Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

baruss

Film tak trochu nápaditý. Utopený v neprirodzených dialógoch (to sa dalo čakať) a zabitý neskutočne slabučkými vizuálnymi efektami. Práve tie by som očakával že budu základným kameňom filmu s takýmto názvom. Toto dať do rúk Michaelovi Bayovi a bolo by z toho 2 hodinová prča. ()

DivX

Tady je jasně vidět, že žralokům obrovských rozměrů stačí k životu i dětský bazének, protože malá hloubka vody, kde se tento megaloman v tomto filmu pohyboval byla až k smíchu. O animaci a hereckém výkonu se ani bavit nebudu! 20% (DĚJ** AKCE** HOROR* EFEKTY** ANIMACE* HERCI*) IMDb: 2,7/10 ()

Sokkk_y

Kdyby byl býval tento film zamýšlen jako komedie (viz Braindead by Jackson), byly by to alespoň ty tři hvězdy. Bohužel, tvůrci brali tenhle výtvor asi opravdu vážně, čímž si u mne na druhou stranu vysloužili obrovský respekt a obdiv, že sebrali odvahu a vypustili takovouhle stračku do světa. Bravo. ()

PierrevanH odpad!

S takhle parádním námětem jsem čekal, že z toho filmu bude něco víc, ale bohužel nestalo se. Příšerní herci, záběry na monstra jsou stupidně nastříhány, nehledě na to, že asi tak 80 % je vidět v traileru. Ani Reno Rejns film nezachránil. ()

Mispu odpad!

To že jsem tento film viděl, posouvá v mém pomyslném žebříku Zdeňka Trošku z nejhoršího režiséra na druhého nejhoršího režiséra. Nehodnoceno, jelikož bych pak musel všechny své ostatní hodnocení o hvězdičku posunout nahoru. A vzhledem k tomu, že na odpadu je Ulice, Ordince, a podobné seriály, tak to vážně nechci dělat :-D ()

oveckaoa

Vůbec ne špatný film od Asylumu. Čekal jsem daleko horší dialogy jsou na slušné úrovni herci také ujdou (ani ten Lamas mě nějak nesral). Triky taky ujdou a ten žralok a chobotnice taky. P.s. štvaly mě ty přechody z barevného do černobílého spektra navíc mě tam přišly zbytečné. ()

kurcatovium odpad!

Po pravdě, tohle je něco neuvěřitelného. Do dnešního dne jsem naivně věřil, že trailer k tomuhle filmu byla jen nějaká studentská parodie. Teď už vím, že to školácká hříčka nebyla a tenhle film opravdu existuje. K tomu je nutno podotknout, že podobně absurdní zhovadilost jsem hooodně dlouho neviděl. Kam se hrabou Hadi v letadle nebo Pterodaktyl, Mega Shark vše bez problémů stčí do kapsy. Celé je to neuvěřitelně laciné, herecké výkony jsou toporné, příběh je nesmyslný se spoustou nelogičností a kostrbatých konstrukcí, kulisy spíš než cokoliv jiného připomínají skladiště bot a i ty neuvěřitelně laciné speciální efekty se opakují, protože jich byl zřejmě nedostatek. Vrcholem všeho je scéna s jumbo jetem... Epic fail, lol wut, roflmao, wtf?! ()

Ivuse odpad!

................no jsem stále v šoku. Zatím jsem nezažila horší film. Takovou idiotinu, jako tohle jsem v životě neviděla. Celý film jsem se snažila pochopit aspoň jeden dialog, co mezi sebou všichni vedli.... no dialogy, spíš mi to přišlo jako monology, ktaré pak byly nahodile spojené do dialogů :-D..... nějak se mi nechce věřit, že je to z roku 2009. ()

Angelic-77

Perfektní déčková zábava na pondělní večer :-). Jedna z mnoha hlášek filmu by Lorenzo Lamas: ,,Kdo ovládne oceán, ovládne svět." :D ()

Ichabod odpad!

Špatný film ve všech ohledech, ačkoliv je téma celkem atraktivní, tak provedení je otřesné, herci dementní, efekty hnusné a ještě jich je směšně málo s čím souvisí prakticky věčně absentující akce. Lorenzo Lamas je idiot no a to je tak vše. ()

mirec88

Ty kokso! Takú hovadinu som dlho nevidel. Normálne by som dal odpad!, čo by si to určite aj zaslúžilo, ale vďaka tej "úžasnej" scéne pri útoku žraloka na lietadlo(!), kde som sa potom smial 5 minút, musím dať tú jednu hviezdu. Len kvôli tomuto, ale celý film netreba pozerať. Celý zvyšok stojí za starú belú. ()

drackula odpad!

Čo už len k tomuto napísať ? Vyjadrovať sa k príbehu, hereckým výkonom, úrovni vizuálnych efektov a podobným aspektom, ktoré sa bežne pri filmoch hodnotia by bolo úplnou stratou času. Tento film zlyháva už v elementárnej logike a tak uvažovať o tomto výtvore v hlbších súvislostiach je priam nemožné. Jediné čo sa mi na filme páčilo, a za čo aj dostal tých 5 percent, je odvaha natočiť scény, ktoré by nikoho nenapadli ani v tých najbujarejších snoch - stíhačka zostrelená chápadlom chobotnice, žralok ktorý si odhryzol zo San Franciského mostu - skrátka treba vidieť ! 5 % ()

MencaCZ

Film, který mi naprosto rozšířil spektrum představ o tom, jak může film vypadat. Za to si tu jednu hvězdičku zaslouží. ()

weselow

Mega Shark vs. Giant Octopus není klasický filmový klenot. Ale pokud jste dostatečně tolerantní, bude to pro vás super film... Za prvé se zasmějete, co všechno je možné v 21. století produkovat... (Ed Wood byl průkopník, ten si mohl dovolit víc) všichni ti létající žraloci do výšky tisíců kilometrů, romantika ve stylu nejlevnějšího porna, desetkrát použitý jeden a ten samý záběr a seznam nesmyslů by mohl popsat několik stránek. Hloubka a význam je v tom, že si pak uvědomíte, jakou vlastně má hodnotu opravdu dobrý film. ()