Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

tomeek

nejhorší film Setha Rogena, který jsem zatím viděl. Celý děj je slepenec náznaků, ale ani jeden není dotažený do konce. O čem to vlastně je? Dvě * za pár vtipných scén. ()

Radiq

Nene, Sethe Rogene, s tímhle na mě nechoď. Nebylo tam nic vtipnyho, ale mezi komedie se to dá zařadit hlavně proto, že to bylo trapný. Ani to nemělo čím šokovat, ani to nebylo gorilinální, teda originální. ()

markyz.

Dost mi ten film připomínal českou hudební kapelu Kabát, hodně čechů o ní řiká, že jsou skvělý, ale je to srač*a. Tohle je to samý v americkém měřítku. ()

sir-dave

Ujeté komedie mi nevadí, hlavně když to je vtipné, ale tady jsem se posmál kolikrát, jednou.. dvakrát..? Subjektivně nemám rád, ať se převleče za cokoliv nebo ať je hubený či tlustý. Stálo to hlavně na něm a film tahal dolů.. ()

Vecko99

Jedna z těch horších komedií se Sethem Rogenem. I zde najdete pár míst, kde se zasmějete i pár povedených bitek, ale bohužel jich není dost na to, aby se dalo říci, že je to fakt dobrá komedie... ()

SG_ever

(Seth Rogen patří mezi mé nejoblíbenější herce). Brilantní one-man-show z absolutně předvídatelným příběhem včetně pár trapných klišé a dokonce pár odběhnutí k vyložené trapnosti. Proč tedy tak vysoké hodnocení ? Podívejte se na první větu ;). On to zahrál fakt dobře... (55%) ()

Beky

Proč se na film podívat: Závěrečná scéna ( scény: ) a Seth Rogen ( poměrně jako vždy ) stojí za vidění...Proč se na film nedívat: Průměrná komedie, které by slušelo žánrové uspořádání do nějakého celku a ne jen od každého trochu a nakonec vlastně vůbec nic, podívat, zapomenout a tešit se na jiný a lepší film. Proč 3 hvězdičky: Jsem fanda Rogena, utáhne snad všechno na plátně, včetně šíleného scénáře ( špatného scénáře ), i debilně napsaný vedlejší postavy, které nepřináší vůbec nic svěžího do žánru, se náramně svezou s jeho komediálním talentem, proto dávám 3 hvězdy, nenudil jsem se!! ()

Javad

Miestami až odporné, neviem síce prečo ale pôsobilo to na mňa tak. Ani pár vydarených scén to nezachráni od úpadku medzi „U.S.A. shit“ komédie ktoré sa na nás stále častejšie hrnú spoza veľkej mláky. ()

Maki89

takto zlu komediu som uz davno nevidel, z traileru to vyzeralo pozeratelne, ale iba som sa sklamal... 2* davam iba za bitku s policajtami, skejterov a za koniec filmu.... a Anna Faris bola uplne onicom a este k tomu spatna... chjo... 3/10 ()

ywo666

Prvú polku filmu som sa vcelku nudil. O jedinú dobrú scénu sa postarala Ray Liotta. Neskôr už scény pri ktorých som sa zasmial bolo viac. Ale stále málo. Aj keď konečná premena Rogena je dosť hustá. Pritom jeho postava je dlho otravná. Vlastne z dosť veľkej časti skazila film. Chcel som dať 3* za snahu, ale spomenul som si, že je to len horšia kópia Paula Blarta (čo už bol sám osebe zlý film) takže 2. Pritom ja mám Rogena celkom rád. Zack a Miri točia Porno, Pineapple express či superbad považujem za vtipné vydarené komédie (nech si každý pisálekj tvrdí čo chce) a rovnako sa teším na zeleného sršňa. Ale toto nie. Nič moc. ()

lennyd

Ronnie (Seth Rogen) netouží po ničem jiném, než se stát skutečným policistou. Zatím je ale v testech neúspěšný, a tak dál zůstává šéfem ochranky v nákupním centru, a svůj čas věnuje boji proti omladině, která si z místního parkoviště dělá skateboardové hřiště. Ale ve chvíli, kdy nakupující ženy začne ohrožovat exibicionista, a místní obchody začne někdo po nocích vykrádat, ucítí Ronnie svoji příležitost. Jenže majitel centra mu nedává moc šancí, a k vyšetřování pozve skutečného detektiva (Ray Liotta).. Že bych se vůbec nezasmál říct nemohu. Ale že bych se řehtal od začátku do konce, tak to také ne. Hlavně to bylo tím, že se autoři nebyli schopni rozhodnout, jestli je Ronnie úplný debil nebo ne. Takže v jedné scéně to byl chlápek, kterej má prostě jen smůlu - a v druhé totální idiot - a co si pak má divák vybrat? Ani samotný příběh mne nijak nezaujal, páč od počátku je jasné jak vše dopadne (opravdu někdo čekal, že opravdu Ronnie skončí s Brandy?), a ani po herecké stránce nic extrovního.. ()

civalII

One man show Seth Rogena. Není to komedie pro každého, někdo tento styl humoru nemusí mít rád, jiný mu nerozumí. Ale komu se to trefí do vkusu nebá méně než 5. ()

