Zprávy, které mají svoji originalitu a nenudí. Stavět na vzhledu moderátorů, je důležitá složka zpravodajství, a když se to tak vezme, kdo by se chtěl dívat na nevzhledné moderátor(k)y. Je sice pravda, že co chci a je pro mě zajímavé, si přečtu na internetu během dne, než se na Nově dopachtí se zprávami o půl osmé, ale je zde množství věcí a informací, které oproti chladné elektronické podobě, nemají takové vyznění či dopad na diváckou nervovou soustavu, než ve formě obrazových reportáží, anebo se o nich jednoduše vůbec nedozvím. Mně zprávy na Nově přijdou docela dobře udělané, přesně podle požadavků současného komerčního trendu, každá reportáž není sice vkusná a vaření s Ládíkem Hruškou je poměrně bizár, ale upjatost na ČT1 anebo děsná "serioznost" na Primě, opravdu není blízká mému (žurnalistickému) naturelu. Sportovní zprávy jdou výraznou cestou komerčních sportů, nejčastěji fotbal nebo hokej a Počasí, které následuje, ukazuje krásu sympatických rosniček, i když zítra bude třeba deštivo. Někomu vadí bulvár a zprávy do něj posazené, já s tím problém nemám, a že se dnes a denně dějí katastrofy a lidé umírají, to k tomu patří. Bez toho by nebyly zprávy, a ukazovat negativní věci, je dnes in i ve světovém zpravodajství. A následně se to vyváží i nějakým dobrým charitativním skutkem a zachráněným zvířátkem. Pel mel, který by chtěl trochu dramaturgicky doladit, ale když Zprávy, tak ty na Nově. U ostatních se nudím. Typická současná gonzo žurnalistika. Mé hodnocení: 70%(30.10.2009)

• Webb

Hodně mizerné zpravodajství jak už je na Nově zvykem. Raději se podívejte na ČT kde podávají lepší informace.(15.9.2009)

• Snorlax

Krvenoviny stojí za pendrek.(14.5.2011)

• Radyo

Televizní noviny na Nově jsou dokonalou ukázkou toho jak by zpravodajství NIKDY NEMĚLO VYPADAT! To, co dokážou udělat kolem některých zpráv za omáčku, to je vážně na poblití... Ubohé, trapné a odporné!(18.7.2012)

• juta

Tyhle "zprávy" jsou rok od roku horší a horší. V poslední době bylo málo reportáží roztahaných zbytečně do několika minut a nyní se prodloužily televizní noviny o dalších 20 minut a reportáže se ještě více roztáhly, navíc se živými vstupy, které už dali snad do každé reportáže a které mi lezou krkem. Teď tomu dali navíc korunu, když uprostřed zpráv dají reklamu. V dnešní době se na zprávy nedá dívat. 3/4 zpráv jen samé krimi a další nepodstatné věci. Je opravdu lepší se podívat na internet a tam si něco pročíst, než tohle... a když už, tak se nedívám proto abych se něco dozvěděl, ale abych se zasmál.(18.7.2012)

• - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)

• - V pořadu se do roku 2013 vystřídalo 19 moderátorů, a to Zbyněk Merunka, Stanislava Wanatowiczová, Eva Jurinová, Martin Severa, Martina Kociánová, Jitka Obzinová, Nicol Lenertová, Lucie Borhyová, Karel Voříšek, Jana Adámková, Pavel Zuna, Mirka Čejková, Pavla Charvátová, Pavel Dumbrovský, Rey Koranteng, Michaela Ochotská, Petr Suchoň, Renáta Czadernová a Markéta Fialová. (chleba24)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)