Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

smitka8

Tak tohle byla fakt šílená komedie. Neustále se opakující stejné nebo zrcadlově obrácené záběry, v laboratoři si nejspíš hráli s vodovkami atd. Stačí si pustit trailer, tam je to "nejlepší" co se objevilo ve filmu. Ale musím ocenit tu originalitu - mega žralok a jeho mega skok - to ještě v žádném filmu nebylo :-D ()

HouseMK odpad!

Nemohl jsem si pomoc a tento filmařský skvost jsem vyhledal. Myslim, že na vině neúspěchu je český dabing. V originále se jistě jedná o posttenagerovskou romantickou parodii. Mám v plánu vytvořit remake s propracovanějšími dialogy, ještě si trochu ve photoshopu pohrát s efekty a příští Oscaři jsou moji! Nebo aspoň Česští lvi. (:-)) ()

pend odpad!

Ačkoli jsem schopen skouknout téměř vše, v čem se mihne žraločí ploutev, tohle jsem tedy nepobral. Možná jako počítačová hra, ve které hraju za žraloka, ale jinak... ()

Matli

Hrozné jak jsem předpokládal, žádné překvapení se nekonalo. Hvězdičku dávám za hezkou blondýnku v hlavní roli (která neumí hrát, jako ostatně všichni) a za Lorenza:) 12% ()

Bozvav

Tak neuvěřitelnou blbost jem snad ještě neviděla, jedna hvězda za posunutí hranice absurdity. Lamas se fakt pochlapil. ()

P.J.2

Já si opravdu nemůžu pomoct, je to naprostá kravina která vůbec nedává smysl ale mohl jsem se smíchy počůrat... ()

Vakomlok

Já myslím, že všechno potřebné je patrné už z názvu filmu. Něco tak absurdního se prostě nevidí. Ačkoli tenhle film už z dálky zavání odpadem, neodpustím si jednu hvězdičku, protože jsem se na několika místech upřímně pobavil. ()

J. T. Kirk odpad!

Do tohoto filmu jsem šel s tím, že mě známí řekl, že je to hrozná blbost a že se na to mám podívat, ať v tom není sám. O efektech se v tomhle rádoby filmu nedá ani mluvit. Je zde několik scén, ketré jsou opravdu trapné až moc, např. letadlo nebo most. Každopádně Lamas byl pro mě i po těch mnoha hrozných filmech stále odpadlík, tzn. že jsem ho uznával, ale tímto si do své rakve zatloukl fakt ku*evsky obrovský hřebík a ten už se mu odstranit nejspíš nepodaří. Nejlepší částí filmu byly závěrečné titulky, kdy už jsem měl jistotu, že je po všem. Každopádně Deborah Gibson nevypadá zrovna nejdůř, ale kdyby ukázala místo těch debilních keců kozy, tak by udělala o dost líp. Bohužel jak to tak vipadá bude Mega Shark vs. Crocosaurus.. Bože Roberte do čeho ses to namočil? ()

Hapretor

Opět si dovolím citovat mou babičku: "To je tak stupidní, až je to dobrý." Nechápu to, ale tyhle naprostý kokoťárny od Asylum mi příjdou ve svý debilitě vtipný a zabití hodiny a půl dobrý. Z nouze cnost. ()

drankeryth odpad!

Prahistoricka chobotnica s megalodonom sa znova prebudili po milionoch rokoch, aby robili neplechu na mori:) Vo filme aj hra akcna hviezda z 90-tich rokov Lorenzo Lamas s ulizanou hlavou a drsnymi recami voci druhym. Film je trikovo ubohy a film tiez neni bohvieco. Prosiim ruky prec od tohoto paskvilu,,hehe ()

