Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

MARV111

Takhle jsem se v kině nebavil ani nepamatujůůůů :-) po naprosté vymývačce mozků jménem decibely lásky, jsem si konečně zašel na film, na který jsem se vyloženě po nabušené a nahláškované reklamní kampani těšil! Deadpool mě úplně odrovnal. Nevzpomínám si na film, u kterýho jsem si bavil už při úvodních titulcích :-) Ryan konečně dostal svou životní roli a doufám, že si ji v budoucnu ještě párkrát zopakuje. Viva Deadpool 2. Vážně si počkejte na konec titulků!!! ()

frostack

Konečně komiksový film, který nebere ohled na dětské diváky a rozjede to na plný pecky. Ve filmu nejsou hluchá místa. Spousta hlášek, ale k Deadpoolovi se to hodí. Na tento film se podívám rad znovu. ()

Gluminator

Takhle jsem se naposledy zasmál snad u vlka z wall street. Tohle se vážně povedlo, marvel moc nemusím, ale tohl je fakt pecka. Humor od začátku do konce, výborně zahrané a ujeté. 90% ()

xwerm

Film fakt dosť dobrý, vo svojom žánri určite top1. Videl som to práve v kine a môžem len odporučiť. 10/10 ()

commit

Ještě před pár dny jsem ani věděl, že existuje komiksová postava Deadpool. Nečekejte herecké umění. Ani děj to nemá pořádný. Na nějakou nominaci jakékoli ceny to může zapomenout. Ale přesto to stojí za shlédnutí, zvlášť pokud nejste upjatí konzervativní #facebook_onanisti. Rada na závěr: nikdy neunášejte dceru Leslie Nielsena. ()

Neemfa

Už si ani nevzpomínám, kdy jsem se v kině takhle nasmál Nejsem žádný zatvrzelý fanoušek Marvelu, ale Deadpool se rozhodně bude objednávat na BD. Herecké výkony na úrovni, vtipy ještě na vyšší. Kdo váhá, zda se stavit v kině, už nemusí. Běžte do toho!! ()

lindanovak odpad!

Jen hlášky film nedělají. Deadpool jich sice nabízí přehršel, ale všechno ostatní je o ničem. Příběh je jedno velké klišé.Triky ucházející, zde je znát menší rozpočet. Postava je věrohodná svojí komiksové předloze, která je naprosto stejně sprostá a ujetá, což je dobře. Od snímku nečekejte nějaký převratný moment či myšlenku. Kromě akce už nemá Deadpool co jiného nabídnout, jen ty hlášky a to je na celovečerní film málo. ()

DirtyDozen

Viděl v kině. Hodnocení dávám pouze z nouze, protože opravdu nevím, co si o filmu myslet, ba co hůř, ani nevím jestli se mi líbil...love story linka mně ale velmi bavila :) ()

Kobrda

Takhle, je to opravdu výborný film! Na to, že nejsem fanda marvelovek a filmů od DC, tak mě to nadchlo... Humor, spád, zápletka.. všechno na 100%! Dokonce si vyhráli i s tím, že měli menší rozpočet a nešlo to téměř poznat. A tak to má vypadat! Ovšem jednu hvězdičku dám dolů... A to možná spíš o to, že jsem se nesoustředila až tak na film, jako spíše na řev publika v kině, který mě doslova žral. Možná tomu ještě hvězdičku přidám. Ovšem až se na to v klidu podívám doma. ()

Milymen

Deadpool zvedl prostředník na všechny, kteří volali po nižším ratingu a jasně tímto gestem ukazuje, že nevyměknout se vyplácí. Černo-červený anti-hrdina (a tohle označení mu přesně sedí. Zapomeňte na další verzi Iron-mana a jemu podobných), si proseká, prostřílí a hlavně prohláškuje cestu " dějem", který je sice mělký jako voda v kávové lžičce, ale to v tomhle případě vlastně vůbec nevadí. Hlavním a jediným tahounem je sám Deadpool a je nutné podotkout, že se mu to úspěšně daří od úvodních "titulků", až po ty závěrečné. Ryan Reynolds se našel ve filmu, kterému není téměř nic svaté a já se musím přiznat, že se už nemůžu dočkat pokračování. A pokud k němu dojde, tak se budu opravdu usilovně modlit, aby někde na té strastiplné cestě od scénáře na stříbrné plátno neztratil koule, které si tentokrát tak svědomitě ohlídal. ()

flouny8

Takhle sem se dlouho nepobavil. Konečně maník, kterej se nepodělá z ňáký nány a nepověsí kostým na hřebík (Thor, Iron Man, Wolverine,... Je to jiný, je to prdel a Deadpool je strašný hovado :) ()

