Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

7Jendaaa7

Marvelovka Deapool rozhodně předčila mé očekávání. Nejenže je ve filmu docela hodně vtipných momentů, ale také jsou zde okamžiky, kdy hlavní postava zažívá krušné chvíle. Film se mi líbil a pokračování by vůbec nikomu neuškodilo.. Dávám 5/5 hvězdiček. ()

vassil

Na tento film jsem se těšil, a jak začal, tak jsem spokojeně hleděl dokud neskončil, a ještě jsem si říkal že je škoda že není o něco delší. Ale přesto, něco, nevím co, ale něco mi chybělo, abych dal 5 hvězdiček. Prostě to není takové jako třeba u Strážců galaxie, kdy jsem si po shlédnutí řekl "Tak to teda jo!". Spíše si s odstupem pár dní říkám, že to sice byla pěkná podívaná, ale... "Kdybych to neviděl, zase tolik by se nestalo". ()

zekon

Příběh, způsob vyprávění, zvuk, hlášky vše naprosto skvělé a po dlouhé době musím dát něčemu pětku. Že se objeví profesionálnější a nabušenější Kick Ass bych nečekal. A že se dá udělat sranda ze superhrdinů ještě lepší :) ()

ardeas

Trocha zklamanie. Vtipne trapne a zanrovo schematicke, bez vacsej originality. Vyludnena skola prof.Xaviera posobila biednym dojmom, obdobne aj film ako celok po uplnom vzhliadnuti. Mozno keby samotny Deadpool neposobil takym trivialnym dojmom, dala by som tomu 4 chviezdicky, zial asi este nedozrel tomu cas. ()

kubixix

Tak zase taková sranda to nebyla, vážení. Dal jsem si docela dlouho na čas, než jsem se k Deadpoolovi dostal, a bylo to z části proto, že jsem se obával, co nám nová Marvelovská postava přinese. Nakonec jsem nebyl zklamán, je to sranda, ale Marvell umí točit i líp. Velmi mě potěšilo, že i když se to zde vtípkami jen hemží, žádný mi nepřepadal dostatečně rasistický, xenofobní, či jinak velmi urážející. Takže jsem vlastně ve výsledku spokojenej, doporučuji. ()

doogiemus

Páči sa mi, že marvelovky sa dajú spracovať rozličným spôsobom. Aj tento kúsok si priniesol originalitu, hláškový humor a pekné akčné spracovanie. Osobne som sa veľmi bavil. Herci to zvládli super. Predsa - aj keď je to spracovanie komiksu - určite by som to nedovolil pozerať mladším ako 18 rokov. ()

trojkolka

Komiksovka trošku jinak a proč ne? Nejsem si úplně jistá, kdyby to bylo zfilmováno klasicky, tak jestli by to nebyla jen strašná nuda a takto to mělo šmrnc a bavilo to. SUPER, SUPER, SUPER. Další co se musí ocenit byly ty odbočky a vysvětlivky, nebyla to ta klasická přímá linka děje. U vtípků se člověk zasmál a nepřipadal si trapně, takže taky fajn. Nemůžu jinak než 5 hvězd. ()

STREITER

Áno nebolo to vážne vtipné. Veľmi nepodarená komédia ak sa to vôbec dá tak nazvať. Napodobenina Kick Ass... Jednu * dávam jedine za efekty. ()

avalonek

Paráda,konečně nějakej hrdina,kterej si z toho dělá prdel a nedělá mu problém zabíjet parchanty.Hezká podívaná s dobrým nápadem,akcí,vtipem a na můj vkus zbytečně moc sexu a ten konec se mi tam trošku nehodil,ale dobrý konce jsou přece ty nejlepší.Takže co víc si přát.Jen tak dál Deadpoole.Snad se uvidíme ještě někdy,ráda se zase zasměju.. ()

