Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

Dharmma

Jako u spoustu dnešní filmů je Deadpool hrozně rychlí. Zakládá si především na hláškách a komedii, která nebyla zas tak zlá. FIlm mi připadá chvílema hrozně přeplácaný a né vždy je tak vtipný, jaký se pro spoustu lidí zdá být. Taková slátatina se spoustu odkazy na jiné filmy atp. :) ()

Meniha

Na tenhle film jsem vlastně původně vůbec jít nechtěla. Přesvědčili mne valnou mírou komentáře právě na téhle stránce. Těšila jsem se na osvěžujícího hrdinu, ale dostala jsem sprostého, otravně ukecaného a naprosto nevtipného blba! No jinak se to vážně asi říct nedá!!! Zklamání nejvyššího kalibru. Celý film jsem dumala nad dvěma věcmi: Zaprvé, že vůbec nechápu, proč se vlastně hlavní hrdina zlobí (neříkejte mi, že když kývnete na experiment, tak nepočítáte s vedlejšími účinky...no prostě blb) a zadruhé, že je to s naším národem asi vážně špatné, když dají 88% něčemu, co si plete vtip se sprostotou. Zaráželo mne, že když opravdu došlo na pár vážně vtipnějších hlášek, které ale odhalili jen ti inteligentnější, tak v kině bylo ticho jako v hrobě - jestli jsme se tam smáli dva tři, tak je to moc.... Zato u vulgárností se řehtalo celé kino...Asi taky natočím film. Půlku doby v něm budou hrdinové blinkat a prdět a druhou se budou oslovovat "čuráku". A to pro 88% asi stačí. Jo sorry...vlastně ještě pár nahých scén.... ()

Honza.Dunder

Je mi líto, ale deadpool pro mě byl zklamáním. Těšil jsem se na pěkný jednoduchý příběh prokládaný akčními scénami se sebeironií a neotřelým, vulgárním humorem, ale film mi místo toho nadělil skoro 2 hodiny plné krvavých akcí a neustávajícího pokleslého a sprostého amerického humoru. Krom návratů do minulosti a komentování filmu samotným "deadpoolem" celý film opravdu působil jako souboj nesmrtelných postav. A to jak ten souboj fyzický, tak i souboj o to, kdo zvládne říci za film více sprostých sexistických slov. Prvních několik sprostých hlášek mi vykouzlilo úsměv na tváři, ale v momentě kdy se jich později každou minutu objeví asi půl tuctu přičemž se všechny týkají sexu nebo alespoň masturbace, tak marně doufám, že už jeden konečně umře a chvíli bude ticho. Film se ani nemůže pochlubit kromě Ryana Reynoldse nějakým hvězdným obsazením. Takže za mě 6/10 ()

Harris777

I přes skvělý trailer mě vůbec tento film neklamal. Většinou bývá zvykem že pokud je skvělý trailer tak je na prd film a to se naštěstí nestalo. Prvních 15 minut v kině jsem se nemohl přestat smát ale i pokračování si drželo svižní krok a nenudilo. Snad nejlepší film od Marvelu. Také mě potěšila scéna po titulcích která byla řečena typickým humorem Ryan Reynoldse . Za mě 10/10 a to nekompromisně. ()

w.w.

Dal by som 3 a pol, manželka max. za 2 tak priemer hodnotím za dvoch. Film asi pre chalanov kategória + 12. Vzhľadom ku hláškam treba mať napozerané aj iné filmy hlavne tie s číslami 127 a 96. Podľa traileru som čakal omnoho viac. ()

Tomulka

Musím říci, že jsem šel na film s jistými rozpaky. Byl jsem přesvědčen, že se mi film líbit nebude. Avšak film vsadil na humor a to naštěstí na humor, který nebyl až tak surový a jednoduchý jak jsem očekával. Ano vulgární byl, ale to k tomu co jsme ve filmu viděli tak něják patří. V oblasti v které se postavy pohybují se určitě nevede nijak propracovaný humor. Po pár minutách jsem tzv.roztál a pak jsem si užil zbytek filmu. Film měl spád a dobrou akci. Hudba je také dobře trefená (mimochodem soundrack má pár dosti zajimavých pecek). Protivníci deadpoola jsou sice ubožáci, ale o to tam fakt nešlo. Reynolds konečně našel postavu komixáka, která mu sedí. Na podruhé je postava Deadpoola již povedená se vším všady. Jsem docela zvědavý zda na mně film bude tak dobře působit také na DVD. Přece jenom opakovaný vtip již není vtipem a spousta gegů ve filmu fungovala na poprvé, ale na podruhé už fungovat asi nebudou. Proto se taky bojím dvojky!!! No třeba překvapí a zlomí se prokletí pokračování. ()

