Kam... to... proboha... dospělo?!? Zůstanu na třech hvězdách (dříve se na to pozerat dalo), ale dnes by to bylo ani ne za 2*.(26.8.2013)

• 3DD!3

Čistý průměr, někdy se u nich nudím někdy se výborně bavím. Vymyslet každý den půlhodinu zábavných šotů, z nichž každý by měl být nějak originální není zádná legrace.(19.12.2010)

• Davies182

Je to jednoduché: před deseti lety bych hodnotil čtyřmi hvězdičkami (jsem malý a chci akci); před pěti lety třemi hvězdičkami (jsem mladý a celkem nezkušený, stále chci akci, ale také objektivitu); no a nyní... Jejich přehnané, hloupě "originální", paniku vyvolávající a zcela neobjektivní (v jedné reportáži cca 30% pravdivých a nezkreslených informací) zprávy z domova i zahraničí jsou výsměchem celému národu.(11.6.2009)

• Ainy

Dívám se hlavně na zpravodajstvi TV Prima a na televizní zprávy na Čt1, jen to tady nikde nemůžu najít ...(3.10.2011)

• Isherwood

Špatná zpráva, dobrá zpráva...(9.6.2009)

• - V neděli 23. 3. divákům představila TV Nova nové zpravodajské studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. (xrubesd)

• - V pořadu se do roku 2013 vystřídalo 19 moderátorů, a to Zbyněk Merunka, Stanislava Wanatowiczová, Eva Jurinová, Martin Severa, Martina Kociánová, Jitka Obzinová, Nicol Lenertová, Lucie Borhyová, Karel Voříšek, Jana Adámková, Pavel Zuna, Mirka Čejková, Pavla Charvátová, Pavel Dumbrovský, Rey Koranteng, Michaela Ochotská, Petr Suchoň, Renáta Czadernová a Markéta Fialová. (chleba24)

• - Moderátor pořadu Karel Voříšek byl ze své posice dne 20. října roku 2012 stažen, a to kvůli obvinění, že jako předseda fakultního Socialistického svazu mládeže donášel Státní bezpečnosti, z čehož ho v knize „Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti FF UK v období normalizace“ (2012) obvinili studenti této školy. Dle vedení TV Nova se po očištění svého jména soudní cestou bude moct vrátit. (JoranProvenzano)