Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Forty-

Jednu hviezdicku davam za tie fantsticky vedatorske sceny s ampulkami :D Prelievanie farebnych vodiciek nemalo chybu no. ()

nick_sekac odpad!

Stačilo na tenhle film dát nálepku "Inspirováno skutečnými událostmi" a i bych se na to podíval:-) . Takhle mi stačil trailer a několik scén z filmu, což absolutně stačilo. ()

DjMetal odpad!

Jezin.jeden pise o bečku,dalsi o cečku,neviem ci tu nebolo spomenute aj D...u mna toto je asi Z. na tento film sa da povedat iba :D:D:D...konec. Na palagatoch su aspon fareny. Vo filme su to postavicky apatersky vyrobene cez PC a dokopy z celeho filmu su tam ukazane asi 10min. ()

Zdendin

Jedna * za super krmení žraloka letadlem v mracích, a jedna * za to že chvílema mi přišly scény v ponorce i napínavé.... než to zazdily efekty vznášejících se ponorek kolem chobotnice. Přesto nutno dodat, že se jedná o totální SRA*KU ()

88blaza88 odpad!

Tak tento film mě rozesmál hned na začátku, kdy si pluje malá ponorka podél pobřeží Aljašky a okolo ní plavou žraloci kladivouni, kteří se vyskytují nejblíže k Aljašce u pobřeží Kalifornie a další nepřesnosti. Taky mě dostal Mega žralok!!! Ano opravdu existoval Megalodon, jen ty rozměry??? Zub žraloka ve filmu měl 11 stop (335,8cm) ovšem ve skutečnosti by dosahoval max 21cm a celková délka skutečného Megalodona by byla maximálně 18 metrů a ne, že by se velikostně mohl srovnat s Golden Gate Bridge. To nemluvím o zvucích které vydávala chobotnice. Film se dá doporučit snad jen lidem, které zajímá co dokáže lidská mysl zplodit. ()

dkas

Naprosto "úžasný" film, při kterém budete řvát smíchy! Být tvůrcem triků, bál bych se pod to podepsat, ale na druhou stranu díky nim je film téměř kultovní. Něco tak šíleného se hned tak nevidí :) A scéna s letadlem je opravdu nezapomenutelná! ()

Knor odpad!

Víte proč v Americe krachují národní banky? Protože pánové s Asylum si od nich pořád půjčují peníze na nátečení takových kravin jako je toto!!!!!! ()

m.sheila

Nejlepší chvíle podle mě je, když se hlavní herec splete a místo "Emmo" řekne té hlavní herečce "Julie" a vůbec nikdo si toho nevšimne :D ()

Neuge

Hvězdička za celkovou absurditu a nechtěnou grotesknost. Kdyby se ten film nebral tak smrtelně vážně, mohla z toho být třeba fajn zábava... ()

PRobin odpad!

Na Asylum neskutečně nudné. Jediné "zábavné" scény jsou k vidění už v traileru (žralok vs. letadlo a most, chobotnice vs. ponorky) a já stále doufal, že uvidím víc než jen chapadlo ve tmě. Ten nudný balast kolem (myslím herecké výkony) musím ocenit, protože ve chvílích největších krizí to hrdinové svorně promlčeli. Budiž jim alespoň to připsáno k dobru, když po zbytek filmu je nám servírován jeden záběr na žraloka a jeden na chobotnici, to vše opakováno x-krát. Škoda toho, mohla z toho být větší zábava. ()

dannyd14 odpad!

Popis filmu podľa mojej verzie: žralok žerie lietadlá, mosty a statickejšie veci a chobotnica je nadržaná mrcha, ktorá si to v závere filmu rozdáva so žralokom. A moje stanovisko? toto vymyslieť pod vplyvom silných drog je ešte také odmysliteľné, ale vymyslieť to v normálnom stave, zrežírovať a ešte to myslieť vážne, to je na samovraždu. ()

Nelishka91 odpad!

Tyhle ty béčkové filmy jsou snad zlý sen. Jediné plus u všech těchto rádoby "akčňáků" je fakt, že je to tak hloupé, až je to celkem vtipné. ()