A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

MickeyStuma

Klasický seriál se mi vcelku líbil, a tak jsem byl zvědav na jeho zmodernizované převyprávění. A byl jsem vcelku nadšen. Vzniklo akční, efektové, komiksově laděné a značně rychlé dílo, které klasice ostudu určitě neudělá. Naopak, vznese mu poctu, jakou si rozhodně zaslouží. Rychlá dechberoucí jízda nenechá vydechnout. Akce střídá akci ve zběsilém tempu osvěžená humorem a hláškami, které jakoby všichni sypali z rukávu. Digitální efekty jsou povedené, ale toho se pomalu ani nedá všimnout. To tempo je opravdu zběsilé. Rychlá kamera, k tomu rychlý střih a divák s otevřenou pusou pomalu nestačí sledovat všechny ty události, které jsou k nezastavení. Popkornový zábavný akčňák pro skalní fanoušky seriálové klasiky, který neurazí a který po skončení příběhu nechá běžného diváka přikovaného k židli přemýšlející o tom, co to sakra bylo. Nabízí se otázka, jestli to tvůrci s efektama a s tempem krapet nepřehnali. Asi ano, ale pokud bude dílo viděno jako komiks, proč ne. Každopádně se jedná o složitý film s jednoduchým scénářem, který nedokáže zaujmout všechny, ale to už je takový úděl. ()

Olík

Chápu, že samotný A-Team má ve spojených státech vybudované jisté postavení….sám si ze svého dětství pamatuji obrázky ze žvýkaček s Mistrem T, aniž by jsem měli sebemenší tušení o koho jde….ale tohle jako mělo být co? Celé to na mne působilo, jako by Bugs Bunny vedl rozhovor s Kačerem Daffym. Akční dobrodružná komedie? Tak možná parodie na ní. ()

Tomo

Typický hollywood se vším, co k němu patří. Super záběry, triky ..ale to je u takových filmů tak nějak samozřejmost. Víc od filmu nečekejte. Jen bandu amerických frajírků se siláckýma hláškama a gestama a všechny zvraty a zápletky, kterí má podobný blockbuster mít. Nic víc. Jednoduchá vyplachovačka hlavy. ()

darkreider

Akčný béčkari sveta! Na toto sa čakalo. Mozog do mrazáka a je to jazda jak sviňa!!!!!!1!1!1!1 Akurát by Carnahan mal dostať cez prsty za tú roztrasenú kameru a nechutný strih(aj tak dám tu piatu hviezdu, sakra), ale tak či tak, LOVE IT!!!! Toto je ten typ filmu, ktorý milujem na 80tych rokoch! klasika. Aaaaaaaaaaach, nostalgia.... PS: Aby som nezabudol, chcem dvojku! ()

mildaaa

Tak na toto jsem se těšil celý rok a jsem spokojen. Akce od začátku až do konce. Není to sice nejlepší film všech dob, některý scény jsou pořádně přitažený za vlasy (např. akce v padajícím tanku s padákem), ale je to parádní oddychovka, která ani na chvíli nenudí. ()

NormadSoul

Velmi, povedený a chytrý scénář. A obsazení herců jsou skvělé, v roli přímo padnou. Humor nechybí, prostě parádní akční film ()

Torgal

V prvom rade musím chváliť perfektné obsadenie ústrednej štvorice, medzi ktorými je úžasná tímová chémia, skvelé hlášky (a hláškuje sa skoro nonstop) a originálne a vtipné scény (tank padajúci z lietadla je len jednou z mnohých). O to viac zamrzí, že akcia je natočená a zostrihaná dosť chaoticky, scenár je prekomplikovaný a trochu zmätený a finále na lodi s kontajnermi sa moc nepodarilo. Čert to ale ber, takto úprimne som sa už dlho filmom nebavil a tú štvrtú hviezdu si za to film určite zaslúži. 7/10 ()

smrtacik

Na A-Team som sa nesmierne tešil a vedel som, že to bude buď veľká zábava (naznačoval to trajler), alebo úplná katastrofa. Som rád, že z tohto pokusu oživiť partičku bývalých seriálových hrdinov 80 rokov sa stala veľmi podarená, akciou nabitá a veľmi zábavná jazda. Film sa nesnaží nikomu nič vsugerovať na spôsob, chceme svetový mier, len baví. Zápletka nijak premakaná, jednoducho kopírujúca originál, respektíve vysvetľujúca začiatky pôvodného seriálu. Postavy výborne obsadené, bál som sa predstaviť si ako nahradia pôvodné ksichty, ale naozaj sa zadarilo. Hlavnou devízou je tempo akým film plynie a fakt ,,odpalové" hlášky v niektorých momentoch. Tá ,,kade sa ide na Berlín" ma skoro zabila :-). Akcia je samozrejme nereálne a prehnaná, treba vypnúť mozog, ktorý rieši realitu a gravitáciu, ku koncu celkom zabitá scénou s kontajnermi, ale tak to asi má byť pri takomto type filmu. Prototyp filmu na pobavenie sa v kine, ktorý neurazí ak nie ste úplní filmoví ,,svetci", ja som bol z výsledkom naozaj nadmieru spokojný. Hodnotenie: 80% ()

Wopat

Parádní jízda od začátku až do konce. Vražedná kombinace těch nejbláznivějších týpků, jaké jsem už dlouho neviděl. Celá čtveřice podává výborný výkon, dokonale se doplňuje, odzbrojuje svým vtipem a nehorázně uzemňuje neskutečnými akčními kousky. I když ke konci už humoru ubývá. Tuhle nálož budu muset dát ještě jednou. "Excuse me, which way to Berlin?" XD - to jsem brečel ()

Petyas

Výborný, skvělý, užasný. Pro mě jednoznačně dosud nejlepší film tohoto roku. Výborně natočené akční scény, vždy skvěle s nadsázkou. Výborné herecké výkony. Hromada vtipných scén a dialogů. Nebýt poslední scény v přístavu, dávám maximum. I tak ale skvělých 90%. ()

Mr.FreeZer

Akčňák ve kterém se to řeže hlava nehlava. Samá akce, trocha romantiky i dávka humoru se zde najde. Zvládla to i ústřední čtyřka herců (navíc Patrick Wilson, který mne zaujal) co se týče hraní. Prostě teamovka jak má být. ()

foundation

Tak toto som potreboval ako sol. Akcne, zabavne, efektne, energicke, prehnane, vyborne. Vsetky sracky na stranu. Nekonecni intelektuali, filozofi a ,,kritici,, vybraneho vkusu vyhnite sa A Teamu velkym oblukom. Pre Vas je niecoho takehoto aj tak skoda :D. Jedina vytka smeruje na Jessicu Biel ktora si po tomto filme mozno aj sama uvedomi ze nema dost pary na to aby takuto jazdu zvladla. Vsetci ostatni ju totiz nechali daleko za sebou a nemienili sa pre nu vratit len koli jej tvaricke. Ale tie 2 hodiny ubehli ako malokedy a to znamena ze s prehladom pridavam aj tu piatu hviezdu a A-Team je momentalne 10 percent od maximalneho hodnotenia. Neskazil to ani ten prehnany a digitalny zaver. Ospravedlnenie vsetkym ale raz za cas sa kazdy potrebuje zhlboka nadychnut a vychutnat si tu nie moc narocnu ale zato absolutne kvalitnu humorno akcnu jazdu so skvelymi hrdinami. Aby som zachoval aj trochu chladnej hlavy- OBJEKTIVNE -75 PRE MNA -90. Lietanie tankom nemalo chybu. ()

Hulk Hogan

Velmi vyvedená pocta slavnému seriálu z 80. let. Potřeba vyzdvihnout je především perfetkně vybranou ústřední čtveřici herců. Původně jsem měl strach z neúčasti Mr. T :), ale Rampage se role Baracuse ujal docela se ctí. Všichni čtyři se na plátně skvěle doplňují, což má za výsledek neskutečně zábavný film. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)