dodo24

Tak po tomto filme som nevedel, či sa mám smiať, alebo plakať. Najhorší scénar, dialógy, herecké výkony( až sa to tak dá vôbec nazvať), réžia, vizuálne efekty ( ktoré vyzerali ako zo 70-tich rokov) aké som kedy videl. Keby každú scénu dali iba raz a neopakovali ju aspoň 5x, tak by to netrvalo ani 50 minut. Dialógy, ktoré si každých 5 minút protirečili, napr : Lorenzo Lamas : Žralok alebo chobotnica? Ona : Chobotnica! Profesor : Ťažko povedať. Ona : Sú rovnako veľký!!! Alebo , priniesli im nahrávku z ponorky a oni sa na ňu pozreli a zistili, že to je chobotnica... Ja nie som profík v biológii, oni hej, ale myslím si, že z čiernej obrazovky sa nedá zistiť, že je to chobotnica!!! (Takýchto blbostí tam bolo neúrekom, napr. tie ich skúmavky a v ňom farbou pripomínajúci "rádioaktívny odpad", v malej ponorke tam ona stláčala gombíčky na ktorých bol nalepený iba papier!!!!......)Film bol tak trápny, až bol úplne obdivuhodný. Pri niektorých scénach som sa doslova dusil od smiechu a čudoval som sa , čo všetko sú schopný dať do filmu niektorí režiséri, len aby boli zaujímavý, ale pri tom sa úplne strápnia. Kvôli scénam ako "zožratie lietadla a chlapik s jeho : Holly shit!!!" alebo záverečný "boj" ( ktorý je v skutočnosti len jeden záber natočený z prava a z ľava) je ale film jedinečný a ťažko sa hodnotí, lebo neviem potom, či je to najlepší, alebo najhorší film všetkých čias !!!! Ale pokúsim sa o to... Dobrý komentár : gr8 escape ()

jochanan

Potácela jsem se mezi pěti hvězdičkama a odpadem, takže nakonec volím 3 hvězdy. Protože takovouhle bejkovinu člověk jen tak nevidí. Žralok, který zsežere letadlo za letu, pak si smlsne na golden gate a vědátoři s barevnejma zkumavkama mě prostě dostali! Když se na to člověk podívá vážně, tak jsou troškovy filmy poklady světové kinematografie, když se na to podíváte ale jako na béčkovou zábavu, tak je to prostě paráda! ()

kukys odpad!

:-D plán projekce byl vyloženě pro prdel, ale stejně se to nedalo... Tohle, že někdo natočil v roce 2009? Kdyby to bylo v 89, tak se to snad ještě dá překousnout. Tohle snad někdo natáčel doma ve vaně... Blonďatá pilotka se hodí spíš do porna, ponorky svištěj tak, že všem vlajou vlasy pomalu... Záběry se opakují pořád dokola.... Vše tohle by šlo opomenout, ale ty logický díry, který odhalí pětiletý dítě? Excuse me... ()

Ydrosten odpad!

Odpadlík, který totálně propadl. Lorenzo - i když béčkový herec ( ne li céčkový ) tady šlápl hodně vedle. O nějakých efektech tady nemůže být řeč, protože ryba zavěšená na háčku před nějakým plakátem, nemůže být považováno za trik ale spíše za pokus o vtip. Kde tohle veledílo získalo své procenta a hlavně své fanoušky, je větší záhada než zmizení letadel v Bermudském trojúhelníku """ ------ """ Ehmmm.... zajímalo by mě, jak to vypadá v divadelní úpravě, pakliže je pravda to co se píše v zajímavostech ( to bych teda rád vyděl, už jen čistě z vědeckého zájmu - jak asi dostanou toho 180 metrového sharka do divadla ?? ) ()

Blackhawks odpad!

U tohohle filmu se dá udělit jedině odpad a nebo dát plnou palbu !! Jasně, že kvalitativně je ten film natolik špatný, že se to snad nedá popsat, ovšem když se chcete pobavit nad "hereckými" výkony, tak to stojí za to !! A scéna kdy Magežralok ukousne most Golden Gate je tak blbá, že se musíte jedině zasmát :D ()

MickeyStuma odpad!

A tak tu máme dalšího žraloka, tentokrát přesněji megažraloka, s protivníkem taktéž v podobě obří chobotnice, což znamená, že tu také máme možnost vidět situace, u kterých není zrovna dobrý nápad nějak hlouběji přemýšlet. Ohromný žralok vyskočí až do nebes a slupne dopravní letadlo. Inu dobrá, fantazii se skutečně meze nekladou, ale na tento film je přeci jen doporučeno se dívat pouze na vlastní nebezpečí. ()