Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

Lucije

Naprosto báječný Tom Selleck a ostatní obsazenstvo taktéž. Pěkně strávená hoďka a půl. Superscéna - kolo pravdy a odhalení Spencerova původu :oppp ()

Bohi

Dobrý film něco na způsob ZATÍM SPOLU,ZATÍM ŽIVÍ ale podstatně horší. Největší problém je že se v první části filmu v podstatě nic neděje . Nebít nádherné Katherine Heigl a druhé části filmu tak by byl snímek o ničem. ()

PetrB

Nadprůměr dnešních romantických komedií. Děj sice nedává tak úplně smysl, ale člověk si u tohoto filmu odpočine dost. A o tom podle mě tento druh filmů je. ()

jay are

Občas zábavné, občas mě to vytáčelo k nepříčetnosti. Týkalo se to hlavně K. Heigl a jejího ječení, v první části a jejího naprosto nelogického chování v průběhu celého filmu. 3* jsou za slušnou akci a jednoho z mých oblíbenců A. Kutchera. korekce: Vyspal sem se na to a ten film mě dneska ráno štval ještě víc než večer. Ani A. Kutcher tuhle pohromu nezachránil. Snižuju hodnocení o 1* a to jsem ještě milosrdný. ()

Tomy_TO

Tento film je jedna sympaticka blbostka. Sice to nie je komedia pri ktorej sa nebudete moct prestat smiat ale urcite je to film ktory vas zaujime. Aspon podla mojho nazoru. Nieco na sposob Pan a pani Smithovci. ()

Signore

5/10 Za podobně naladěným filmem s Pittem a Jolie zaostává tento snímek o pomyslné tři koňské délky, což rozhodně nezhojil "překvapivý" závěr. Navíc Kutcher (milé dámy, nedejte na mě) postrádá jakékoliv charisma, kterým by byl s to sou roli "uhrát". ()

Davvee

Klasická priemerná romantická komédia. Keby že tam nie je Ashton Kutcher, a par tých akčných scien tak dosť nuda. ()

siki37

čosi ako Pán a Pani Smithovci pre divákov s IQ 70 a menej. neveril by som, že po normálnych 2/3 filmu môže nasledovať tak trápny koniec. hanbím sa, že som to dopozeral celé ()

marysa

Najprotivnejšie na tomto filme je postava Kathrine Heigl. Je veľmi ťažké dopozerať film, kde je tak nesympatická ústredná postava. Vlastne som ten film poriadne ani nevidela, aj keď som ho dopozerala do konca, ale len preto, že mi bežal ako podmaz k inej činnosti.Proste som nebola schopná sa na to plne sústrediť... ()

Mort09

Vrahouni rozhodně nepatří mezi špičkové komedie, ale i tak jsem se u nich celkem bavil. Děj je naprosto prostoduchý, což vyvažují slušné akční scény a rychlý spád událostí. Ústřední dvojice je docela sympatická, ale místy zbytečně přehrává. Prostě průměrný film. ()

dogrose

Rozběhlo se to celkem slibně až do střihu "po letech". Dál byl scénář spíchnut, co bylo po ruce, je to otravné, proboha, co nás ještě do konce čeká. Chudák CatharineO´Hara tam pořád jen nasává, a to včetně kojenecké lahve. Když se nakonec dovídám, že všichni kolem jsou agenti a jede v tom papínek, tak se bojím podívat na jakoukoli další takto monstrózně propagovanou komedii na komerční tv. Pro mne ztráta času. ()

agent_barton

Mr. & Mrs. Smith, tentokráte v podání Ashtona Kutchera a Katherine Heigl za účasti Toma Sellecka, jehož postava je již od samého začátku naprosto předvídatelná. Jeho herecký výkon je však i přesto jedinou silnou stránkou celého filmu. Jedno shlédnutí stačilo. ()

Sathine

Řekla bych, že první polovina filmu opravdu uběhla velmi rychle a docela dost jsem se nasmála. Samozřejmě, opět typické hollywoodské klišé - pár se vidí a po vteřině ví, že si jsou souzení a milují se nade vše až do smrti. Jakmile ale začali Spencera honit najatí vrahouni a Jen to zjistila, tak to už bylo ubohé. Pochybuju, že by to takto mohlo aspoň ze setiny procenta být i ve skutečnosti, a proto mě takové převraty nikdy moc nebaví. ()

2sistem

Musím hodnotit jednou hvězdou, protože nemůžu najít na filmu něco pozitivnějšího, než že se na to dalo koukat. Myslím že Luketic má lepší komedie než jsou Vrahouni a tohle bylo doslova "šlapnout vedle". Nemělo to pořádný příběh, nad kterým by se dalo aspoň trošku přemýšlet a musel jsem se hold smířit s tím co nám režisér servíruje. Kutcher mi zas tak nevadí ve slaďácích ale pro akční filmy se nehodí, nemá tu správnou drsnou image jako agent. Heigl je pěkná herečka a bylo to snad jediné na co se dalo koukat. Příběh a herecký výkony tedy opomenu, ale ani moc tý zábavy jsem neužil. Místama dost trapný a nesmyslný, takže je mi líto, protože dle traileru se to tvářilo na lepší hodnocení. ()

teniska.vans odpad!

po tom, co hrala Katherine Heigl v Chirurzích, nemůžu uvěřit, že klesla k takovému sranci. Mimochodem v pulce jsem to přepla na mnohem zajimavější dokument, kde si opice olizovaly zadky ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky