Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

Kryton

Průměrná komedie o dvou poldech co více kecají než konají. Bruce Willis místy paroduje sám sebe, Tracy Morgan je otravnější než Chris Tucker a Sean William Scott zemře dřív, než začne více bavit. Po většinu doby je trapnost nad vším. Akce ušla. V souboji s Benga v záloze jasný poražený. Kevin Smith dostal velké peníze, relativně silné obsazení, ale také okovy. Kevine zklamal si mě! ()

Rosana

Další akční film o hloupých policajtech, jak ke šťastnému řešení náhle přišli. Nebýt poldy Willise a parkuristy Stiflera, který neměl chybu, tak by to byl totální odpad. Dvě sympatické postavy ale nezaručují úspěch. ()

SaNcHeZ_cz

Proč Kevine? Smith v roli rutinérského nádeníka servíruje jen lehce nadprůměrnou komedii, která co do zábavnosti nemá moc společného s jeho předešlou tvorbou. /// Bohužel s odstupem musím jít s hvězdou dolů. Tracy Morgan je otravnější, vtipnost scénáře je na podruhé od dost slabší a celé je to navíc až příliš průměr. Chápu proč to Kevin Smith udělal (což vysvětlit i ve své Q&A, nicméně to neznamená, že bych měl nějak nadhodnocovat čistokrevně průměrnou policejní buddy movie, která má v ústřední dvojici navíc jednu z nejotravnějších postav historie. ()

MartinezZ

30.5.2010 ~ Jak může asi skončit snůška největších policajtských klišé, hrajících si na komedii? No jako sračka! Nevtipná a trapná. ~ Jednoduše: Bruce je starej velkej opotřebovanej tvrdej policajt, ten černoch je blbej, trapnej, malej. Oba dva jsou pitomý a v trapnosti, zaměňované za vtip, se velmi úspěšně neustále trumfují. Černoch si myslí, že mu manželka zahýbá, Bruce už je rozvedenej a vdává dceru. Jeho manželka si mezitím vzala pracháče, kterýmu nemůže Bruce z finanční stránky věci sahat ani po $100 fusekle. A tak jde Bruce prodat baseballovou kartičku za pěkných pár tisíc, když v tom ho přepadnou zloději a kartu ukradnou. Oba blbci poldové jdou za kartou a zapletou se do mexikánskýho obchodu s drogama. Do toho je černoch dalšíma detektivama obviněnej z korupce, ale všechno dobře dopadne a jako největší debil nakonec vyzní nový bohatý manžel Brucovi ex-manželky, který všechno cáluje, takže by mu měl spíš Bruce líbat ty fusekle. ~ Mimochodem, film je napěchovanej ftipem a za celých cca 100 minut jsem se zasmál jen jednou a to asi ještě jen proto, že se tam pitomě gebili všichni tři v záběru ("Jakej pomeranč?"). Jinak je to okoukaný, předvídatelný, nepřekvapující, nevtipný, trapný, posouváníhodný a vůbec plno dalších zbytečných pitomostí. Tohle je fakt děsný. Nebýt Bruce, pomeranče, hezký černochovy manželky a mexický milenky, pošlu film do pekel horoucích. ~ PS: Kašlete na tuhle pitomost a raději si pusťte Posledního skauta. Oproti 'Poldům' nebe a dudy. ()

ArsenalEagle

Dokonalá komedie, ale asi ne pro každého. Willis je výborný, Morgan také, stejně je ale nejlepší S.W. Scott v roli obtloustlého zlodějíčka :D. Mnoho vtipných gagů a akčních scén. Pro pobavení a odreagování "Otevři ten pytel.." :D ()

Jillen

Poldové nejsou špatným filmem. Smith sice působí, jakoby režíroval za trest, ale těch 107 minut příjemně uteče, takže spokojenost. Trailery lžou. ()

Popluh

Průměrný neoriginální scénář s pár slušnými hláškami, pohodové obsazení a nájemný pracovník Kevin Smith plnící si svůj sen o filmu s Brucem Willisem držícím zbraň, zabíjejícím záporáky pověstným vykouknutím z poza rohu. Snesitelný průměr, příště by to ale chtělo kromě Smithovi režie i jeho scénář. 60 % ()

Vyrida

Strašně odlehčený akční film u kterého jsem se opravdu nejednou ze srdce zasmál, ale to je asi tak vše co bych tomu to filmu přičetl k dobru. On už samotný celý příběh je postaven kompletně na hlavu a věrte mi, že po nějaké době jej úplně vypustíte z kebule a budete se jen tak bavit nad vtípky ústřední dvojice Bruce Willis a Tracy Morgan. Nejvtipnější scénu má však nasvědomí někdo jiný a to S. W. Scott, který mé celkové hodnocení zvedl ještě o jednu hvězdičku sám. Zkrátka pokud se chcete jednoduše pobavit, vyčistěte si hlavu a pojďte směle do toho. V opačným případě doporučím raději jiný Willisův film. ()

