A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Mustaffa

Tak takhle nějak má vypadat našlapané akční béčko. Srandy kopec a akce dva kopce, k tomu nic složitého pro mozkové závity děj a tradá o zábavu je postaráno víc jak královsky. Ta gradující hudba při napínavých scénách mi hodně připomínala tu z Temného rytíře, jako by ji z reproduktoru vypadla, ale to je jen můj dojem. ()

Aywes

A - teamu se musí nechat jedna věc. Ve snímku nenajdete jedino hluché místo. Neustále tam někdo střílí, lítá, nadává na lítání a....kormidluje tank. To co jsem ale od A teamu čekal jsem dostal. Americká kinematografie opět sází na prachy, tvrďáky, černochy a přestřelky což je z jedné strany docela dobré, ale na druhou stranu si tu musíme přiznat jestli to už někde nebylo. Velké plus u tohoto snímku u mne získalo plánování akcí. Takové příjemné rozptýlení, které je opravdu vynalézavé. Tento film je prostě odreagovací u něj nemyslíte a jen sledujete.Hezká podívaná pro milovníky akčňáků. Čeho jsem si všiml tak to byla šílená kamera při akcích. Připadalo mi jakoby snad někdo kopíroval sérii o Bournovi. Někteří to milují jiní odsuzují. Já v těchto scénách mám prostě chaos.Přesto hezký snímek z akčního hlediska. ()

Efreeti

Tak tohle mi moc nesedlo. Original A-Team seriál si pamatuju pouze matně, nikdy sem ho nesledoval. Tato nová verze mi připadá značně rozpolcená: chvíli je nadsázky nedostatek a všichni se berou příliš vážně, chvíli to vypadá jako parodie. Za mě spíš palec dolů. ()

yatan

A team ma ku podivu prekvapil..ja som sa v principe celkom dobre zabaval..samozrejme ze vela vybuchov, vela absurdit a nahod, ale k tomu vsetkemu som bol prijemne drzany v relativnom napati a Copley mi uz v druhom filme dokazal ze vie hrat a nebola to nahoda..cista primitivna prvo planova nie sice A-ckova ale B-ckova zabava na lacny popkorn..6/10 ()

White-Man

Povedená akční podívaná, která se veze na moderní vlně akčních filmů. Jako malý jsem pár dílů A-team viděl, ale zas tolik, abych se mohl nazývat fandou. Možná proto mě film nijak neurazil ani nezklamal. Kdybych byl fanoušek, hodnotím možná jinak, takhle hodnotím zlatým středním hodnocením. ()

situs

Povedená zábavná akční jízda. Seriál neznám, ale akční scény jsou natočeny na jedničku a nad jejich přepáleností, nesmrtelností hrdinů a řadou nelogičností, nebudu u tohoto druhu filmu kroutit hlavou. Když srovnám s nedávnými Expendables, u kterého bylo lákadlem hlavně herecké obsazení, nemůžu říct, že bych se bavil nějak výrazně míň, jedná se o přibližně stejně našlapanou záležitost na jedno dobré pobavení. 70%. ()

jack_scott

Béčkový akčňák A-team se vrací s plnou parádou. Je to sice snímek plný všech tradičních klišé, co sï je v tomto žánru je nčlověk dokáže představit, hlášky taky vesměs vtipné nejsou, ale scéna, kdy padající tank něco dokáže sestřelit, je fakt super. Ta se vymyká, a je v nejlepším slova smyslu šílená a památná. Konverzační nuda je ale v druhé půlce šílená, konec tuplem. Snímek od počátečních 4 hvězd klesne až na dvě, což je fakt škoda, takhle film zazdít...Nu, dávám *** a 65%. ()

Nekrofil

Vpodstate o tomto filme môžem napísať presne to isté čo aj o jeho seriálovom predchodcovi a platilo by to úplne rovnako. Ale keďže opakovanie je matkou múdrosti, tak si teda dáme repete... A-Team je proste a jednoducho geniálny! Čistokrvná zábava na n-tú! Starý tím sa vrátil v novom háve, no nestratil nič zo svojho kúzla a šarmu. Herecké úlohy padli všetkým zúčastneným ako uliate a celý film je preplnený skvelým humorom a adrenalínovou akciou (i keď nie vždy práve nejlepšie natočenou, to uznávam). Samozrejme, ako i u seriálu, tak aj u tohto filmu by sa mohla vyskytnúť odveká výčitka: "Je to nerealistické, je to nelogické, je to fyzikálne nemožné, bla bla bla..." No a čo ma po tom, keď sa po celý čas smejem a bavím ako nepríčetný? A Fyzikálne nemožné? Samozrejme! A-Team sú takí machri, že celého Newtona i s jeho jablkom a gravitáciou vyhodili do vzduchu ešte pred úvodnými titulkami! Takže všetkým odporúčam odložiť predsudky, sadnúť na zadok a riadne sa baviť, pretože takáto tímovka tu už dlho nebola! 95% ()

dsaiko odpad!

Pro tento film si nedovedu si představit cílovou skupinu. 10ti letý po krvi lačnící děti ? Ale možná, že kdybych naprosto vypnul mozek, tak se třeba taky někdy alespoň zasměju .... ale to i bez toho filmu. ()

x_ander

Spousta over-the-top akce, geniální týmová chemie a kupa hlášek. Ale přece jen tomu něco chybí, děj je víceméně o ničem, ale při vypnutém mozku se z 3a půl * kloním k té čtvrté. ()

maty-maty

Akční, svěží film, který mě celé dvě hodiny držel a nepustil. Jen ta část s lodí a kontejnery byla slabší a přehnaná. ()

benny159

Takú akčnú jazdu som nečakal. Seriál som nevidel ale film ma príjemne prekvapil a akčné sekvencie nemali chybu. 90% ()

JohnCoffe

Jestli to měla být 80tková pocta v kabátku 21.století s nepřebernou řadou počítačových triků a moderní high technology kterou mají dnešní filmaři k dispozici tak se to hrubě nepovedlo .Kamera naprosto otřesná na film který je na těch akčních scénách postavený.A nepochopím Liama Neesona kterého považuju za skvělého herce že se k něčemu takovému vůbec propůjčil. ()

Muff

Akční nakládačka popírající fyzikální zákony, ale zároveň se neberoucí příliš vážně, což z tohoto kousku dělá jak akční vypalovačku, tak komedii (skoro místy až parodii). Kvalitní svižný remake s výborným hereckým obsazením (Liam je prostě ten, kdo to vede, inteligentní, charismaický, Sharlto toho magora snad ani nehraje, Cooper odpovídá prototypu děvkaře a vtipálka, no a Jessica je jako obvykle k sežrání.). Když odmyslíme porušení snad všech přírodních zákonů a necháme se svézt na vlně zábavy, tak to stojí za to. Některé hlášky vytesat. Extrémně zábavná jízda bez hluchých míst, která má našlápnuto na pokračování. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)