Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

EmilHS

Béčkové filmy mám rád a klidně jim dám 5 hvězd, pokud mě rozesmějí. Ale tento film o žralokovi a chobotnici mě bohužel nenadchnul a utvrdil mě v tom, že prostě žraločí béčka nejsou můj šálek kávy. Postavy byly více nudné než komické, žralok a chobotnice byli nezajímaví a celkově to bylo spíše otravné než zábavné. Jednu hvězdu dávám za žraloka, co skočil po letadlu letícím v deseti kilometrové výšce a a za toho kasanovu Japonce. ()

dolin1 odpad!

SPOILER (ale ne víc, než trailer, takže to asi nevadí :-))): Námět tragickej, provedení tragický - jako kdo by na začátku pochopil, nebýt traileru, že žralok s chobotnicí "roztáli"?? :-D Opakující se ty samý záběry - hlavně "trikový" (což je i tak dost odvážný slovo) - během desítek sekund po tom, co jste ho už jednou viděli a třeba třikrát, čtyřikrát. LOL! Tragický nápady - žralok, byť i velikej, co vyskočí do vejšky 10km, aby tam následně schlamstnul letadlo? WTF??!! :-D Nekonečný míchání různobarevnejch tekutin v kádinkách ... atd. atd. Stupidní scénář, dialogy, režie, tragický herecký výkony..... Prostě odpad všech odpadů!!!!!!!!!!!! (Tímto se omlouvám všem filmům, kterým jsem doposud dal odpad, protože ve srovnání s touhle megasr@čkou je asi cokoli, co jsem viděl, ještě celkem snesitelný...) ()

Ixi

Jsou skvělé filmy, dobré filmy, slabé filmy, špatné filmy, hodně špatné filmy a brak. Mega Shark versus Giant Octopus patří do kategorie brak, ovšem natolik moc, až se musí člověk u každé scény smát, nemůžete pronést "Dont love the ocean to much, it wont love you back" naprosto vážně - vlastně můžete, ale vyvolá to jen smích, a to právě dělá tenhle film. Skvěle jsem se pobavila. ()

Vikinec

Jeden z nejroztomilejších filmů roku. Název vystihující naprosto vše, který s představivostí diváka neustále pracuje a zkouší, kam se až dá zajít v lacinosti triků. Na každý pád, koho by napadlo, že žralok spolkne ve vzduchu dopravní letoun a chobotnice si udělá ze stíhačky tenisový míček? Naprostý vrchol filmu je však v laboratoři, kde skupina vědců vedená blonďatou Marie Curie míchá nějaký mega driják z limonád všech možných barev. Sice tvůrci zapomněli sdělit, co vlastně míchají a k čemu to má sloužit, ale jsme zase svědky hereckých eskapád hlavních hrdinů při jejich vědeckých nezdarech . A o to je ta scéna kouzelnější. No nakonec si zašukají a uvědomí si, že musí namíchat feromony, čímž celý film dostane jasný smysl. Zařazuji mezi své top shit a dávám 5*. ()

amyth odpad!

Hey dude aneb ty voe tohle musíš vydět ...... Na tomhle filmu se musely trhnout šílené peníze, protože jeho natočení mohlo přijít amatéry tak na padesát jablek v dolarech. A věřím tomu, že spousta lidí si to půjčila jen aby viděli, jestli je opravdu někdo tak blbý aby do filmu dal to co na obal - překousnutí dopravního letadla za letu ...... K dokonalosti chybělo jen aby v tom hrál ještě Eric Roberts, Tia Carrere a Luke Perry - kdyby jim dal někdo vykouřit pár jointů před každou scénou tak věřím, že by se u toho lidi královsky pobavili ()

haans

Naprosto příšerná debilita s úplně trapáckými efekty, který se ještě pořád opakují dokola.. A k tomu ještě herci a dialogy, no hrůůůza. Nekoukat na to stylem, že vždycky po chvíli přeskočím pět minut, tak bych asi umřel nudou :D Na druhou stranu jsem se nad tou debilitou doma docela nasmál a ten název je taky neuvěřitelně coooool :) Víc než jedna z toho ale asi stejně být nemůže.. ()

fanik15

Nehorázná sračka která si nezaslouží říkat si film. Jedna hvězdička za plakát. Nechápu jak může chobotnice vyřadit tolik ponorek na jednou. ()

Maxwell28 odpad!

Tak tohle je fakt neskutečná palba! :-D žralok kterej za letu uloví letadlo, chobotnice která si dělá prdel z ponorek! Tohle je fakt náser první třídy! Podle mě to někdo natočil, aby splnil sen poloretardovanýmu mongolskýmu chlapci, kterej má proklatě bujnou fantazii. ()

jirkaslava odpad!

