• Radyo
  odpad!

  Televizní noviny na Nově jsou dokonalou ukázkou toho jak by zpravodajství NIKDY NEMĚLO VYPADAT! To, co dokážou udělat kolem některých zpráv za omáčku, to je vážně na poblití... Ubohé, trapné a odporné!(18.7.2012)

 • Renton
  *

  Zpravodajské šidítko..(13.6.2009)

 • Darth Sidious
  odpad!

  Televize Nova a její neskutečné bludy. Kdyby tam řekli, že je hovno sladký, tak to každý zkusí.... Celou dobu ukazují nehody, jak lidé trpí, kdo kde koho zabraždil, pak kolik naši politici dostávají peněz z nás, kolik kde utratili, kdo kde koho podělal a o kolik. A v závěru to dokončí srdcervoucí atmosférou v podobě reportáže o miloučkých zvířátkách nebo něčeho podobného. To proto, aby vám po tom mozkovém výplachu z těch vražd a násilí, jak je svět okolo vás tak krutý, nebylo uplně na sebevraždu. Jo a nezapomeňte se ještě podívat na podrobnosti, protože ty najdete jako vždy na tn.cz. Hotová trapárná. Neobjektivní. Překroucený snad každý bod ve zpravodajství. Reportéří děsně monotóní. Každej z nich snad dostává nějakou židopříručku, podle které každý chytá ten debilní tón. To slyším a otevírá se mi kudla v kapse. Jeden můj velmi dobrý přítel řekl, že média maji 3 typy zpráv. Pravdivé - To je datum a čas. Teoretické - To je počasí. A lži - to je ten zbytek co tam melou. Spíše propagandistické. Jasná amerikanizace(7.9.2010)

 • Smok
  odpad!

  Každý večer treba na seba pustiť dávku tých najnegatívnejších vecí, ktoré sa v našich krajinách prihodili za posledných 24 hodín, vraj sa potom lepšie zaspáva a človek zabudne na vlastné problémy, keď vidí suseda pod kolesami auta.(3.6.2009)

 • DJ Obelix
  odpad!

  Vůbec nejde o druh podávaných zpráv (tragédie, zločiny atd.), ale o jejich úmyslné zkreslování veřejnosti, která je ve své naivitě hltá plnými doušky. Televizní obdoba deníku Aha! (už i ten Blesk se snaží o trochu objektivity ve svém zpravodajství...)(11.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace