Komentáře uživatelů k TV pořadu (95)

• AngelAngie

Možná klasika našich obrazovek, ale pro mě utrpení...(29.11.2008)

• TheMaker

Tohle mne nikdy nebavilo ! Co si pamatuji, tak jako malého mě to nesmírně sralo !(14.4.2009)

Ve vysílání pod původním názvem už od roku 1984 ! Původní animace mnohem lepší než ta dnešní s kočkou..Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=SkAEWoNeWAM&feature=related(29.11.2008)

Výchovný záměr seznámit děti s lidovou písničkou je nepřehlédnutelný, jde nicméně o sympatický projekt, jehož životaschopnost dosvědčuje počet vyrobených dílů a četnost repríz. Pořad je určený spíše malým dětem a jde v prvé řadě o ty písničky, takže nevadí papundeklové kulisy. Starší díly mi přijdou celkově kvalitnější než pozdější produkce. Celkový dojem: 55 %.(17.4.2009)

• Ded@M@tes

Zpívánky mě teda vůbec nebraly a jen málo kdy to netrhalo uši. Možná tak horší vzpomínky zůstaly napořád. / Viděné epizody cca *8.dílů / ( Hodnocení: 1/10 )(20.4.2012)

Čím víc papíru, tím lépe!(14.4.2009)

• MM_Ramone

Ako malý chalan som "Spievanky" z duše nenávidel. Ani sám vlastne neviem prečo. Dnes v tomto projekte vidím celkom zaujímavý nápad, ako prostredníctvom známych hereckých osobností, ktoré spievajú tradičné, ľudové piesne, ukázať mladej generácii, že sú aj hodnotnejšie hudobné prejavy ako len retardovaný hip-hop. **(11.12.2008)

• Phobia

Coby malé parchantě jsem byla "Zpívánkami" značně zpruzená - hudební výchova nepatřila k mým oblíbeným předmětům, jakkoliv jsem Internacionálu, Píseň práce i mou oblíbenou Partyzánskou píseň pěla nesmírně procítěně a se zanícením čerstvé pyjonýrky. Malý člověk se nemohl dočkat, až bude na obrazovce drandit Večerníček a zatím tam ve studiu otravovaly sereblity s lidovými odrhovačkami a únavným opakováním, matkou moudrosti! 25%(9.3.2011)

Když jsem na Zpívánky narazil, tak jsem si je většinou utéct nenechal. Teď bych asi těch 5 minut u českých lidových písniček nevydržel. Dávají to ještě vůbec?(2.6.2009)

ale jo, sice jsem to nikdy nijak extra nebaštil, ale když to teď zahlédnu, je to slušný retro a rád se na ty přehrávající a na plejbek "zpívající" osobnosti s úsměvem kouknu... asi jako na tuhle slečnu (v rámci branže) :-) 60%(11.12.2008)

Předvečerníčkové Zpívánky byly milé...(16.2.2010)

• Stegr

0% - Shit na entou...(11.1.2009)

• Šakal

Nic moc, ale pořád je mi to mnohem bližší a sympatičtější než Eso s mistrem „crashem Ferrari“, pánem kožichů a sběratelem dívčích kalhotek Leošem Marešem. p.s z hudebky jsem měl vždy za 2 (vlastně jednou to "vytáhl" bednou od whisky na 1-čku a čest svému jménu jsem tak rozhodně nedělal, (sorry Béďo), pokud by to někoho zajímalo....... Mé srdce (stejně jako uživ. canakja) bylo jinde. I já se těšil na večerníček! Otec a jeho peněženka by mohli vyprávět, když jsme pelášili 140-kou a "naháněli" Krakonošské pohádky. VB tenkrát nějak neměla pochopení.... a vlastně tam vznikla moje celoživotní nenávist.(6.10.2011)

• Smok

Bude sa dať hodnotiť aj Cvičme v rytme a Nedeľná chvíľka poézie? Opravujem: "Nedeľná chíľka poézie" sa hodnotiť dá :( Vďaka MM_Ramone.(11.12.2008)

• WANDRWALL

Děti se v Zpívánkách mohly seznamovat s lidovou písničkou, naučit se ji a pak se s ní předvést rodičům i ve škole.***(4.10.2010)(5.10.2010)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |(24.10.2013)

• iamek

Moc si Zpívanky už nepamatuju, ale jako malé dítě jsem to nesnášel.(16.10.2009)

• Chrustyn

Tohle jsem nesnášel už jako malej. To staré úvodní "intro" mě iritovalo stejně jako ta pitomá, vypasená kočka v novějších dílech.(31.3.2009)

Záleží, na jakou notu jste naladěni, ale když Jitka Čvančarová zapěje v doprovodu cimbálovky "V širém poli studánečka", nebo David Suchařípa spustí "Když jsem šel Putimskou branou", tak proč na té krátké studiové folkloristice hledat chyby?(31.5.2009)

Já, ty, my, vy, no prostě všichni si někdy, někde, s někým, zazpíváme nějakou písničku. Ať už je to některá z rádia, či televize, nesmí chybět ani ta ze Zpívánek.(3.6.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5