YumiOkami

vic filmu s psychopatama v hlavni roli, prosim! tak tohle byla hodne divna komedie; scena v “the crossroads” byla nejlepsi - pekne jim tam dal do drzky😁 na konci uz moc film nedaval smysl, takze snizuji hodnoceni; mohli se spis ridit jenom jedne casti pribehu (prace policajta nebo chyceni uchylaka, vyberte si), ale jinak super! || ❝𝐈𝐭'𝐬 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐦𝐲 𝐦𝐨𝐦 𝐚𝐥𝐰𝐚𝐲𝐬 𝐬𝐚𝐢𝐝: 𝐲𝐨𝐮 𝐜𝐚𝐧 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐬𝐡 𝐚 𝐭𝐮𝐫𝐝, 𝐛𝐮𝐭 𝐢𝐭'𝐬 𝐬𝐭𝐢𝐥𝐥 𝐚 𝐩𝐢𝐞𝐜𝐞 𝐨𝐟 𝐬𝐡𝐢𝐭.❞ 👮🏻‍♂️🔫 ()

VasaX

Trochu jsem se bál do tohohle kousku jít, protože Setha Rogena mám docela rád. Komedie ve které hlavní protagonisté jsou charakterem nesympaťáci (a tím nemyslím ty sympaticky nesympatické mouly nebo outsidery), vzbuzuje už od počátku obavy. Bohužel oprávněné. A o to více zvýrazněné tím, že v ostatních rolích se najdou sympatičtější charaktery. Jediný žánr, kde mi nevadí, že od začátku nefandím hlavním hrdinům, je horor. Protože na konci můžu mít radost, že si to většina z nich stejně odskáče. U komedie bohužel tenhle bonus chybí a člověk se tak nemá na co těšit a musí to skousnout. Naštěstí "Ronnie" průběhem času omele hrany a člověk s ním pak i sympatizuje (ne ve všem, třeba v jeho natvrdlosti ne...) a ve výsledku se to všechno tak trochu srovná. To se bohužel nedá říct o jeho vysněné blondýně, protože ta je pizda od začátku do konce. Humoru je tu myslím tak akorát, scénář není taky úplně přímý ale takový trošku roztálý do stran, takže výsledek nepřipadne jako klasická kostra s nalepenými herci a pár gagy. Ke konci se příběh a to i s koncem stane poněkud bizarní, ale co už. Pobavil jsem se a určitě nenudil, to se u komedie počítá. ()

zdenny

Seth Rogen se stává Willem Ferrellem. Což znamená, že by možná i mohl být slušným hercem, ubral se ale cestou, kdy ve většině rolí bude hrát pitomce. To z něj v mých očích dělá herce, který mi nevadí, ale nemohu jej mít rád a nemohu si jej nějak zvlášť vážit. Komedie to byla velice trapná. Co by taky člověk chtěl po příběhu, kdy pitomec z ochranky v obchoďáku vyřeší případ a udělá voly z celého policejního oddělení. Nemám chuť jmenovat ani jednu trapnost z celé škály, kterou film oplýval. Rád jsem se díval pouze na R. Liottu. ()

Brain-D

Musím to prostě vytáhnout protože tohle byla největší nálož od Setha Rogena, kterej tu dělá takovej poprask až to není možný. Bavil jsem se královsky. Znovu jsem to viděl v tv a válel jsem se smíchy. Jedna z nejlepších komedií zaručeně !!! Moje gusto. ()

masw

Těžko tohle hodnotit ze začátku je to komedie, pak je to drama. Seth Rogen je fakt dobrej, ale Ray Liotta jako detektiv naprosto výborný. No film má zajímavý příběh a máte chuť se dívat až do konce, ikdyž Vás čeká menší klišé. No nic nového film nepřináší a mě trochu zklamal. Ale na pár scén nezapomenu, zvlášť bitku Liotta VS. Rogen. Nebo když Seth Rogen mlátí toho chlápka z King of Queens. :) ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)