A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

lasonic

Team Four. Vyborny casting, skvela partia hercov, lepsie asi ani vybrat nemohli. Aj napriek scenke padajuceho tanku a kluckovaniu medzi poletujucimi obrovskymi kontajnermi sa jedna o velmi podareny film, pre mna asi akcny film roku :-) Aspon zatial. Nebyt vyssie uvedenych dvoch scenok, tak dam za 5. ()

solid

Nemůžu uvěřit, že v letošním roce se ze 4 týmovek vyklubalo jen jedno zklamání, navíc na postu, u kterého jsme to čekali (Loosers). Avšak kupodivu ikdyž jsem si áčko užil, vyšumělo do ztracena víc, než bych si jako fanda předlohy přál. Zkusíme druhou projekci a pak to přehodnotím. ()

Hopkins

Parádní kravina na odreagování. Super hlášky dobré efekty jednoznačně se mi film líbil. Po dlouhé době něco u čeho sem se zasmál a užil si to až do konce. ()

reaper

Koukam, ze je tedka nejak v mode davat akcni role hercum kteri v realu papkaji prostenal a kazdy vecer se modli aby se druhy den rano probudili. Samozrejme prehanim, ale leze mi na nervy ze hollywood dela z sedesatniku supermany. Jasne ze je to vic komedie nez akce, ale ja se u toho bohuzel moc nepobavil. Prepalena stopaz tomu taky moc nepomohla... ()

texa

Taková obdoba filmu The Losers, kdy se hlavní hrdinové snaží zachránit svou "čest" , ale víc přitažená za vlasy. Tank padající s padákem bych ještě snesla :D Ale konečná scéna odehrávající se v přístavu , kde hrdinové se přenáší jeřáby či sviští po lanech zatímco všechno kolem vybuchuje a ostatní utíkají před hromadou bortících se kvádrů , které mi lehce připomínaly transformaci oblud v Power Rangers :D 3,5* ()

amarth

Od začátku je film opravdu přehnaný a působí dosti nuceně. Ani Bourne či Bond není takhle slátaný dohoromady. Dialogy jednoduché! Navíc snímek nemá ani tah, aby přinutil diváka dodívat se do konce... ()

*Colorado

Občas mi vadila kamera a střih (hlavně akční scény), akce byly zbytečně přehnané, závěrečná scéna v přístavu skoro až špatná. Jenže jsem se přesto dobře bavil, asi jsem při sledování nezapojil bránici, ale určitě je ve filmu spousta úsměvných momentů a vtipných dialogů. ()

drankeryth

Ja neviem, ale mna to zas tak moc neoslovilo, aj ked vo filme boli nespocetne vela akcii. Vsetky boli take neuveritelne a ani moc ma nejako neohurili, ze by som z nich bol na sracky. Troska mi pripadali nudne, ale dalo sa to pozerat a aj docela ma to aj bavilo sledovat. Tym akciam nieco chybalo, co by ich nakoplo do riti, aby cloveka uputali. ()

Puol

Paráda, totálne prepálená akcia, plno výborných hlášok, sympatická štvorica a Jessica Biel navrch. Zábava ako sa patrí, bohužiaľ kvôli nepresvedčivým tržbám pokračovanie pravdepodobne nebude. ()

panjan

Podruhé viděno v extended verzi a bavilo mě to stejně jako poprvé. Liam Neeson je můj nejoblíbenější herec a role jako tato to jenom dokazují. Film si na nic nehraje a tak to má být. Fyzika moc nefunguje, ale komu to vadí, obzvlášť s tak dobrou kamerou a střihem. ()

helloween93

Jak převést akční seriál 80. let do celovečerního filmu? Takhle. Skvělá akce, která se vyrovná starému seriálu. A scéna s tankem padajícím do jezera nepotřebuje komentář..:D ()

aslavey

So cool. Tak jak jen týmová akcička má být. Sympaťáci, hajzlové, pěkný ženský, honičky, bouračky, výbuchy, mlátičky, rychlý auta, pomalý auta, rychlý letadla, pomalý letadla, rakety, pistole, makety, matrice, peníze, výbuchy, pistole, další výbuchy, vtip a k tomu všemu Neeson a Cooper a magor Copley a obr Rampage, co se bojí lítání.. Snad jen obrovská škoda té nepřehlednosti v několika scénách, nelogičnosti ve více scénách (jak může Pyke trefit na kilometr kulometem lano, když před 5 vteřinama tou stejnou puškou na stejnou vzdálenost netrefil obřícho černocha.. ) Ale neskutečně vtipný. Džouky, co tam patří, jsou fakt trefný, vtipný a celým tím perfektím herectvím dokořeněný (asi jako Kari topenáda s toustama :) ) ()

animario

Novej A-team je lepší než jsem čekal, tudíž pálím vostrejma čtyřma. Seriál si vybavuju matně, pár dílů jsem kdysi viděl, ale znalost charakterů a náplně jejich práce je celkem dostačující (i bez ní by to šlo, ale zážitek by nebyl kompletní). Akce je místy trochu nepřehledná, za to hodně ulítlá (tank kraluje) a je jí tam víc než dost. Ruku v ruce s humorem tvoří ideální pár. Na všech zúčastněných je vidět, že je to baví a z filmu je to cítit. ()

Evander

Příběh dobrý, klidně na 80%, hlášky též dobré, takže jsem se většinu času dobře bavil. Co mi však vadilo, je příliš mnoho akce a někdy naprosto nesmyslné, to v mých očích A-Team neskutečné sráží. Cca 55%. ()

BeranSon

Na tyhle akční "chujovinky" se sice dobře kouká, ale na rovinu, nic nového kromě vyspělejších, nebo spíše kreativnějších akčních scén nabídnout nemohou. Děj je strašně zajetá rutina, plánovaní akcí téže a celá atmosféra byla z mého pohledu lazena do dětinskosti. Herci jsou slušní. Zápletka je z počátku jednoduchá, až po nějakém času se rozvine v složitější celek. Akce po celou dobu trvání byla jaksi přiměřená, až jsem si řekl, že nějaká akční jednorázovka to není, ale spletl jsem se. Protože závěrečná bitka na lodi, kde vybuchuje úplně všecko, je prostě přepísklá. Ještě že to tam zachraňovala neskutečně sexy Jessica Biel! - 5/10 - ()

MickeyStuma

Klasický seriál se mi vcelku líbil, a tak jsem byl zvědav na jeho zmodernizované převyprávění. A byl jsem vcelku nadšen. Vzniklo akční, efektové, komiksově laděné a značně rychlé dílo, které klasice ostudu určitě neudělá. Naopak, vznese mu poctu, jakou si rozhodně zaslouží. Rychlá dechberoucí jízda nenechá vydechnout. Akce střídá akci ve zběsilém tempu osvěžená humorem a hláškami, které jakoby všichni sypali z rukávu. Digitální efekty jsou povedené, ale toho se pomalu ani nedá všimnout. To tempo je opravdu zběsilé. Rychlá kamera, k tomu rychlý střih a divák s otevřenou pusou pomalu nestačí sledovat všechny ty události, které jsou k nezastavení. Popkornový zábavný akčňák pro skalní fanoušky seriálové klasiky, který neurazí a který po skončení příběhu nechá běžného diváka přikovaného k židli přemýšlející o tom, co to sakra bylo. Nabízí se otázka, jestli to tvůrci s efektama a s tempem krapet nepřehnali. Asi ano, ale pokud bude dílo viděno jako komiks, proč ne. Každopádně se jedná o složitý film s jednoduchým scénářem, který nedokáže zaujmout všechny, ale to už je takový úděl. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)