KraLuban

To, co původně vypadalo jako absolutní pecka, se nakonec změnilo ve velmi slušný průměr...ale zaplaťpámbů za něj. Deadpool jakožto hrdina je prostě boží - namísto ušlechtilých pohnutek ("jsem hrdina, kterého si zaloužili", viď Batmane), záchrany světa či dalších běžných klišé tu máme prostě...no Deadpoola. Vypatlance, který nebyl úplně mentálně fit ani před svojí mutací. A co teprve po ní:). Je psychicky labilní, vtipný, rychlý jak blesk a jde za svojí pomstou jako slepice po flusu. Spousta výborných vtípků (a ještě větší spousta ne až tak dobrých), hodně slušné bojovky, odkazy na současnou filmovou kulturu...je toho hodně. Přesto, je to příliš ploché na to, aby to bylo na 5 hvězd. Ale na pár slušných podívání určitě vystačí. Extra body za scénu s rolbou:). ()

johnny_vasku

Půlka Deadpoola je celkem vtipná, druhá půlka je však otravná k nevydržení. To se týká jednak postavy, tak i filmu samotného. Neustálé omílání sexuálních narážek znovu a znovu a znovu a znovu a znovu (a znovu) je po půlce filmu již k nevydržení. Naproti tomu vtípky týkající se např. dvou X-Menů jsou podařené, bohužel takových je ve filmu jen pár. Je to jakoby si Deadpool neustále sice dělal srandu z komiksových a romantických filmů, ale sám přitom staví na stejných základech, používá stejné postupy i výstavbu, a namísto zvednutého prostředníčku se na konci dočkáte sladkého happy endu. Samozřejmě se sexuálními narážkami. 60 %. ()

Jurcekk

To je pre insiderov. Mne ani nie je jasné, prečo mal v dvoch megabúchačkách len 12 nábojov. A tak to išlo celý film. Keby som sedemnásť... či koľko. ()

Mistr119

"Proti zlu zlem, ale nestat se grázlem?" Proč sakra zabíjet někoho, kdo mi pomohl a vyléčil z rakoviny?! Když dívka, "kvůli které" se takto iracionálně choval ho pak stejně chtěla i jako zrůdu?! Nechápu, nechápu, nechápu. - toto nechávám z původního 2* hodnocení. Na druhé shlédnutí přidávám *, protože přece jen je film s dabingem vtipný (s titulkama spousta fóru zůstala nevyřčena a působila trapně). Film má tedy i své světlé stránky - např. myšlenka, že je to Žena, která z Muže udělá superhrdinu. :) ()

Cerbajz

Nemůžu si pomoct, ale je toho superhrdinskýho businessu už bohužel nějak moc, nehledě na to jak moc se tváří, že je kontra a strašně funny a cool. V jádru je to pořád všechno stejně schématický a prázdný. Howgh. ()

Trescha

Noo konečně zase po čase komiksovka,která je cool,nebo pool? Kdyby hrál hlavní roli znetvořeného, hláškujícího "hrdiny" verbal,šel bych na pět a tvůrci by kurevsky ušetřili za bordel,který museli v husté vrstvě nakydat na Ryanův ksicht,aby mlaskající závojíčky pubescentních divaček nerušili celou projekci. Překvapila mě i akce,která je místy krvavější,než ten nejlepší Polrajchův stejk,připravený se vší láskou z větší půlky chlupaté prdele Jirky Babici. Takže s hodnocením končím těsně pod vrcholem,páč krom výše uvedeného ani hlavní ženská hrdinka nevysmejčila výbavu z kosticových košíčků,a to se prostě nepromíjí....;-) ()

vlk++

Na Marvela slabší, lehká parodie na filmy o super-hrdinech, mutantech a různých x-menech, občas dobré hlášky, rozumná animace, Reynolds se snaží... za mě slabší tři hvězdy. ()

M.Pazzina

Pokud vám je 14-20 nebo máte v hlavě bramboračku, bude se vám to líbit. V ostatním případě, budete mít chuť to vypnout po titulcích. ** za to jak je to natočený. ()

Kamil111

Nevím, co jsem od toho čekal. Další podlézárna pro teenagery, teď rádoby pro ty starší, jakože dirty, jakože ještě víc cool a jakože ještě víc nahláškovaná. Myšlenka veškerá žádná. OMG. ()

pichta

Veľmi zábavne až komediálne spracovaný akčný film. Pôvodní X-meni boli natočení so všetkou vážnosťou a občasným humorom, kdežto z tohto filmu si urobili tvorcovia prdel :) Zaujímavé bolo vyprávanie príbehu. V konečnom dôsledku film zabavil, bola akcia, komédia i trochu sexmantiky (romaktiky a sexu). Po grafickej stránke veľmi dobré. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě