Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

pirate

Melman a Glorie mají už o hodně méně prostoru, podobně tak Marty, který sice nemá málo prostoru, ale už není tak důležitý a ti dva opičáci spolu s Morrisem a Mortem jsou na tom nejhůře. Největší pozornost strhává jako obvykle Alex, pak také nově příchozí postavy a tučňáci s králem Jelimánem se ještě dobře drží. Pár vtipků se sice najde a zábavný děj také, ale vtip je v tom, že za prvé o Madagaskar vlastně už absolutně nejde a za druhé, že cirkus je každé druhé pohádce nebo hromadě animácích, takže je to docela neoriginální a ztrácí celkové kouzlo. Jediné potěšení spočívá v tom, že film není naštěstí nudný a tak se na něj dá v pořádku dívat, ačkoli nepřinese nic nového. A kvůli tomu dávám 55%. Lehoučký nadprůměr. Možná bych šel i na 60%. ()

Sengee

Zatím nejslabší díl Madagaskaru a doufám, že nebudou dělat další díly, aby tomu filmu nějak neublížili. Zatím se to ještě drží na té úrovni skvělých animáků, ale příběh se tentokrát trošku táhnul a nebylo tam tolik vtipu, jako v předchozích dílech. Líbilo se mi podání postavy tygra Vitalyho a charakter paní Duboisové. Zajímavosti o filmu Madagaskar 3: - Řasy postavy Gia mohou být rozhýbány v 96 směrech. - Alex má více než 2 000 ovládacích prvků – animátoři ho mohou nastavit skutečně do každé myslitelné pózy. - Každá postava v davových scénách mohla mít až tři těla, šest hlav a různé kostýmy; dohromady se jednalo o více než 19 milionů unikátních kombinací. ()

Allein4

Rozhodně jsem očekával víc a v závěru ten blikající cirkus za podtextu Katy Perry? O.M.F.G.. Byla to nuda a velký pád Madagaskaru z předchozích dvou výstavních dílů někam hodně dolů. ()

Radim98

Velice milé překvapení! Málokdy si třetí díl vede takhle dobře a to dělá z Madagaskaru vyrovnanější sérii než je třeba Shrek...Nepřekvapilo mě ani tak že jsem se bavil, ale že jsem se bavil celý film bez hluchých míst. Ano, některé scény jsou už opravdu na hraně, ale pořád lepší než moralizující nebo poučné pasáže...U animáků hodnotím zábavu a ta byla super. ()

karel63

Opravdu se trojka povedla. Na rozdíl od jiných trojek se tvůrci nemají za co stydět. Vynikající animace, špičkový výraz medvědice a skutečně humor. Bravo. ()

vlk++

Trojka vaří z předchozí dvou dílů a částečně i jiných animáků, šou se známými postavičkami, u které se chcete bavit, skvělý dabing... ale mě osobně chybělo více hlášek v hantecu od lemouna Morrise ;) Rychlejší a více odbyté, průměrné, ale dětem se bude líbit :) 3* za některé hlášky. "Tanec je nesmyslný pohyb, při kterém se nikam nedostaneš." Marty (zebra) ()

bSaR

Madagaskar 3 dokázal co dnes už málokdo. Překonal druhý, ale především první díl. Moc příjemná podívaná, kde je čas na zábavu a zabrnkají nám i na emoce. Jeden z nejlepších animáků roku :-) ()

Djflash

Madagaskar do třetice všeho dobrého. Staří známí hrdinové jsou opět zde a tentokrát se chtějí vrátit do své rodného domova v New Yorku, a při té příležitosti procestují Evropu křížem krážem., Tvůrci třetího dílu chtěli zřejmě skloubit dva prvky lehkost a jednoduchost a, to je možná důvod proč mě prvních zhruba čtyřicet minut děje přišlo až příliš infantilní Jediné co mě v této fázi filmu pobavilo, byli páni tučňáci, kteří mě i napotřetí dokázali rozesmát, Naštěstí druhá polovina snímku je mnohem barevnější svižnější a hlavně zábavnější. Cirkus tomu dodal ten správný šmrnc a nové postavy osvěžily celý děj příběhu a film tak dostal zcela nový a správný impuls. Co nesmím opomenout pochválit je výborně koncepčně vytvořený soundtrack, který do filmu skvěle pasuje. Podle mého názoru patří třetí pokračování Madagaskaru mezi tuctové 3D animáky, které postrádá kvalitu. Mám takový pocit, že se z celé série pomalu, ale jistě vytrácí zábava, a stává se z ní průměrná zábava, která je určena již jen výhradně pro dětské publikum. ()