Riddick77

Kevina Smithe nijak zvlášť nežeru a tenhle snímek to opravdu nezměnil. Je to prostá nuda, která vyjma několika světlých momentů není ani moc vtipná, přičemž akce též docela málo. Už jen výčet nedostatků poukazuje na fakt, že Bruce Willis a Tracy Morgan to vskutku nezachránili, někdy se na nekvalitách filmu i podepisují. Charaktery jsou hloupé a nazáživné, příběh lineární a bez špetky originality. Nuda, nuda, 1-2 dobré žerty, nuda, akce, nuda. 4/10! ()

GodComplex

Pribehy ze zakulisi tvorby filmu Kevina Smithe jsou mnohem zabavnejsi, nez samotny film, na kterem krome super 80's style hudby a Bruce neni zajimaveho vubec nic. Uz dlouho jsem nevidel nic tak trapneho jako je Tracy Morgan. 4/10 ()

buldock

Tenhle Smithův snímek bych kvalitativně přirovnal k jeho staršímu počinu "Táta na plný úvazek". Poldové trpí hlavně špatným scénářem , dost často nudí a z toho nekonečného žvatlání Tracy Morgana se mi v druhé polovině občas zvedal kufr. Nejlépe to shrnul kolega "predators" když napsal , že je něco špatně na filmu , ve kterém hrají prim až třetí housle. Kevin Smith prostě tentokráte šlápl vedle. Film: 60% ()

Macejko

Nenápaditá komédia, z ktorej doslova cítiť, že Smith sa pri jej natáčaní musel zúfalo nudiť. Po energii a vtipe skvelých filmov ako Zack a Miri, Clerks, Jay and Silent Bob atď., tu nie je ani pamiatky. Vtipy v drvivej väčšine nefungujú, resp. nefungujú tak dobre, ako by mali, narážky na iné filmy sú tam vtesnané na silu a navyše to má dosť hrozný soundtrack. A predsa dávam relatívne vysoké hodnotenie. Je to zásluha Willisa a Morgana, ktorých postavy sú sympaťáci, prebieha medzi nimi slušná chémia a ich herci sa evidentne dobre bavili. Ale aj tak rozhodne nechcem vidieť Smitha kráčať touto cestou. ()

zipper111 odpad!

Ne, ne....ne...opravdu....ne..ne ne a ne! Ani jsem to nedokoukal, ten neskutečně idiotskej a trapnej černoch mě po chvíli naprosto odradil, ne...ne...fakt ne prostě... ()

Tony.cs

Po asi čtvrtém shlédnutí dávám pět. U komedie se má člověk zasmát a já u týhle chčiju. "To je francouzky." ..."Piere fififufu vali vu ehm ...dijon hořčice ty parchante jdeme tam!" ()

gogos

Velice vydařená žánrovka. Cop Out je film přesně ušitý na míru pro Bruce Willise. Jasně, od Kevina Smithe jsme možná čekali něco jinýho, ale prostě zábavná policejní akčňárna vždy potěší... Bad Boys to není, ale 4* si to zaslouží! ()

Bat55

Tak na takúto hovadinu sa len tak nenarazí. Bruce Willis je tradične charizmatický a nevyzerá aspoň ako totálny idiot, ktorý to robí schválne. Bohužial, o výkone Tracy Morgana to neplatí. Film je plný hlášok, ktoré ma nechali chladným (až na dve.tri scény). Dokonca ani William Scott nebol tak zábavný ako v iných filmoch. Problém tohoto filmu je v tom, že je až prehnane humorný a nakoniec vyzerá ako paródia na sama seba. Už len mená filmu sú tragické (Šunkáč) a Kevin Smith ma celkovo sklamal. Scenár je tradične tupý, zápletka primitívna a spracovanie priemerné. Čo nakoniec vytvorí veľmi slabý film. Veľmi slabé 2*. /30%/ ()

blackrain

Takovou dvojici policajtů, aby jeden vážně pohledal a to nemám na mysli rozdíl v barvě pleti obou hlavních protagonistů, i když ten černý polda byl celkem šílenec a taky obstarával veškerou legraci. Drsňák Bruce se tváří super drsně a občas vykouzlí i nějaký ten křečovitý úsměv a neustále hláškuje. Úvod ve vyšetřovací místnosti mě posadil na zadek a málem mi spadla čelist. Parádní oddychová záležitost. ()

kaylin

Jako že jsem skoro bezmezný obdivovatel tvorby Kevina Smithe, tak tohle jsem naprosto nepochopil. Bruce není špatný, ale je to pro něj celkem klasická role, Tracy Morgan je otřesný a ukazuje se, že v televizním, krátkém formátu je snesitelný, na jeho postavě "30 Rock" s mnoha vtipy stojí, ale to samé se ve filmu nekoná. Problém je i v tom, že Kevin Smith chtěl natočit komedii, ale podle všeho si ráno nedal vtipnou kaši. A tak kaše vznikla z tohoto filmu. Diváku trp. ()

suicide

Byl jsem opravdu zvědavý na policejní duo tvořené klasickým starým klaďasem (nebo záporasem dle okamžité role, samozřejmě, ale v každém případě klasickým) a ulítlým protagonistou ještě ulítlejšího seriálu 30 Rock. Bruce Willis je Bruce Willis a Tracy Morgan je blázen, ale kupodivu jejich spolupráce docela fungovala. Možná jsem ji přijal o to nadšeněji, čím více se blížila a snažila blížit a vzdát poctu těm starým parťáckým filmům. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010