A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Meteorista

Vedle Expendables další velká akčňárna roku. Jsem rád, že vyšel zhruba v podobnou dobu, jako Postradatelní - skvěle doplňuje to, co v Postradatelných chybí (nadhled a více vtipu) a Postradatelní zase doplňují to, co chybí tady (více postivosti a méně viditelnosti počítačových triků). Tento rok si nemohu vynachválit! ()

Pidzey

Kule rvoucí božárna s vybroušenou akcí a vynikajícím Neesonem velícím ne méně výborné partě.Parta která s klidem strká do kapsy Lůzry a v pohodě by se mohla rovnat Postradatelným.První půlka je vymazlená akční jízda a druhá jen o maličko slabší kterou trochu sráží přehnané finále s kontejnery.No a konec konců např. scéna s tankem je šílená,ale je senzačně natočená a má fakt grády.A hlavně je to celý provrtaný suprovými hláškami. ()

Wawer

Pro mě osobně to je velmi rozporuplný film, na jedné straně je tu (po většinu času) výborná akce, jsou tu skvělí herci, nával originálních nápadů, méně či více šílených a spousta opravdu vtipných hlášek ("Kudy je to na Berlín"), ale přesně to co je k vyzdvihnutí, to v poslední půlhodině láme A-Teamu vaz, naprosto přepálená akce je donebevolající, finále už skoro připomíná Transformers 2 (je to tak megalomanské až to začíná být nudné), k tomu překombinovanost, logické chyby/nelogické zvraty, a vůbec celý příběh je jeden velký mrdník, který se snažil uchvátit svojí spletitostí, ale místo toho vláčí diváka, kterého to začíná buď unavovat nebo je mu to jedno (ti co hodnotí 4*/5*). Aby u mě A-Team dosáhl více hvězd musel zhubnout o cca 20min nadbytečné akce na konci filmu a odhodit ty zbytečné dějové zákruty a zvraty, prostě být více ve stylu Expendables, lepší 3* ()

nessbeal

Zbožňujem keď vyjde plán. Perfektná akčná nakladačka, pri ktorej sme sa s rodinou bavili, kedˇ si človek vzpomenie na seriál, tak je to nostalgia. Film vyšiel tvorcom dosť dobre, podľa môjho názoru, sympatickí herci, skvelé efekty, sem tam si človek pripadá ako keby sa to všetko odohrávalo na zemi, a pritom sú vo výške 100m a skáču po lanách. Kto má rád akciu si určite príde na svoje. 75% ()

rgrohol

Film našlápnutý akcí, která se rozjede v úvodních minutách a skončí u závěrečných titulků. Podobné filmy občas trpí neduhem, že prostředek filmu je vyplněn rádoby filosofickými rozhovory o ničem, The A-Team vás ale nebude nudit ani chvilku. Podobné pasáže zde sice jsou, ale z celkové stopáže zabírají maximálně 10 minut. Jinak se lítá vrtulníkem, padá tankem do jezera a ničí nákladní lodě. Vše provázeno vtipnými komentáři hlavní čtyřky, na které je vidět, že si natáčení moc užívala. ()

Dr.Brown

Po shlédnutí tohoto filmu jsem došel ke čtyřem závěrům: 1) zákony fyziky neplatí 2) i šílenost může vyjít, jen to musí být načasované právně 3) v blázinci mají nejlepší 3D filmy 4) nevěřím že je nesponzoroval Mercedes-Benz Pokud si film chce člověk užít nesmí se na něj dívat kriticky. P.S. nedoporučuji puntičkářským MatFyzákům, zblázníte se z něj. ()

Milwa

Kdyby mi někdo řekl že tam bude lítající tank a bude se mi to líbit, tak bych tomu nevěřila. Líbilo a moc:) ()

Dogmeat

Některý scény prostě neměli chybu. Vítězem filmu se pro mě jednoznačně stává pilotování tanku. Akorát škoda toho přehnaně digitálního finále. ()

Saur.us

Velmi dobrá teamovka. Slušný příběh plný zvratů. Výborný humor, kde si na paškál berou i současnou kulturu (Blueman Group, Statečné srdce nebo Call of Duty) což mě naprosto dostalo. Slušná účast herců nejen v Áčku, především Sharlto "emzák" Copley mě svojí rolí potěšil. Zábavna dvouhodinová lítačka. Nejvíce se jí dají vytknout ty levnější efekty, toho je opravdu škoda. ()