Nechápu jak někdo mohl natočit takhle zbytečný film s takhle šílenými efekty - neefekty!!! Slovo ODPAD je POCTA pro tenhle film! ()

Stejšn

Ono to není horší, než japonské příšerácké filmy s godzillou a spol. A není to ani lepší. Ovšem jednu hvězdičku si to rozhodně zaslouží za holy shit! scénu s boeingem. ()

Pitryx odpad!

Já jsem zmeškal začátek. asi půl minutky?? Takže se možná pletu. Hned na začátku je totiž čtyřruká baba. Páč na několika záběrech má nehty nalakované na černo, pak zase ne. Možná byl v ponorce ještě někdo jiný, nebo to bylo na začátku vysvětleno. Já tento film podruhé ani omylem, abych to zjistil, protože podle mne to byla pěkná ptákovina. Nejvíc mně sundal žralok v luftě. Vadila mi hlavní hrdinka, vadil mi roztříštěný děj, vadilo mi pomalé tempo, vadilo mi všechno. Fuj. A to nemluvím o fušerských tricích. 201310050/0 ()

izual odpad!

Tady lze dát buď odpad nebo 5*. Hrdinové filmu objevili hlavní zvířecí protagonisty na mořském dně. Já zase objevil dno filmové kvality... ()

Plague.

Tak já to asi jen tak vypíchnu: přehrávající herci (Lamas hraje snad nejlíp a to je co říct), opakující se záběry, OTRAVNÝ střih s bleskem nebo co to je, hlavní postavy šéfují všemu, alchymie s vodovkama, žralok plave rychlostí 1000km/h, no a trailer vlastně je celý film... ()

pekko odpad!

Scenar, rezia, kulisy, sceny, efekty, kamera, rezia, hudba, herci, dej, logickost, vsetko dokopy - stoji za to :) ()

jack_scott odpad!

Snímek, který je povinností každého, kdo má rád tenhle filmový žánr. Perez si vykasal rukávy, a vysral jeden z nejhorších filmů všech dob. A přitom začátek klame, záběry aljašských hor...supr :-) (poprvé a naposled, natáčení přírody z letadla je téměř nepokazitelné)...od první vteřiny přehrávající "herci" v čele s evidentní béčkovou pornoherečkou (v pornu by měla asi na víc) a ÚPLNĚ debilní dialogy by člověk přešel, naopak se to tvářilo jako noprmální americký film :-) Ale když pak z ničeho nic spadne vrtulník, a z ničeho nic se ty zvířata obživnou (sem si říkal -wtf!!! - a dal jsem film zpátky, páč sem myslel že sem třeba pět minut nevnímal...a ono hovno).... No, tady se prostě dějou úplně šílený věci jen tak, člověk má oprávněně pocit že určité události ve filmu s dějem jinak nesouvisí (Ed Wood by měl radost). ...Je fakt že to Jumbo bude brzo kultovní každopádně :-) Absolutní nelogičnosti z filmu jsou fakt drsný, místama hodně, jako by Perez prostě neco řek, když se na moment probral z deliria, a všichni hledali jak s touto geniální myšlenkou spojit i další části filmu... No, masakr, kdo neviděl, neuvěří. ()

infernet odpad!

Teda to byla masáž! A ten žralok jako žral ten most, protože je červený a nebo se mu prostě chtělo? Asylum válí!!! ()

djbarrel odpad!

Neuvěřitelné se stalo skutkem - a to fakt, že Lorenzo Lamas se stal nejlepším hercem ve filmu. Ano je tomu skutečně tak. Ostatní jsou na úplně jiné úrovni - nevím co udělali, že dostali roli v téhle sračce - jediný co mě napadá, že byli jediní ochotní v tomhle braku účinkovat. Ale film je přece o žralokovi a chobotnici. Nejdřív jsem neměl tušení o co jde, ale ve chvíli kdy se popisoval zub žraloka ve stylu - oh můj bože, 11 palců ? - ne 11 stop ... tak mi došlo,že špatně je už opravdu všechno. Tady ze žraloka kterého dokonce pojmenovali - Megalodon - kdysi existující cca 18ti metrový - udělali monstrum co mělo asi 300 metrů. A chobotnice byla snad ještě větší. Žralok překusoval mosty, skákal si pro letadla, byl rychlejší než stíhačka a chobotnice ? Škoda slov, ta neměla skoro žádný prostor a nebýt jakéhos takéhos ničení ropné plošiny, skoro tam nebyla. Napadá mě, že animovat chobotnici je nákladnější než animovat Megalodona. Mimochodem, ani jedno se nepovedlo, je to tragédie. Film opravdu, ale opravdu nepovedený, špatně zpracovaný, nudný, špatně animovaný a stvůry - přehnané, nedotažené - se v záběrech prrakticky neobjevili. A závěrečný souboj byl neskutečně naivní hovadina a osobně si myslím, že chobotnice souboj vyhrála a nezemřela ... Ale třeba je to jen pootevřený konec pro případ, že někdo schrastí 500 dolarů pro Lamase a natočí druhý díl. Katastrofa - 5 % ()