Mahalo

Jděte na to do kina ... opravdu ... 160kč ? Ty vole ... šel bych na ten film klidně znovu i kdyby měl stát 300 ... opravdu boží komedie, dlouho jsem se u ničeho takhle nezasmál. To že jsem se smál já je jedna věc ... ale to že se začalo smát celé kino už o tom filmu něco svědčí. Sice občas byl děj ,pokud se tomu tak dá říkat, trochu jasný dopředu, ale vynahrazoval to Deadpool svými častými vtípky a narážkami na super hrdiny. Opravdu úžasná podívaná a doporučuji na to jít do kina. ()

Payne003

Veľmi milo prekvapil :) Človek sa smeje už cez úvodné titulky, v priebehu filmu a aj na záverečných titulkoch. Film, ktorý si neberie servítky. Akurát z MN-15 by som ho asi preklasifikoval na MN-18. ()

Pecos

I když takový typ žánru, jakým je právě Deadpool, nemám ráda, musím říci, že mě dlouho žádný film tak dobře nepobavil. ()

Corim

Paráda. Rád bych, aby si společnosti produkující filmy všimly, jak dokáže být film výdělečný, aniž by bylo nutné tlačit přístupnost směrem dolů. Uvědomte si, že do kin dospělí nechodí nejen proto, že by je film nezajímal, ale protože tam nechtějí sedět vedle nevychovaných spratků dnešních moderních pseudorodičů!!! ()

rime

Nemile překvapení. Ten film je doslova o ničem. Tohle musí být trapný i pro náctileté. Reynolds by se měl na ty komixaky vybodnout, vůbec mu to nesvědčí. Režiséra a scénáristy si budu pamatovat, protěže to de vetšinou na jejich triko. ()

Mrsina

Neslyšel jsem nic jiného, než chválu, a tak jsem se rozhodl na to jít. Jak jinak Film od Marvelu nespoléhá na nic jiného, než na akční scény a vtipné hlášky, přičemž humoru bylo víc a akce míň, než je zvykem. Jen mě mrzí, že celý film je založený na jediné věci, bez které by příběh být nemohl - rakovina. ()

MonsterCube

Ešte len začali prvotne titulky a celé kino sa smialo spolu so mnou. Pekne satiristický to urobili. Ryan Reynoldsa som popravde ako herca predtým neregistroval. Už začnem! Film celý čas nabitý hláškami. Pokiaľ nie ste konzervatív, ktorý si nechce pripustiť, že nadávky môžu byť smiešne, nepozerajte to! Čo ma sklamalo trošku, záverečna bitka, trošku som čakal väčšiu akciu. Ajax, pardon Francis, vlastne som ani nemal pocit že v tom filme bol zlý. Čistiaci prostriedok. Ako si môžte potom myslieť, že je zlý, keď sa na ňom smejete? Konečne som sa v kine s chuti zasmial a ďakujem za super Valentína! Marvel ide bomby. ()

Tumbik

První půlka celkem nudná (až na pár vtipných momentů), druhá naprosto luxusní... :) VYNIKAJÍCÍ komedie :) ()

Barthezz

Dlouho jsem se takhle nezasmal a IMHO kdo na tohle veme svoji holku a te se to bude libit na 4+ tak za to opravdu stoji :] Stan lee zbytecne cameo lol... ()

mammutcz

Z mého pohledu nejslabší "marvelovka" s hodně velkým potenciálem, škoda; 2/3 scénáře jako by psal Verbal (nic osobního) ... celkový dojem nezlepšily ani vtipné hlášky :-( Nothing Compares 2 U. Marvelovský "scary movie". ()

Raziel811

Nevidím tento snímek jako něco na 100% hodnocení, ale rozhodně vidím potenciál, kdy se tvůrci dokázali vytasit s něčím, co tu řadu let nebylo a aktuálně nemá obdoby. Reynolds se na tuto roli hodí a rozhodně mu přeju zasloužený úspěch a velmi se těším, až druhý díl dostane větší rozpočet. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě