Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

TaNya_

Čekala sem brutální sračku.. Panebože, bylo to ještě lepší! Skvělej humor, skvělá hudba a Reynolds je sexy za každých okolností. Rádoby kritici mají co závidět no :D.. ()

Fildas

Jak toto může mít tolik procent? Mám rád filmy podle komiksové předlohy ale tohle mě odrovnalo skoro stejně jako Captain Morgan ve velkém množství. nebo Captain America v malé dávce (velká by mě zabila). Myslel jsem si jak se zasměji super černému humoru ale tohle ? Vždyť má víc černého humoru i Troškův Kaměňák. Hlášky mi připadali dost trapné, herecké obsazení až na Reynoldse a Baccarin, bylo divné. Byl jsem z toho rozčarován jak po zhlédnutí ruské pitvy. Děkuji ale nikdy více, snad dvojka bude lepší. ()

himor

Hmm...humorné...až prekvapivo. Jediným akotak mínusom je Reynolds...neviem si nejak na ten xicht zvyknúť, ale keď mal masku tak zrazu aký dobrý film. Množstvo kvalitnej práce odviedli chlapíci od efektov a kamery. Ako fakt podarené. Dej celkom sadol, podľa komixu sa to asi nedá dosrať. Množstvo hlášok a nadávok dáva Deadpoolovi nejaký osobitý šmrnc. Nieje to klasický hrdina, možno aj preto je ten film niečím zvláštny. Videl som doma v 5.1 a potom ma mrzelo že som nebol v kine. Celkovo tak 85%. ()

MindTuber

Počkal jsem až ustane vlna hypu, abych mohl dát Deadpoolovi svou šanci, obhájit si vyřknuté. Kupodivu jsem byl překvapen, že si obhájil téměř vše, protože předkládá nízkoúrovňovou zábavu v podání vulgarit hodných prvního stupně ZŠ, lehkovážnou brutalitu a celkově mentálně posunuté hranice směrem, kde je většina lidí už přestává chápat i v rámci té neohraničené zábavy. Ne, vážně po dlouhé plejádě super hrdinských akčňáren je to svěží vítr, i když může někomu smrdět. Nejde o samotnou postavu Deadpoola, který je už prostě takový. Spíš jde o to, že je jeho postava zpracována tím správným způsobem. Reynoldsovi tak sluší červená mnohem víc, než jeho původní brčál. Co byste dělali vy, kdyby jste byli nesmrtelní a takhle s váma vyje****. Já bych použil svých všech pět... no dobře, jen čtyři. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Bohužel jsem čekal hodně. Občas nuda, občas zbytečně ukecané a promlouvání na kameru často otravné. Každopádně super hlášky, scény a Ryan Reynolds. ()

Mkartaylas56

Zde mě napadá jen dvě slova: úžasná parodie. V tomhle lehce vulgárním, ale velmi zábavném filmečku se poukazuje na "X-mena" Deadpoola, který je sám o sobě parodie na známou sérii. Osobně jsem se velmi bavil nad návalem vtipných scén, doplněných akcí s dobrým soundtrackem, a proto jasných 5* a už se těším na druhý díl, který by měl vycházet v roce 2018. 90% ()

crap

Já se fakt pobavila. Tohle na nějaký čas lehce odvrátilo mou (téměř úplnou) skepsi ke komiksovkám za poslední cca dva roky. Popravdě opět mě nepřekvapuje, že ne všichni sdíleli mé nadšení.. prej moc rádoby vtipné atd.. v době, kdy používáme kritické myšlení denně, se lidi zapomenou sem tam od toho odprostit a uvolnit se. Ono to totiž přesně takové mělo být a to dokážu ocenit! Stejně tak dokážu ocenit Reynoldse (kterého jsem nikdy úplně nemusela, ale tímto ztvrárněním mi v masce pohyby lehce připomínal mého oblíbence Jima Carreyho) a jeho snahu o totálního položení se do komické postavy. Umět pobavit je set sakramensky těžká a velmi podceňovaná disciplína, a když už někdo neumí ocenit ani tohle, tak by se na takové filmy prostě asi ani neměl dívat a zbytečně je pak plevelit kritikou. ()

Uesbe

Boratpool........sorry akože, toto bolo sklamanie XL, hoci to bolo vtipné, sprosté, dobre zahrané.....a to je všetko.....nepochopím, kto je v 2017 namäkko z meta a štvrtej steny - Frank Underwood a Pinkie Pie to dávajú prirodzene už roky a ešte stále to má voľaký dej! Mám pocit, že haló efekt urobil svoje. A ešte nezvyk našich rodičov voči meta, sebareflexií a realistickému deju (pokiaľ vôbec je!) - ako ľahko ich zbesnelo 50 odtieňov, tak ich zbesnelo toto drsné satirické dielko. Ale aby bol záver cukríkový - týmto udeľujem milosť Ryanovi Reynoldsovi. Dvojke by mal scenár robiť verbal. ()

Meev

To je furt samý hi hi, haha, ale skutek utekl. Pro mě neuspokojivá zápletka. Dobré herectví a humor samozřejmě taky, nooo... Ale o tom, jak se o tom mluvilo jsem čekal víc. 75%. 2.4. 2019: průměr ()

papadoce

Skvelá robota. Komiks, ktorý sa môže pýšiť originalitou, správnym hereckým obsadením a viac ako dokonalou akciou. Jednoznačne má nabehnuté na pokračovanie a ja teda rozhodne nie som proti. Inak Morena je nádherná o tom potom, ale tentokrát by som s pokojom položil aj Ginu. Teda, ak by ma nezložila predtým trochu inak ona. ()

Scraffy

Začiatok ma moc nebavil a preto som asi po 20 minútach film vypol a odložil. Neskôr mi to ale nedalo a začal som ho pozerať znova. Film má na komix moc minimálny a hlavne sto krát videný dej. Postavy sú nezaujímavé a nemajú moc čo ponúknuť. Trápny humor tomu tiež moc nepomáha. Sklamanie ()

Jacccob

Nejde jinak. Smál jsem se od začátku do konce, vážněji myšlené scény jsem naopak velice prožíval ( kromě těch, které byly zabité nějakým fórem, to jsem se smál od začátku do konce ), Ryan Reynolds našel přesně to, co mu sedí, Morena Baccarin je nádherná, a konečně po dlouhé by mi v komiksovém filmu vadilo, kdyby někdo nepřežil. Po akční stránce taky dobré, humor je zde ale na prvním místě. Natěšen na dvojku jaxviňa. PS : Kdo byl na filmu v kině a vydržel do závěrečných titulků, chápe, že jsem uklidil zbytky po občerstvení v celé své řadě. ()

snebka

Několik slabších okamžiků brání k udělení plného počtu hvězd, ale jinak je Deadpool parádní a neskutečně jsem se u něj bavil. Plno popkulturních hlášek, narážek na jiné superhrdiny. Určitě jedna z nejoriginálnějších Marvelovek a důkaz, že to jde dělat i jinak a dobře. 88/100 **** ()

MERKATtv

Tento film je skvelý! Vždy keď si ho pozriem znova nájdem v ňom niečo nové, čo som si pred tým vo filme nevšimol. Príbeh je fajn a Ryan Reynolds a Morena Baccarin sa veľmi hodili do svojich rolí... ()

ardno5

Není to moje nota, viz. recenze u Deadpoola 2..... Naštěstí Reynolds je sympaťák a ačkoliv film působí nízkorozpočtově, tak kino zábava funguje. 70% ()

Najt

Mě prostě šašci neberou ... V kině jsem se bavil, ale když to skončilo, říkám dobrý dám 4* ... po nějakým čase jsem na tohle úplně zapomněl, na dvojku ani nešel a teď už bych se na deadpoola ani nepodíval.. Teď je pro mě deadpool jen průměrným filmem ze světa Marvelu a hodnotil bych 3* ()

wege

Nerozumím tomu všeobecnému nadšení. Ano byla to jiná komiksovka, ale že by to bylo něco kulervoucího to ne. Ta stylizace fajn, ale někdy toho humoru bylo moc a díky tomu to nebylo vtipné. Stejně jako ten přehršel nápadů, některé výborné, některé špatné. Ta jinakost byla ale osvěžující a celkové to nelze hodnotit negativně. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě