Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

WoWoW

Film, co se za každou cenu snaží být cool. A v mnoha momentech se mu to daří. Ovšem, jedna věc byla špatně. A to, že nenechali Kevina Smitha napsat scénář, protože kdyby to bylo podle něho, bylo by to jiné. Podlé mého názoru vtipnější a asi i trochu míň akční. Škoda. ()

O´Neill

Původně jsem chtěl dát hodnocení jako Bengám v záloze. Nicméně jsem se rozhodl počkat, a zkusit reprojekci - a po úvaze následně dávám krásné čtyři hvězdy. Jistě, nudné scény tady jsou, nicméně člověk může aspoň na ty skoro dvě hodiny vypnout, a když vidí jak Bruce s Tracem válí, je to prostě paráda, a tihle dva jsou taky hlavní důvod proč jsem nakonec navýšil na čtyři hvězdy. -Yippee-ki-yay, motherfucker! -I've never seen that movie. ()

Nach

Průměrná komedie se skvělým Brucem Willisem a stejně kvalitním a humor nahrávajícím i skórujícím Tracy Morganem. Až na plytkost a ohranost scénáře se jedná o kvalitní počin, který má bohužel tu jednu vadu na kráse, že krom těch pár scén zapadne mezi jiné zapomenutelné komedie, které na toto téma byly v průběhu času natočeny. Je to škoda, protože Cop Out ten potenciál být něčím výjimečný, skutečně měl. 70% ()

JohnRambo

Jednoducho špica, špica a špica! Maxipack skvelej zábavy. Komédia plná inteligentného humoru a skvelých hercov. Moja No1 komédia posledných mesiacov, ak nie rokov. ()

wohna

Clerks, Zack and Miri Make A Porno, Jay and Silent Bob.. a teď i Cop Out. Filmy od Kevina Smithe, které měly zvláěštní náboj a šťávu. A Cop Out měl i něco víc. Akce na rozdávání. Bruce Willis a Tracy Morgan. Skvěle složená hlavní dvojice. Scénář, zápletka a dokonalé dialogy. Není nic, co by ten film neměl. Ano, čekal jsem něco vtipnějšího. Ano, čekal jsem akčnák od začátku do konce. Ale i tak ty čtyři hvězdy dát musím! ()

TomikZlesa

Abych ohodnotil 5* musel jsem si odmyslet že tohle točil geni(t)ální Kevin Smith. Jako detektivka a slabší odvar Lethal Weapon skvělé, ale na Smithe slabota. ()

cubajz

průměrná komedie, která nemá s "klasickým" Kevinem Smithem nic moc společného, celkově působí málo promákle a poněkud rychlokvašně. ()

Wormboy

No co napisat na tento film? Syntpopshitbuddymovie s badguyom alla Rytmus....a priserne otravnym Tracy Morganom...chudak Kevin Smith, ze jeho meno je spajane s tymto filmom. ()

Flynn

Má tohle Bruce vůbec zapotřebí? Hrozná kravina s šíleně nepříjemným černochem, který založí kariéru asi jako Martin Lawrence=tuny keců o ničem, zvětšené nozdry vyjadřující 85% jeho pocitů, nepříjemný hlas... za pár let ho očekávám v roli převlečené důchodkyně, která pracuje v utajení jako policajt. Hrůza děs, Bruce tam vůbec nezapadá, není to ani vtipné, ani akční, je to prostě otravné, hodně těžko dokoukatelné. ()

J0hny5

Tuctová americká akční komedie. Nic nového pod sluncem, dva policejní parťáci zas řeší po svém nějaký ten případ. Na křižovatku smrti to nemá a na smrtonosnou zbraň už vůbec ne. Tu zmiňuju jen, protože si na ni ve filmu hráli, nemělo jít doufám o parodii na ni.) 55% ()

Hrůša7

Já si jen říkám " Źe má todhle Bruce Willis ještě za potřebí " . Zestárlý plešoun ( mimo. můj oblíb. herec ) jakoby šlápl vedle a jen za sebou zametá Hollywoodskou slávu, kterou on jistě má, touto lacinou a jednoduchou komedií. ()

necisty

Tady bych zas dal 5, protože nechápu filmové fajnšmekry co to zas kritizují. Ale beru ohled na to, že mě zase neseděl humor z Čtvery vánoce... tady jsem se ovšem náramně bavil a div jsem kolikrát v buse SA nevybuchl smíchy:). Asi dobré duševní rozpoložení:). ... Líbí se vám to? Secvičovali jsme to tady skoro hodinu. ()

Juto

Taká pohodička sčasti som sa aj zasmial, ale humor mohol byť lepší. Vôbec sa mi tam nehodil Bruce Willis. 6/10 ()

Davosh

Po trailerech jsem očekával jen to nejhorší a opravdu jsem měl strach, co z nového počinu Kevina Smithe vyleze. Po shlédnutí můžu říct, že jsem byl příjemně překvapen. Film odsýpá, Willis s Morganem jsou opravdu skvělá dvojka a celý příběh byl jak klasická parťácká akční komedie z 80. let. Vezmu-li ale v potaz, že se jedná o film, který natočil právě Smith, nemůžu předstírat, že jsem nebyl zklamán. Jedná se totiž o první Smitův film ve kterém ani zdaleka není vidět jeho rukopis (něco jako Jersey Girl ale v tomhle směru ještě horší). Kde jsou pověstné Smithovi dialogy? Pár náznaků, pár odkazů na filmové klasiky, ale celkově po komediální stránce velké zklamání. Po těch zbývajících však všechno klapalo jak mělo, takže na pěkné 3* film v pohodě doputoval. ()

c.tucker

Akční komedie takového rázu mám rád, je to správně postavené na hlavu a ať pocta či zesměšnění 80kových žánrovek se tu koná na celé čáře. Partnerstvích ústřední dvojky funguje a když se přidá i S.W. Scott, tak je to super. Když v úvodní scéně padla hláška "Yippee-ki-yay, motherfucker" a Bruce na to, tak tohle neznám, jsem se zasmál z plna hrdla. ()

campix

Hodně mě překvapilo spojení Willis - Smith a zprvu jsem byl velmi znechucen. Do čeho se jen ten Bruce pustil a co to je tam za toho uřvanýho černocha s pusou od huby buby, ale postupem času se povedlo i pár zajímavých vtípku tak jak se nabalovali další postavy (hlavně Sean William Scott a Adam Brody). Nakonec se vykrystalizoval celkem příjemný film, ale to je na Kevina Smitha opravdu málo. ()

Icefist

Naprosto průměrná akční komedie o dvou ulítlejch policejních parťácích, jichž jsme viděli dost a dost. Tentokrát mi u Kevina Smithe chybělo to něco navíc, co by snímek ozvláštnilo. Willis hraje svýho klasickýho poldu, Morgan zastává pozici ukecanýho černocha. Nejvíc mě asi potěšil šílenec S.W.Scotta, i když jeho postava až tolik prostoru nedostala. Jednou se to vidět určitě dá, ale žádná kulervoucí pecka to neni. 60 % Oblíbená část- S.W.Scott a jeho výstup se spoluvězněm ()

Šimpy

Výborný oddychový filmek. Miluju, když si willis ze sebe dělá srandu a přitom se u toho neshodí. nejlepší je scéna ze začátku při výslechu. A pak " Nebylo by marné, kdyby nás hrál Kevin Costner a Robert De Niro". "Tak tenhle film jsem neviděl". ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010