Vaiollet

Skvělá akční komedie, u které jsem se nehorázně bavila a dost se nasmála. Bradley Cooper a Sharlto Copley, jsou jako Hezoun a Murdock, naprosto dokonalý. Jedna hvězdička dolů za to, že jsem byla občas zmatená, o čem že to vlastně celé je. ()

rexino

Na seriály som vyrastal a pri scénkach, kde hrala tipicka hudba A-teamu pričom oni zliepali obrnené auto som slintal. Bol som si vedomí že film nebude vedieť úplne nahradiť tú starú klasiku. Akcia bola fantastická, efekty nadpriemerné a scénka s autom v psychiatrickej liečebni pri ateamovej hudbe suprová. Ostatok filmu bola už ale klasická popkornovka a dej prišiel miestami nezáživne. ()

Bozvav

Naprosto skvěle obsazená, vytuněná akční komedie, kde akce střídá akci, o vtipné hlášky rozhodně není nouze a celé to podbarvuje slušná muzika. Některé scény byly neskutečně dobré jak po akční stránce, tak i co se vtipu týče. Scénář se držel původní předlohy, jen byl oděn do modernějšího hávu. Dialogy smysluplné. Liam i ostatní se předvedli ve velmi slušném světle. Že jde o neuvěřitelnou a nereálnou blbinku, no a co. Až budu chtít koukat na něco o faktech, pustím si dokument. Za mne spokojených 100%, neboť jsem se opravdu bavila, byť uznávám, že místy to bylo přitažení za vlasy až moc. ()

Wardan

Film funguje jako by byl jednou řadou seriálu. Je rozdělen do pěti výrazně oddělených aktů, přičemž první akt slouží jako prolog k následnému vyprávění. Každý akt je jako jeden díl seriálu s dílčím úkolem a odlišnou akční scénou. ___ Samotný prostý žánrový příběh toho ale až tak mnoho nenabízí a jen za sebe jednoduše pokládá překážky a zvraty. Stejně prostá je charakterizace postav a zachraňuje je vynikající casting. ___ Vyprávění je velmi svižné, nikde se nezdržuje a jednotlivé akty jsou relativně krátké. Celou stopáž si tak udržuje rychlé tempo, žene se vpřed z místa na místo, od akce k akci, z aktu do aktu. ___ Film se tak pohybuje v nadsazeném a uvolněném duchu, hlavně akční scény, které zahrnují létání jsou hnány do komediálního absurdna. ___ V akci má film určitou divokost a fyzičnost nicméně hlavně v kontaktních soubojích se stává akce nepřehlednou. Ostatní akční scény už jsou na tom lépe, zvláště pak (opět) ty zahrnující létání, tam se tvůrci nejvíce vyblbli. ___ Není to precizně vycizelovaný akční film, i tak je to podle mne zábavná žánrová jízda, u které mě ještě dlouho bude mrzet, že vznikla jen jedna. ()

Radek.SCH

Nadhodnocené. Zbytečně oživovaná série. Mohlo by to fungovat jako samostatný film. A není to zas až tak vtipné, aby to mohlo vyvážit tu poslední hodinu. ()

DHDV

Po dlouhé době film, který mi hodně zvedl náladu a opravdu sem se skoro pořád jenom smál. Scény typu „rotory jsou ok“ nebo „kudy na Berlín“ jsou naprosto skvělé, ale nejvíce mě dostala scéna z blázince …. Sharlto Copley předvedl bombastický herecký výkon, lepší jak třeba Nesson. A i ostatní obsazení filmu je skvěle vybrané. Příběh je přehledný a nemá žádné hluché místa. Tento film je prostě perfektní jízda (možná z decentně slabším koncem),která nenudí…Jen nehledejte logiku v akčních scénách :D ---Hodně ale záleží na vkusu diváka, jestli se bude bavit nebo ne. Ale pokud umíte vypnout a povznést se na logiku tak snad ano!. Taková kravinka jako je tento film, mi už dlouho chyběl... ()

zelda82

Je to blbovina s deravym scenarem, ale je to blbovina, ktera je nadmiru zabavna a velmi sympaticky nehorazne prestrelena:)) Ustredni ctyrka vali, hlasek a vizualnich vtipku je dost a dost a srdce osmdesatkovych maniaku plesa.... ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)