• hellstruck

Zajímavé,jak to tu všichni kritizují,ale přitom je to nejsledovanější zpravodajství,hmm. Možná, že si na Nově ty zprávy mnohdy upravují jak se jim zlíbí, ale alespoň je čemu se smát :))(8.3.2011)

• Hrabka

Kdo dává přednost večerním zprávám na nově před těmi na jedničce, tak je tak trochu hňup. Nehody a vraždy jako zprávy číslo jedna, otravní moderátoři, trapné finální relace. Samozřejmě svojí hodnotu zprávy mají, ale jsou podávány podle mě dost nedobře. Když to prostě porovnám s "Událostmi" na ČT1, tak "Televizní noviny" jsou hrozné.(14.9.2009)

• Aky

Tento hlavní zpravodajský pořad se postupně proměnil ve svodku kriminálních událostí za uplynulých 24 hodiny, které přednášejí hrůzně oblečení moderátoři. Občas je tahle periferie zpravodajství ještě k vlastní škodě podmalovaná hystericky dramatickou hudbou.(19.9.2012)

• dwi

Poprava české žurnalistiky.(26.8.2012)

• DJ Obelix

Vůbec nejde o druh podávaných zpráv (tragédie, zločiny atd.), ale o jejich úmyslné zkreslování veřejnosti, která je ve své naivitě hltá plnými doušky. Televizní obdoba deníku Aha! (už i ten Blesk se snaží o trochu objektivity ve svém zpravodajství...)(11.2.2010)