Fantomas a jeho siet rýchloobčerstvení Tuchenmuchen nemalo chybu!Vtipne zobrazené vztahy medzi Izraelom a Palestinou tiež nemali chybu.A moj oblúbenec a Sandlerov dvorný šašo Rob Schneider v úlohe palestinskeho teroristu stál samozrejme tiež zato.Vlastne bolo sa načom smiat a bavit!Debilné a uletené ale pozeratelné a miestami aj celkom vtipné! ()

fisikk

Sice je zajímavé, vidět použití tohoto mota v praxi : ..Na poušti je každá květinou“, ale s těma stařenkami to někdy opravdu přeháněl! ()

Wargoo

Adam Sandler síce nepatrí do mojich neobľúbených hercov, ale pre tentokrát mu musím dať 1*, pretože tento film ma absolútne nezaujal. Milujem zmysel pre humor, a síce som bol pri pozeraní Zohana všemožne uvoľnený, moc som sa ozaj nenasmial. Adam má oveľa lepši zmysel pre humor, a som radšej, keď to dokazuje niekde inde, nie v takýchto kravinách... (môj osobný názor) ()

amarth

Nepatřím mezi masy Sandlerových odpůrců, dle kterých není herec a není vtipný. Komedie s ním mám celkem rád a většinu z nich jsem viděl, avšak úspěch a vtip jeho filmů jsou sázkou do loterie, tedy 50:50. Zohan patří mezi méně úspěšné filmy a až na pár světlých míst mne nebavil ba přímo a přesněji nudil. ()

*Colorado

Prvních 20 minut by zasloužilo určitě o hvězdičku víc, protože tam jde o totální nářez a'la Žhavé výstřely! Sandler tam hláškuje a hlavně mě překvapil přízvukem. Od chvíle, kdy se ale ústřední hrdina vydá do Ameriky se na gagy musí čekat (i tak ale mají svou kvalitu) a jak do toho přijde myšlenka, že v Americe jsme si všichni rovni, tak mám sto chutí vypínat, ale naštěstí to jsou kecy, které pronáší nádherná Emmanuelle Chriqui, takže stačí jen vypnout zvuk! Každopádně prvních 20-30 minut doporučuju všem, kterým se líbily Žhavé výstřely!!! ()

xavierr13

Zohan: Krycí jméno Kadeřník, ktorého snom je stať sa kaderníkom so smiešnym prízvukom . Pointou príbehu je humorne opísaný izraelsko - palestínsky konflikt, ktorý sa úspešne vydaril , ale niektoré vtipné scénky sú trochu prehnané. Na svoje si prídu milovníčky Adama Sandlera, ktorý nesklamal a v úlohe kaderníka určite očaril...4 ()