Methew

Keby som povedal, že tento film je priamou definíciou trápnosti, toho ako sa jeden psychicky narušený človek snaží za každých okolností byť veľmi zaujímavým, bolo by to možno až príliš kruté, ale určite čiastočne úprimné. To je najväčšia chyba tohoto filmu, snaží sa pôsobiť príliš veľmi frajersky a umelo vyvolať dojem, že je úplne super cool, nech už sa v ňom deje čokoľvek. A na základe hodnotení horkokrvných ľudí, u ktorých zlyhala schopnosť chladnej hlavy, vidím, že to zafungovalo. Ale za všetkou touto maskou je to pubertálny film, ktorému však nemožno uprieť svojskosť a originalitu. Aj keď musím podotknúť, že konečná myšlienka sa mi veľmi páčila. A to tá, že človek by mal milovať človeka na základe spriaznenosti a psychickej kompatibility, nech už je tento film akokoľvek šialený, nesie v sebe túto myšlienku a preto mu dávam 60%. ()

Lukkyn

Halelujaaaaa!!!Deadpool je přesně to mrtvý místo , který v komiksech potřebovalo vyplnit. Páč nevím jak Vy , ale já už začínal mít dost těch kostýmovaných šašků co neublíží ani mouše a soukaj ze sebe hlášy jako na MIss World "Chci světový mír, chci nakrmit všechny děti na světě" nebo "Miluju Tě Mary Jane" " S věklou sílou přichází i velká zodpovědnost" no a vůbec tihle hodňoučcí trapáci typu Kapitána Ameriky spláchne právě Deadpool se svým stylem - vojet, rozstřílet a nakopat doprdele případně do koulí!!!To všechno doprovodí trefnejma hláškama, nabouchanou akcí a skvěle padnoucím červeným oblekem. Tahle revoluce v komiksových filmech se mi líbíla!!Deadpoll je tak cool, že každej vool, skončí vejpool :-) ()

TURPIA

tak čekal jsem hodně, ale to mě dostalo. V kině jsem se valel smíchy. Hlášky byli bezkonkurenční a Ryan v best roli. Klobouk dolu a už aby byla dvojka. ()

raru

Najlepšia paródia všetkých čias.Už je to dávno,čo som sa v kine chichúňal a to je čo povedať.Je to veľmi podarený snímok,navyše technicky zvládnutý veľmi dobre. ()

Dharmma

Jako u spoustu dnešní filmů je Deadpool hrozně rychlí. Zakládá si především na hláškách a komedii, která nebyla zas tak zlá. FIlm mi připadá chvílema hrozně přeplácaný a né vždy je tak vtipný, jaký se pro spoustu lidí zdá být. Taková slátatina se spoustu odkazy na jiné filmy atp. :) ()

Meniha

Na tenhle film jsem vlastně původně vůbec jít nechtěla. Přesvědčili mne valnou mírou komentáře právě na téhle stránce. Těšila jsem se na osvěžujícího hrdinu, ale dostala jsem sprostého, otravně ukecaného a naprosto nevtipného blba! No jinak se to vážně asi říct nedá!!! Zklamání nejvyššího kalibru. Celý film jsem dumala nad dvěma věcmi: Zaprvé, že vůbec nechápu, proč se vlastně hlavní hrdina zlobí (neříkejte mi, že když kývnete na experiment, tak nepočítáte s vedlejšími účinky...no prostě blb) a zadruhé, že je to s naším národem asi vážně špatné, když dají 88% něčemu, co si plete vtip se sprostotou. Zaráželo mne, že když opravdu došlo na pár vážně vtipnějších hlášek, které ale odhalili jen ti inteligentnější, tak v kině bylo ticho jako v hrobě - jestli jsme se tam smáli dva tři, tak je to moc.... Zato u vulgárností se řehtalo celé kino...Asi taky natočím film. Půlku doby v něm budou hrdinové blinkat a prdět a druhou se budou oslovovat "čuráku". A to pro 88% asi stačí. Jo sorry...vlastně ještě pár nahých scén.... ()

Honza.Dunder

Je mi líto, ale deadpool pro mě byl zklamáním. Těšil jsem se na pěkný jednoduchý příběh prokládaný akčními scénami se sebeironií a neotřelým, vulgárním humorem, ale film mi místo toho nadělil skoro 2 hodiny plné krvavých akcí a neustávajícího pokleslého a sprostého amerického humoru. Krom návratů do minulosti a komentování filmu samotným "deadpoolem" celý film opravdu působil jako souboj nesmrtelných postav. A to jak ten souboj fyzický, tak i souboj o to, kdo zvládne říci za film více sprostých sexistických slov. Prvních několik sprostých hlášek mi vykouzlilo úsměv na tváři, ale v momentě kdy se jich později každou minutu objeví asi půl tuctu přičemž se všechny týkají sexu nebo alespoň masturbace, tak marně doufám, že už jeden konečně umře a chvíli bude ticho. Film se ani nemůže pochlubit kromě Ryana Reynoldse nějakým hvězdným obsazením. Takže za mě 6/10 ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě