Před dvaceti lety bubnoval v rockové kapele, teď konečně dostal druhou šanci. Robert “Fish” Fishman ji hodlá beze zbytku využít a konečně usednout na rockový trůn. Hlavní roli v americké hudební komedii hraje Rainn Wilson, známý ze seriálu Kancl.
Robert “Fish” Fishman byl před dvaceti lety bubeníkem ve známé rockové kapele, odkud ho ale vykopli. Teď však má úžasnou druhou šanci, aby se znovu ocitl na výsluní slávy. Když Fish dostane nabídku, aby se stal členem středoškolské garážové skupiny svého synovce, přijme ji bez váhání. Slavnostně si přísahá, že konečně dosedne na rockový trůn, na který má podle vlastního mínění jasný nárok. Pro jeho mladší spoluhráče tím ale začíná ta nejdivočejší životní jízda! Hlavní roli v bláznivě neuctivé hudební komedii o plnění životních snů a o nesnázích, které lze způsobit vlastní rodině, hraje Rainn Wilson, známý z televizního seriálu Kancl, režii má Peter Cattaneo. (oficiální text distributora)

Miloško

Príjemná komédia o jednom bývalom rockerovi.Prvá polovica super,potom to trochu padlo do priemeru,ale v celku sranda,hlavne týpci zo skupiny Vesuvius.7/10 ()

smarkus

Pomerne vtipná komédia so sympatickým obsadením. Točená podla šablóny teenage romatických komédií s dobrou hudbou. Svojho času sa točilo viac podobných filmov ale tento nebol tak trápny. Oddych na večer či upršaný víkend. Bolo to fajn ()

Konys

Pokud chcete vidět film s hudebním námětem, tak si pusťtě záznam libovolného koncertu dle vlastního vkusu a téhle pitomosti se obloukem vyhněte. ()

premeq

Bomba!! Doufám že se bude dát sehnat soundtrack, protože ty písničky byly boží! Mělo to krásný konec :) Myslím, že toto by měl vidět Ozzák. ()

Manas50

Docela to působí jako kopie nebo pokračovaní Školy rocku, ať už se jedná o vzhled hlavního hrdiny nebo o celkové pojetí filmu. Přesto to byla dost zábavná jízda, akorat hudba mohla byt trošku ostřejší, než ten poprock co tam hráli. 70% ()

MFZB

Jeden z tých najlepších rockovo ladených filmov. Dneská som si ho pozrel druhý krát ako takú oddychovku na večer a ani podruhýkrát ničím nesklamal. Dobrá rocková muzička to je lahôdka. Viac takýchto filmov. ()

david666

Pozitivní na tomto filmu je (kromě Christiny Applegate) to, že se na rádoby rockerské pózy a klišé díváme z pohledu mladších ročníků, které je na rozdíl od postavy Fishe zas tak nemusí a berou to více profesionálně než on. Každopádně ale kapela D.A.A. je dost hrozná, sledká a bez jakéhokoliv charizma. ()

SelfishMan

Tak jako pop-rock není ten správný rock, tak ani Rainn Wilson není Jack Black. (K tomu srovnání provokuje už ten obal). Když už bych se měl teda věnovat srovnávání, tak ať už Škola ro(c)ku nebo Tenacious D jsou svou zábavností, a rockovostí na úplně jiném levelu (především díky geniálnímu Blackovi). Klasický pohádkový příběh o tom jak se kapela z garáže stane během asi tak 3 měsíců prakticky celosvětově slavnou a trumfne i staré rockové harcovníky (kterým se jak na potvoru posere koncert ;)). Kromě toho až přehnaně idealizovaného a naivního příběhu ( který si ze sebe nedělá takovou prdel jak zmíněné filmy) a trošku nepřesvědčivé hry na basskytaru od Emmy Stone, mi hlavně vadil ten emouš s těma jeho melodramatickýma songama. Sory, toto teda není rocker! Emma se mohla taky častěji během toho filmu usmát, ten přehnaně nasranej look mi tady k ní až tak nesedl, nebudu zapírat, že původně jsem se díval hlavně kvůli ní a kvůli tomu, že hudební komedie mám rád. Takže pokud vám nevadí pár vtipných, ale dosti tupých fórů, nasládlej pop-rock, tak si poslušte (já na to nejsem), pokud chcete něco inteligentnějšího a rockovějšího tak Still Crazy. (nebo zmíněného Blacka, nebo Boat that Rocked) Průměrných 65% ()

Bornd

Rainn Wilson je dobrý herec, ale znám ho hlavně z Kanclu a tam je osobností úplně opak Rockerovi. Takže jsem si na něj jako rockera nezvykl, ale dokázal i rozesmát takže průměrná komedie. ()

p.a.douch

Docela pohodička. Wilson mě překvapil, jak tenhle film táhnul. Kapela A.D.D. v pohodě, ale Vesuvius (Arnett, Armisen, Cooper a Ross) to byli rockeři jako víno. A.D.D. totiž hráli pop-rock, ale hudba se poslouchat dala. Fishovi kousky na turné byly skvělý. Musím říct, že celé herecké osazenstvo bylo perfektní. Já se bavil. Mám dojem, že tahle komedie neurazí. 80 %. ()

marrrrian

Ku koncu to strácalo šťavu a aj vtipy neboli také úderné a boli stále predvídateľnejšie. Našťastie sa to nejak kompenzovalo s dobrým začiatkom. Inak správne bláznivý televízny film... ()

kolodej1

nebylo to špatné, sice žádná komedie k popukání, ale dobře se na to koukalo a člověk se nenudil. Chybou je, že příběh nepůsobil zrovna pravděpodobně a na bláznivou komedii, které by se to dalo odpustit, to zase bylo málo vtipné. Ale na druhou stranu v tom byla spousta energiea muziky, která se dala poslouchat, takže to hodnotím za 70% ()

Kozlowski8

20let po svém nedobrovolném odchodu z nadějné rockové kapely, dostává znovu příležitost zahrát si rock, byť jenom s partou studentů na maturitním večírku... Chvílemi vtipná, avšak převážně spíše nudná a ničím nepřekvapující věc. 45%. ()

rigby

Zpočátku to vypadalo na pořádně praštěnou komedii, ale naštěstí kromě jedné scény už další podobné nepřišly. Po celou dobu jsem se parádně bavil, pěkně to odsýpalo, byl v tom život a bigbít. I herci se trefili do svých rolí. A nebylo to pro děti, jako většina podobných filmů. Paráda. 3+ ()

damienomen

Je to taká napodobenina Školy rock-u pre staršich.Ale velmi vydarená a Rain Wilson hraje "starého rockera"presvedčivo a lepšie než Jack Black v spomínanej komédii.Zápletka je vlastne rovnaká -hlavný hrdina dostane po rokoch druhu šancu a v závere sa stretáva zo svojou bývalou skupinou a zistí že vlastne o nič neprišiel za tých 20 rokov od vyhadzova.....práve naopak. ()

Fondak

Super! Film plnej výbornejch hlášek a skvělý rockový muziky. Přiznávám, že mě podstatně víc nadchnul metalově šlapající Vesuvius, ale ani středoškolskej rock skupiny ADD mi nebyl nepříjemnej. Nejsem velkým příznivcem nových filmů, ale tenhle je světlá výjimka. Měl jsem hubu od ucha k uchu a moje srdce rockera se tetelilo blahem ;-) ()

schindler

Rainn Wilson sice přece jen na Jacka Blacka nemá, přesto je u mě tento kousek po Škole Rocku druhou nejlepší rockovou komedií. ()