A.lis

Nebylo to špatné - prostředí cirkusu je celkem bohaté, takže bylo co vymýšlet. Ale mně se stejně nejvíc líbil první díl. ()

Alvin

V paměti mi utkvěla docela zdařilá postava Chantal DuBois, pár skečů s tučňáky a lemouny, pak dlouho, dlouho nic, cirkus, kvartet čím dál nudnějších hlavních hrdinů, nějaká srdceryvná scéna, další srdceryvná scéna, happyend a titulky. Oddychovka to je, zbytečné pokračování taky. Ale dokud bude značka Madagascar sypat tři čtvrtě miliardy USD, tak o zbytečná pokračování nebude nouze. ()

Tom25

Madagaskar 3 udělaně neočekávaný animovaný a překrásný film. Toto sem si nikdy nemyslel ,že Madagaskar 3 bude tak užasný, co musím říct ,že opravdu je lepší než předchozí díly dá se na to dívat klidně i 2 krát bych to skoukl , nic se nedá vytknout skvěle pobaví ty atrakce cirkusoví ty různé barvy a ty užasný efekty prostě Wauu! :D Nemá to chybu ,moc vydařený díl a za to se musí dát velké díky Režiserům! Na ten to filmík animovaný bych doporučoval jít každému skvělí příběh a opravdu užasně vydařený pro to si odemne Madagaskar 3 zaslouží 100%.(*****) ()

komando20

no madagaskar si stale drži svoj štandar a to je lepší priamer pri ktorom sa človek nenudím a dokaže sa schuti zasmiať, snáď sa dočkáme aj 4 ()

KiJi

JÁ SE RÁD SMÁT, RÁD SE SMÁT. A to budete dělat po celou dobu filmu. To vám garantuji. Protože trojka je super jízda, tvůrci sází jeden gag za druhým, fórek za fórkem – vše odstartuje Mort hláškou (po sežrání narozeninového dortu pro Alexe; hádejte, kdo v jedničce slavil narozky?) – „moje bříško vám chce něco říct“, a totálně se pobleje. Scény podbarvuje, doplňuje nebo vytváří výborně namíchaná hudba. A hlavně, tvůrci nic neřeší, žádná logika, děj ubíhá rychle jak dravá řeka. Nevytváří žádný velký příběh, morální odkaz. A právě v tomto animáku to skvěle zafungovalo. Ano, je tu jakýsi nástin příběhu, drobná zápletka, která uzavírá trilogii – naše parta se nejprve chtěla dostat ze zoo, pak z ostrova, a teď směřuje zpátky do zoo; z Afriky rovnou do Monte Carla, jen tak, prostě doplavou. Jenže jak se nepozorovaně dostanou do USA, když navíc jim je v paták dravá francouzská policejní lovkyně zvěře? S cirkusem. Film je totiž tak akční, rychlý a zábavný jako manéžová estráda. A ty čtyři hvězdičky jsou mimo jiné za výbornou narážku na Cirque du Soleil. ()

Chlo0opek

Co to proboha bylo? Rozhodně nejhorší Madagascar ze všech. Hnusně moc barevnej, hudba děsná, příběh o slabej, francouzká agentka trapná, humor se sem už nevlezl, no prostě po povedených předchozích dvou dílech hrůza. Naprosté zklamání. Lepší 1*. ()

veere

Super! Ujetý, vtipný a pravděpodobně nejlepší animák roku. Od utahané jedničky je každým dílem lepší. ()

Hrobař

S chutí bych dal dvě, ale je pravda, že byly fóry kterým jsem se dost smál. Třeba tomu vypínání světla. Jinak to je ale slabotka. ()

Omc003

Jedna hvězdička za soundtrack a druhá za "Puntíky, afro." Víc si tenhle kýč nezaslouží. 95% filmu působilo vyloženě trapně. Se svými dvěma předchůdci se tahle slátanina se strašným "italským" dabingem nemůže rovnat. Škoda peněz... ()

Delthrien

Jeden z mála filmů, který začínal u takového lepšího průměru a (dle mého názoru) zlepšuje se. Je to asi jediný film, který čím víc je absurdnější, tím je geniálnější. Ano, občas mě štvaly samoúčelné scény "jen pro pobavení" a také čím dál větší nesmyslnost, jakákoli ignorace i základních fyzikálních zákonů, ale tohle je přesně ten typ komedie, na kterou se jde, aby se nemyslelo. Prostě vypněte mozek a užijte si pestrobarevnou zábavu, která sice asi po pár shlédnutích omrzí, ale jako jednorázová záležitost je naprosto geniální. Pro mě 4*. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)